Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://www.12zawodnik.pl/aktualnosci...:5005c1973a3f2

Coś nie mogę tekstu wkleić, daję link.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
      http://www.12zawodnik.pl/aktualnosci...:5005c1973a3f2

I słusznie robią!

W sumie to ich w tej sprawie szkoda najbardziej. Odbudowywali klub od IV czy tam V ligi, zaszli bardzo wysoko, a tutaj nagle znienacka taki **** w dupsko dostali od inwestora i miasta, które klepnęło ten przekręt.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

http://www.12zawodnik.pl/aktualnosci...:5005c1973a3f2

W świetle pojawiających się doniesień medialnych na temat umowy zawartej pomiędzy Panem Józefem Wojciechowskim, a spółką zależną od Pana Ireneusza Króla, która to umowa ma na celu przeniesienie do Katowic klubu Polonia Warszawa i zmianę jego nazwy na KP Katowice, jak również w związku z bulwersującą decyzją z wczorajszego posiedzenia Rady Nadzorczej GKS GieKSa Katowice S.A., która zobowiązała Zarząd spółki do podjęcia działań zmierzających do uczestnictwa drużyny w ekstraklasie w sezonie 2012/2013 oraz przygotowania planów połączenia GKS GieKSa Katowice S.A. z KP Katowice, co jasno pokazuje, że Miasto Katowice, które ma większość w Radzie Nadzorczej, w pełni akceptuje pomysł powołania nowego tworu i grę na boiskach ekstraklasy docelowo pod szyldem GKS Katowice, jako kibice GKS Katowice oświadczamy:

- środowisko kibiców GKS Katowice nie wyraża zgody na jakiekolwiek powiązanie historii, tradycji, nazwy, herbu GKS Katowice z planowanym tworem KP Katowice;
        - oczekujemy od Urzędu Miasta Katowice podjęcia wszelkich niezbędnych działań mających na celu przystąpienie klubu GKS Katowice do rozgrywek pierwszoligowych w sezonie 2012/2013;
        - w sytuacji, gdy Pan Ireneusz Król i spółki od niego zależne zamierzają zaangażować się w działalność innego klubu ekstraklasowego, oczekujemy wycofania się z działalności w GKS Katowice z uwagi na powstający konflikt interesów;
        - kategorycznie sprzeciwiamy się jakimkolwiek fuzjom, połączeniom czy wchłanianiem innych podmiotów, które skutkowałyby uzyskaniem awansu w sposób niesportowy oraz przyczyniłyby się do niszczenia innych klubów piłkarskich.

Ponadto przypominamy, iż w 2010 roku przekazywaliśmy klub Miastu Katowice oraz zgodziliśmy się na przekazanie go wskazanemu przez Miasto inwestorowi pod warunkiem zagwarantowania jego działalności, barw, herbu, nazwy oraz miejsca rozgrywania spotkań. Jednocześnie pokładamy nadzieję, że Urząd Miasta, pełniący funkcję gwaranta tych wartości, w należyty sposób zadba o ciągłość funkcjonowania klubu GKS Katowice.

Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964”

Szkoda GKS'u . .

Oby miasto dotrzymało słowa.
        Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Odpowiem Ci, chociaż nie muszę
          A mogli wszystko 4 lata temu. Mogli przecież wypiąć się na nowy twór groclinowo-polonijny, powiedzieć stanowczo "nie" i nie chodzić na mecze. Tak zrobiła zdecydowana większość ekip w Polsce. Ale oni, jako że są "wyjątkowi", przyjęli tą propozycję z otwartymi rękoma, nie przeszkadzało im, że zniszczyli klub z długą tradycją. Oni w taki sposób zniszczyli Dyskobolię, teraz tak zniszczono ich. Powtórzę, mogli zacząć grać od okręgówek kibicowskim składem i mieliby dzisiaj spokój, a nie teraz płacze i lamenty, że im klub likwidują.
          Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Taki tego morał.

Dlatego to nie są tacy sami kibice jak my Joasiu. Bo My to My, a oni... no właśnie kto?
          Dokładnie! Zawisza, Pogoń, Śląsk, Górnik Łęczna, teraz GieKSa i znajdzie się pewnie wiele innych klubów, których nie wymieniłem. Wszyscy stanowczo zbojkotowali próby fuzji lub nowe twory. Tylko kibicom KSP jakoś nie udało się zachować honoru. Wcale mi ich nie żal.
          "Najdroższy i cenny od lat
          To właśnie twój ojczysty kraj
          Dla niego przelewasz swą krew
          dla niego urodziłeś się
          Twój honor to bronić tych barw
          Ich mocą zyć każdego dnia
          Niezłomny wśród ruin i kłamstw
          To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• Nie chcę być złośliwa, ale kilka lat wcześniej kibice Pogoni zaakceptowali fuzję z Piotrcovią Piotrków Trybunalski

Komentarz

• Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
              Nie chcę być złośliwa, ale kilka lat wcześniej kibice Pogoni zaakceptowali fuzję z Piotrcovią Piotrków Trybunalski
              Tu niestety muszę przyznać Ci rację. Mimo początkowej niechęci i kontrowersji jakie wywoła ta fuzja, nie została ona całkowicie zbojkotowana. Ale na szczęscie skończyło się tak jak się skończyło, czyli mozolną odbudową i tułaczką po niższych ligach.
              "Najdroższy i cenny od lat
              To właśnie twój ojczysty kraj
              Dla niego przelewasz swą krew
              dla niego urodziłeś się
              Twój honor to bronić tych barw
              Ich mocą zyć każdego dnia
              Niezłomny wśród ruin i kłamstw
              To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• Skończcie już dyskusję,bo robi się żałośnie ,dosłownie jak temat kto rządzi w Krakowie swego czasu na kibice.net.
                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
                  Nie chcę być złośliwa, ale kilka lat wcześniej kibice Pogoni zaakceptowali fuzję z Piotrcovią Piotrków Trybunalski
                  To jest jakiś troll, czy po prostu ktoś sobie robi jaja?

Komentarz

• To Joasia.
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Gdzieś wpadło mi w oczy info, jakoby w tej ich B klasie (czy gdzie tam będą grali), miał grać w ich drużynie... Dariusz Dzwigała. Skoro zatem będzie miejsce dla absolutnego emertyta Dzwigały, to i może do składu dałoby radę dokoptować Jerzego Piekarzewskiego? Może niech no i on odwiesi koreczki celem ratowania "najstarszego sportowego klubu stolicy"; jest szansa że da w ten sposób więcej temu klubowi niż pisząc wzruszające acz gówno warte listy (http://www.wielkapolonia.pl/componen...iekarzewskiego).
                      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Tak sobie czytam tem wątek i ten w którym "Dał Wam Pan" i... w sumie jednej rzeczy nie rozumiem.

Jak to jest z tą nienawiścią do Polonii?
                        W sumie po tym jak sie tu gdzieniegdzie odzywałem i dostawałem zjeby właściwie tylko za to co mam pod nickiem i w stopce to sie nie dziwiłem.
                        Ot Wasze prawo "kiboli", prawo by nienawidzić kibiców innego klubu, tego nikt nikomu zabrać nie może, a w sumie taki jeden mądry z drugim nie musi wiedzieć, że jestem piknikiem, więc spoko.
                        Ale patrzę na tą nienawiść i rradochę że klub czeka masakra?

Powaga, bez złośliwości - o co tu chodzi?
                        Klub wam coś zrobił?
                        Weźcie sobie uświadomcie, że tacy fanatycy z ścisłego młyna jak Wy co na K6 chodzili i tak będą. Oni będą zapierdalać opłotkami na Mazur Karczew by się polać z waszymi FC i będą chować nowych zjebów co fanatyzm w sercu i ryj zakryty szalikiem w czasie 'polowań'. Polonia przez 40 lat tułała się na marginesie a Benito z niektórymi schizolami gdzieniegdzie ganiali Was po miescie w latach 90tych. Wiec to cos zmieni?
                        Wyzywacie od czarnych dziwek ale kogo? Takich jak Wy fanatyków-kiboli, czy Kamińskiego, Englerta, Domańskiego, czy może i Górski też był Czarną Dziwką?

Przez pojebane machloje najstarszy klub stolicy leci z 1 na 8 poziom ligowy - i to jest fakt. To jest chory fakt i mimo iz tych "Czarnuchów" z młyna na K6 nienawidzicie, to nie dotyczy stricte ich a samego klubu.
                        Zeby nie bylo sam z żalem przyjąłem sprawe z 2008 i teraz tez nie ciskam żarem - ktoś kupił to ktoś sprzedał, ot mamy kapitalizm w PN.

Będą puchary to bede trzymał kciuki za Legię, kiedyś gdy Polonia była w II lidze (i nie było bezpośrednich rywalizacji), to fajnie było patrzeć, że Warszawska drużyna leje Łódź czy Kraków.
                        Wy zaś strzelacie korkami od szampanów na wieść o upadku "KLUBU", nawet nie znienawidzonych kibiców tego klubu, których jedyną winą jest to, że nie poszli na Ł3 i tam serc nie zostawili.

więc weźcie się strzelcie między uszy i zastanówcie się co tu w ogóle wypisujecie, bo jak sobie jedziecie od "Komunistycznych dziwek" vs "Czarnych Dziwek" w relacjach młyn na młyn, to wasz świat i wasze sprawy, ale w tym momencie to mimo tragicznych wieści z wczoraj czytając te wątki to aż mi sie gęba śmieje nad ludzką głupotą.

Komentarz

• Komentarz

• Po lekturze postu wyżej można stwierdzić, że z naukowego pkt. widzenia, to fascynujące z jak bardzo innej gliny ludzie potrafią być ulepieni.
                            Merytorycznie nie chce mi się odnosić, bo grozi to pawiem.
                            Cougar, mam wrażenie, że cały czas zapominiasz o najważniejszym - jesteś na forum "kibolskim". Z tym, że są tutaj ludzie, prawdziwie "kibolscy" , nie tak jak na waszym forum ludzie o aktywności ziemniaków na bazarze. To naprawde ma znaczenie.
                            Ostatnio edytowany przez Układ; 9320.
                            ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Najstarszym klubem warszawskim była Korona. Cougar, przyjmij to wreszcie do wiadomości.
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• @detoxizer:

A to sorry, nie wiem tu czytając posty i będąc tu gościem biore pod uwagę Wasz punkt widzenia, a piszecie często i gęsto o 1410, zas Korona była troche później :P

Wiesz dobrze o co mi chodziło, więc daj sobie spokój z żenująca szyderą.
                                Ostatnio edytowany przez cougar; 50499. Powód: literówka

Komentarz

Pracuję...
                                X