Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez kraroryfer Zobacz posta
    Z jednej strony fajnie, że Polonia leci do 4 ligi, ale z drugiej bardzo szkoda kibiców GieKSy. Zaczynali od 4 ligi, żeby teraz paru skurwysunów to wszystko rozpieprzyło. Patrząc na to z tej strony to źle się stało. Moim zdaniem lepiej by było gdyby KSP nadal istniało w Ekstraklasie, a kibice GieKSy nadal mogli kibicować 1-ligowej drużynie. Teraz bardzo możliwe, że będą musieli założyć kibicowski GKS i zaczynać od zera... Smutne.
    Nie pierdziel! Jest gites

Komentarz

• Komentarz

• Obiektywnie GKS'u szkoda.

Nie wyobrażam sobie gry tego zespołu w Krakowie. Mecze przy frekwencji 100 osób, Canal+ będzie zachwycony

Komentarz

• z GKSem to jest grubszy wałek. Gdyby ich guru nie wpłacił kasy to klub by upadł i wtedy o wiele łatwiej bym im było wcisnąć ten nowotwór jakim będzie KP.
          Szkoda mi ich mimo wszystko, mimo tego że cieszę się z upadku tej czarnej sprzedajnej dziewczyny.
          Dzisiaj zjazd śląskiego ZPN więc wczoraj ładnie sobie to wszystko załatwili. W PZPN nikt problemu robić nie będzie i sprawa jest już praktycznie przyklepana.
          Znając specyfikę śląskich kibiców daje max rok na rozpad tego czegoś.
          http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Ciekawe co teraz ze stadionem przy konwiktorskiej.

Komentarz

• juz maJA nawet swoj profil na fejsie

http://www.facebook.com/KpKatowice

Komentarz

• Dzieje się

i komentarz jakiegoś morona pod tym
                Szkoda, że nie możemy zająć miejsca GKSu w 1 lidze i zagrać razem z Cracovią i Sandecją....
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Może jakaś agencja towarzyska potrzebuje logo na wizytówki za symboliczną złotówkę?

Komentarz

• Jezeli chodzi o przewidywanych trenerów nowotworu, to:
                    Trenerem drużyny pozostanie na razie dotychczasowy szkoleniowiec GKS Rafał Górak. - Dzisiaj odbędą się ostateczne rozmowy. Poza Górakiem pod uwagę brani są Jacek Zieliński, ale także trener Dariusz Wdowczyk. Telefony rozdzwaniają się. Na razie zajęcia prowadzi trener Górak i moim zdaniem wystąpi chyba w pierwszych meczach - wskazał.
                    http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...77/story.shtml

Taaak, myślę, że Wdowczyk jest najlepszym kandydatem na trenera taaakiego klubu
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                      i komentarz jakiegoś morona pod tym

Jeszcze lepszy komentarz:

Pawel Skorupski: Wy się czujecie fatalnie? a ja co mam powiedzieć? Wygrałem biletyw lidze typera na trybunę vip na konwiktorską w sezonie 12/13...
                      ja pierdolę...
                      Nie ustanę w walce, wciąż jestem sobą
                      Wierzę w prawdę, honor i serbskie Kosowo.

Komentarz

• Jak dla mnie to wszystko jest chore. Takie procedery jak ten teraz powinny zostać natychmiastowo zakazane. To jest sport?! Kto będzie chodził na mecze tego KP Katowice. Teraz czytam, że chcą użyczyć nazwę "GieKSa".
                        I pomyśleć, że Wojciechowski chciał Legię. Już nie chce myśleć co by się działo gdyby podobny wałek by chciał zrobić z Legią to w dniu dzisiejszym do budynku J.W nikt by nie wszedł. Bo kibice Polonii nie mają jaj, ani żadnych protestów, tylko jakieś dziwne oświadczenia, płacz, lament...
                        Ostatnio edytowany przez Radzyn69; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Radzyn69 Zobacz posta
                          I pomyśleć, że Wojciechowski chciał Legię. Już nie chce myśleć co by się działo gdyby podobny wałek by chciał zrobić z Legią
                          "Nie śmiej sie dziadku z cudzego wypadku" należy tylko współczuć kibicom Polonii i GieKSy.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                            "Nie śmiej sie dziadku z cudzego wypadku" należy tylko współczuć kibicom Polonii i GieKSy.
                            Uważam, że kibicom Polonii nie ma czego współczuć. Sami się z nas swego czasu brechtali wspomnianymi już tutaj transparentami, a już tekst o wykupywaniu to klasyk tej błazenady. Szybciutko przyklepali nowytwór na swoim podwórku byle tylko wrócić do Ekstraklasy. Wchodzili Wojciechowskiemu w dupę robili jakieś specjalne podziękowania za ogranie nas w derbach. Ktoś się wtedy przejmował kibicami z Grodziska? Nikt, "wielka Polonia" odebrała tylko "wieśniakom" to co im należne. Mają teraz za swoje. Było im do śmiechu pare lat temu to niech się i teraz pośmieją.

GieKsa to zupełnie inna para kaloszy.
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                              ... należy tylko współczuć kibicom Polonii i GieKSy.
                              Sorry stary, komu ty chcesz współczuć? Jak kupowali licencję od Groclinu też bylo współczucie? Są tam gdzie być powinni, kropka
                              Ostatnio edytowany przez erdo78; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Skoro kupili to mogli i sprzedać. Współczuć im nie ma czego. Niech się gramolą do ekstraklasy ładnych kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt lat i derby na moje 80 urodziny będą jak znalazł.
                                http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

Pracuję...
                                X