Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cracovia nadal w gotowości
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Piłkoszał trwa w najlepsze, kolejny klub może przestać istnieć Bez finansowego wsparcia ciężko będzie im się utrzymać, o ile w ogóle dograją ten sezon do końca. Tak mało medialny klub będzie miał ciężko znaleźć poważnego sponsora, także chyba dla bełchatowian nastają ciężkie czasy.

Komentarz

• Donek zarządził to rozkaz został wykonany.

Komentarz

• Przecież PGE siedziało tam już okrakiem od dłuższego czasu, więc takiej informacji można było się spodziewać. Pozostaje pytanie co dalej. Z ich budżetem rzędu kilkunastu mln zł już w ubiegłym roku obcięcie kasy od PGE o 2 mln zł wywołało spore przetasowanie w zespole, a obecnie może być jeszcze większa rewolucja. Dochodzimy do sytuacji, że te 5-6 mln zł od C+ może stanowić dla średniaków i zespołów z dołu tabeli większą część rocznego budżetu.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            Przecież PGE siedziało tam już okrakiem od dłuższego czasu
            No i co w związku z tym? Dolnek nigdy nie rozwala czegoś spektakularnie tylko truje, aż przychodzi moment, że dobija już kompletnie bezsilnego wroga.

Sorry, ale na większe rozkminki się nie zbiorę, bo w stronę koalicji PO-PSL od dzisiaj mogę tylko k.u.r.w.a.m.i. rzucać.

Komentarz

• Nie poruszałem w tym temacie żadnych politycznych spraw, ale jeśli twierdzisz, że PGE wycofało się, bo Donek chciał to niech tak będzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                Nie poruszałem w tym temacie żadnych politycznych spraw, ale jeśli twierdzisz, że PGE wycofało się, bo Donek chciał to niech tak będzie.
                Udawaj głupszego niż jesteś, dobrze Ci idzie Grada też w PGE wstawili, bo miał najlepsze referencje

Komentarz

• Głównym argumentem mogła być chociażby korupcja w Bełchatowie, a o beznadziejnej frekwencji nie będę już wspominał. PGE miało w tym momencie tyle argumentów, którymi się mogło obronić, że nie musiało sięgać po polityczne instrumenty. Lechia i tak dostawała swoją dolę (większą), więc tam dodatkowy zastrzyk finansowy nie był konieczny zważywszy na to, że tam też może dojść do przetasowań (głównie właścicielskich).

Komentarz

• Wierz sobie w co chcesz, w końcu na PO-PSL głosujesz. Dla takich ludzi szkoda mi klawiatury po dzisiejszym dniu Sawicki rozmawiał przy herbatce, Grad sprawdza się w biznesie, a korupcje w GieKSie odpalili całkiem przypadkowo po 9 latach, akurat w momencie gdy kończyła się umowa sponsorska
                    Ostatnio edytowany przez Peace; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Głosuję na kogo mi się podoba i nie ma to nic wspólnego z tematem ekstraklasa. Nie dziwi mnie z jednej strony pewien żal, ale dzisiejsza informacja w żadnym stopniu nie była zaskakująca.

Kto czytał co jakiś czas blog "piłkarska mafia" ten wiedział, że prokuratura z Wrocławia również przygląda się Bełchatowowi. Chociażby przypomnę ten wpis z 2010 roku:
                      http://pilkarskamafia.blogspot.com/2...-bechatow.html
                      Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jeśli do Sawickiego i Grada - przykładów kompletnego upolitycznienia naszego kraju nie potrafisz się odnieść a w dodatku łgasz, że nie zauważasz związku między Radą Nadzorczą PGE a Polityką, to na resztę trollowskich kwestii nie odpowiem

Z mojej strony EOT, bo to forum Legii, a nie GieKSy

Komentarz

• Nie jestem w 100% przekonany, ale przecież PGE jest spółką Skarbu Państwa i kluczowe decyzje (m.in co do rozporządzeń powyżej bodajże 50tys euro) podejmuje Minister właściwy ds. Skarbu Państwa, a ten nadzorowany jest przez Premiera. Wkład sponsorski tej firmy w klub na pewno przekraczał tą kwotę, więc odrzucanie a priori elementów politycznych tej decyzji jest fałszowaniem rzeczywistości.

Komentarz

• I podobny przypadek może dotknąć Zagłębie Lubin.

Komentarz

• Na pewno spotka, tylko jeszcze nie teraz. A trollowskie kwestie to nie moja bajka, bo z młodzieżowym slangiem nie jestem za pan brat.

Komentarz

• Nie oszukujmy się, po GKSie nikt poza Torfiorzami płakać nie będzie, Bełchatów nie jest ośrodkiem na Ekstraklasę i z perspektywy polskiej piłki ciężko to potraktować jako wielką stratę. Mam nadzieję Peace, że nie zginiecie, ale wyższych progów niż I liga nie chciałbym wam życzyć.

Komentarz

Pracuję...
                                X