Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    +52% , a ja sprzedałem przy +23
    Zamieszczone przez szyszkownik_kilkujadek Zobacz posta
    również puściłem +31%
    A tak przy okazji to się zastanawiam czy teraz akcje Gieksy polecą w dół (bo Gieksa S.A. wyleci z I ligi) czy w górę (bo ma przejąć udziały w tym nowotworze)
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Z jednej strony fajnie, że Polonia leci do 4 ligi, ale z drugiej bardzo szkoda kibiców GieKSy. Zaczynali od 4 ligi, żeby teraz paru skurwysunów to wszystko rozpieprzyło. Patrząc na to z tej strony to źle się stało. Moim zdaniem lepiej by było gdyby KSP nadal istniało w Ekstraklasie, a kibice GieKSy nadal mogli kibicować 1-ligowej drużynie. Teraz bardzo możliwe, że będą musieli założyć kibicowski GKS i zaczynać od zera... Smutne.
      "Najdroższy i cenny od lat
      To właśnie twój ojczysty kraj
      Dla niego przelewasz swą krew
      dla niego urodziłeś się
      Twój honor to bronić tych barw
      Ich mocą zyć każdego dnia
      Niezłomny wśród ruin i kłamstw
      To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• Ale czy nie zachowają licencji na grę w I lidze? Nowy twór będzie grał na papierach ksp, a myślę że chociaż spróbować przystąpić do rozgrywek daliby radę.

Komentarz

• w 1 lidze licencję będzie mieć GKS Katowice.
          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• To chyba jeszcze zależy od miasta u nich.
            ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Na forum Gieksy tak kombinują: nowotwór gra w ekstraklasie (w Krakowie albo w Sosnowcu), a prawdziwa Gieksa zostaje w I lidze w Katowicach.
              Na papierze wygląda to fajnie, ale w ppraktyce to chyba nierealne: kluby z podobnymi nazwami, powiązane właścicielsko, ci którzy kupili Groclin wiadomo, że licza na przejęcie znacznej części kibiców GKS, a to dużo łatwiejsze jak prawdziwa Gieksa poleci o kilka lig w dół, itp...

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Link podesłany przez Gksiarza, na dole opisane wątpliwości( plany kibiców) jakie ich nachodzą w kontekście PW ...

http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...eksy,id,t.html

Swoją drogą doprowadzenie do fuzji oznaczałoby początek gigantycznego zamieszania: na kilkanaście dni przed inauguracją ekstraklasy do Katowic przyjechaliby niesprzedani jeszcze przez Józefa Wojciechowskiego zawodnicy, którzy w stolicy trenują w sposób nieprofesjonalny. Rozpoczęłoby się szukanie dla nich mieszkań, ruszyłyby rozmowy z obecnymi piłkarzami GKS, dla których zabrakłoby miejsca w składzie, oraz z nowym trenerem, należałoby sfinalizować negocjacje w sprawie wynajęcia stadionu w Sosnow-cu. I pojawiłoby się pytanie: kto za to wszystko zapłaci, skoro głównego akcjonariusza nie było stać na zdobycie dla klubu licencji na I ligę... W takim kontekście już niewiele znaczącym dodatkiem byłby jeszcze wyraźniejszy wybuch niechęci do władz klubu ze strony kibiców, którzy na forach internetowych zapowiadają wprost, że nowy twór zostałby przez nich zbojkotowany.

Komentarz

• Przeglądając forum GieKSy natrafiłem na wklejony artykuł w którym było, że w przypadku powstania KP Katowice, GieKSa nie zagra w 1 lidze.
                  "Najdroższy i cenny od lat
                  To właśnie twój ojczysty kraj
                  Dla niego przelewasz swą krew
                  dla niego urodziłeś się
                  Twój honor to bronić tych barw
                  Ich mocą zyć każdego dnia
                  Niezłomny wśród ruin i kłamstw
                  To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• http://www.facebook.com/jozef.oleksy.14

polecam ,można się zapytać o KSP
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Polonii nigdy nie było . Klub z tradycjami ??? pfff wolnego sobie .
                      " Piro jest bezpieczne "

" To My z Aleksa Fani w LEGII Zakochani ! "

Aleksandrów Kujawski

Komentarz

• Ciekawe czy teraz to czarne coś zacznie jeździć na wyjazdy haha

Komentarz

• Jestem ciekaw jak będzie wyglądał herb nowego tworu i jakie będą ich barwy. Od wczoraj od godziny 22 polonii oficjalnie już nie ma. Dzisiaj jest walne zebranie leśnych dziadów i ostatecznie to przyklepią.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                            A tak przy okazji to się zastanawiam czy teraz akcje Gieksy polecą w dół (bo Gieksa S.A. wyleci z I ligi) czy w górę (bo ma przejąć udziały w tym nowotworze)
                            No i pospieszyłem się, oddając papier po 0,67. Myślę, że przez kilka dni kurs jeszcze będzie szalał, ale później nie spodziewam się cudów. To przedsięwzięcie jest skazane na porażkę - cały Blaszok wypnie się na KP. Nie będzie kibiców, nie będzie kasy z biletów, nie będzie wyników i balon pęknie.
                            Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Komentarz

• Ja tak trochę pod wpływem Twoich postów kupiłem też troszeczkę, ale w złym momencie bo po 0,6 zł, więc musiałem wykazać większą cierpliwość- dzisiaj poszły po 0,9 zł Wszystko gra na małych kwotach, ale i tak cieszy.

szyszkownik i JW - dzięki
                              Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                                Ja tak trochę pod wpływem Twoich postów kupiłem też troszeczkę, ale w złym momencie bo po 0,6 zł, więc musiałem wykazać większą cierpliwość- dzisiaj poszły po 0,9 zł

szyszkownik i JW - dzięki
                                Ładnie, ładnie Ja kupowałem po 0,51 gwoli ścisłości. Można się zastanawiać czy kurs jeszcze nie skoczy w górę po komunikacie EBI, ale chyba nie chce mi się ryzykować ;-)
                                Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Komentarz

Pracuję...
                                X