Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez cougar Zobacz posta
    Mistrz Deyna jak do Was trafił? I co to jest lepsze niz handel licencjami?
    A jaki problem widzisz w mistrzu Deynie?

Bo ja jeden - że był mistrzem i grał przy Ł3 a nie przy K6

Słucham

P.S.: "Awans przy stole - ja taki awans pierdolę" - a żeby pierdolić, trzeba mieć CZYM
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Czyli z tego artykułu wywnioskować można, że tak czy tak, dyskopolo w E-klasie nie będzie.
      Od Hallera my rycerze, Sławy nikt nam nie odbierze.
      Lance do boju, szable w dłoń ...
      "Szósty" Strzelców w Żółkwi siedzi i nad dolą swą się biedzi.
      Z Francji swój początek bierze, a wśród strzelców jest na przedzie.

Komentarz

• Jakby się to spełniło, to można powiedzieć, że wilk syty (zgon Discopolo) i owca cała (GKS "czysty" i na swoim właściwym miejscu). Tylko Wiślacy pewnie by się wkur.wili
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• I ktoś tutaj wspominał, że jeszcze Cracovia na tym zyska

Komentarz

• Pamiętam, że były na forumce glosy, że Cracovia nigdy nie spadnie
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• cougar - jak ktoś w necie - w jakiś komentarzach - napisał : " zgwałcono wam matkę " !!!

.... a wy co...???

Komentarz

• Zamieszczone przez szyszkownik_kilkujadek Zobacz posta
                Ładnie, ładnie Ja kupowałem po 0,51 gwoli ścisłości. Można się zastanawiać czy kurs jeszcze nie skoczy w górę po komunikacie EBI, ale chyba nie chce mi się ryzykować ;-)
                Nieźle to wszystko wiruje - kurs z powrotem po 0,51.
                Mam nadzieję, że we wtorek nie nakupiłeś

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• No ciekawe.
                  Jeśli dzięki ekipie z Blaszoka wszystko się rozsypie, to niezwykle jestem ciekaw dalszego rozwoju wypadków.
                  Wojciechowski zostanie z licencją, nazwą i herbem, ale realnie rzecz patrząc bez drużyny, bez trenera i bez chęci do dalszej zabawy w piłkę.
                  dla świętego spokoju może zgłosić drużynę do rozgrywek, bo ta nie została przecież wyrejestrowana jeszcze z MZPN. do tego nawet przy maksymalnym ograniczeniu kosztów, to chociażby za paliwo do autokaru płacić trzeba. za pralnię płacić trzeba. No i najważniejsze - kontrakty zawodnikom płacić trzeba! A Wojciechowski tego ostatniego robić już chyba nie ma zamiaru, a nikt inny tych kontraktów nie dźwignie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                    I ktoś tutaj wspominał, że jeszcze Cracovia na tym zyska

Ktoś życzy sobie szósteczkę w totka?
                    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
                      cougar - jak ktoś w necie - w jakiś komentarzach - napisał : " zgwałcono wam matkę " !!!

.... a wy co...???
                      Co to za idiotyczne porównania
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Ciekawe do kiedy UEFA miałaby rozstrzygnąć tę sprawę. Sezon zbliża się wielkimi krokami, a nadal nie wiadomo, kto w lidze będzie grał. Jeszcze się okaże, że zagramy w 15 zespołów

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                          No ciekawe.
                          Jeśli dzięki ekipie z Blaszoka wszystko się rozsypie, to niezwykle jestem ciekaw dalszego rozwoju wypadków.
                          Wojciechowski zostanie z licencją, nazwą i herbem, ale realnie rzecz patrząc bez drużyny, bez trenera i bez chęci do dalszej zabawy w piłkę.
                          dla świętego spokoju może zgłosić drużynę do rozgrywek, bo ta nie została przecież wyrejestrowana jeszcze z MZPN.
                          Tyle, że tu chyba Wojciechowskiemu nie chodzi o pieniądze. Bądźmy poważni - co to dla niego 5 mln.
                          No ciekawe
                          Ciekawe też co wtedy zrobią czarnulki – niby odgrażają się, że one teraz wszystko od nowa, na zdrowych zasadach, że będą socios i z JW. już nigdy, za żadnej pieniądze i nawet do buzi nie, ale kto je tam wie.
                          A jak jakiś poloniobodobny twór kopałby w ekstraklasie na Konwiktorskiej to wtedy i zapał do płodzenia feniksa by im opadł, i miasto byloby pewnie mniej skore do pomocy…

Takie sezony ogórkowe to ja lubię

Komentarz

• ale realnie rzecz patrząc bez drużyny, bez trenera i bez chęci do dalszej zabawy w piłkę.
                            Jeżeli dobrze zrozumiałem - z drużyną (taką jaką w dniu sprzedaży) i z tym samym trenerem (o ile będzie chciał dalej dla niego pracować), z prawami do herbu i nazwy, natomiast bez organizacyjnej możliwości grania gdziekolwiek. Bo jak rozumiem, spółka została rozwiązana, nie ma żadnego stowarzyszenia, nic nie ma w sensie formalnym. Właściwie to ciekawy abstrakcyjny twór by z tego powstał - Wojciechowski miałby uprawnienie do gry w ekstraklasie, tylko nie miał by czego do tego uprawnienia przypisać... Miałby też piłkarzy, którzy nie mają gdzie pracować (Wojciechowski jest właścicielem ich kart zawodniczych).

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Ciekawe też co wtedy zrobią czarnulki – niby odgrażają się, że one teraz wszystko od nowa, na zdrowych zasadach, że będą socios i z JW. już nigdy, za żadnej pieniądze i nawet do buzi nie, ale kto je tam wie.
                              A jak jakiś poloniobodobny twór kopałby w ekstraklasie na Konwiktorskiej to wtedy i zapał do płodzenia feniksa by im opadł, i miasto byloby pewnie mniej skore do pomocy…

Takie sezony ogórkowe to ja lubię
                              Ewentualnie nieliczni fanatyczni by się podzielili, na kibiców ekstraklasowego sukcesu i czystych czarnych zaczynających od nowa. Wojna domowa?
                              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Dobry motyw nie ma co
                                Oby Gieksa na tym dobrze wyszla, bo czarnuchy moga zatracic sie w niebycie na wiecznosc.
                                http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

Pracuję...
                                X