Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czyli co "fanatycy" z Konwiktorskiej teraz będą jeździli do Krakowa na mecze?
    Szkoda tylko kibiców GieKSy

Komentarz

• Zamieszczone przez ((L))ukasz Zobacz posta
      szampan już się mrozi...

Szampan? Tu trzeba dobrego Jacka otworzyć. Dobrze ze zaplanowali to na 15.00 bo gdyby to oglosili z samego ranca to produktywnosc w Warszawie i parunastu innych miejscowosciach spadłaby lekko licząc o 75%

Aczkolwiek podtrzymuje moje zdanie sprzed kilku dni:

Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
      Kurva lepiej nie zapeszac
      Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Restauratorzy i sklepikarze ze Starego Miasta powoli zamykają swoje lokale. Info telefoniczne
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
          Restauratorzy i sklepikarze ze Starego Miasta powoli zamykają swoje lokale. Info telefoniczne
          Jedna wielka stypo-impreza bedzie ;-) Jednak poniedzialek nie taki zly. A co do IV ligii to grac gdzie beda ?

Komentarz

• Paradoksalnie(a może nie) spora część czarnuchów się cieszy. Tak się składa, że mam w rodzinie dwie czarne owce z k6, które wczoraj były na imieninach u mojej ciotki. Obaj stwierdzili, iż nieuprawnione stanie się nazywanie ich dyskopolowcami(co było dla nich największą radością), a dodatkowo to oni wygrali derby w ostatnim sezonie, w związku z czym będziemy musieli poczekać trochę czasu na nasze zwycięstwo.
            Ostatnio edytowany przez vozny86; 11698.
            "Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie."

Zbigniew Herbert

Komentarz

• Jak to? To na Dyskobolię chodzili (bo jeździli rzadko ) a na KP Katowice nie będą uczęszczać? Dlaczego ?
              Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez vozny86 Zobacz posta
                Paradoksalnie(a może nie) spora część czarnuchów się cieszy...
                I jeszcze prognozują pobicie o 15 rekordu frekwencji na swoim forum

A tak na marginesie - ja wiem, że to spółka spekulacyjna i w ogóle ale dzisiaj akcje Gieksy 36% w górę
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Trzeba przyznać Wojciechowskiemu że umie robić szoł

Komentarz

• Beka z typów, którzy na ichniejszym forum bluzgają na swoją legendę z oprawy

btw. ten obrazek nabiera teraz nowego znaczenia..

Ostatnio edytowany przez Mental; 53927.

Komentarz

• Wreszcie jakieś emocje w ramach sezonu ogórkowego
                      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Coś mi się wydaje, że to info o dziewczynach w Katowicach to jednak ściema..obym się mylił.
                        Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                          I jeszcze prognozują pobicie o 15 rekordu frekwencji na swoim forum

A tak na marginesie - ja wiem, że to spółka spekulacyjna i w ogóle ale dzisiaj akcje Gieksy 36% w górę
                          Znów kupiłem I tak jak poprzednio liczę na szybki zysk
                          Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Komentarz

• SE ma inne zdanie
                            http://www.se.pl/rozrywka/plotki/rad...ce_268764.html

Kawałek z tekstu z linka:
                            - Polonię wykupił biznesmen z Płocka Mariusz Patrowicz, który chce pozmieniać kadrę. Ponoć nie widzi już tam Majdana, który trenował bramkarzy - zdradza nam nasz informator i dodaje: - W ciągu tygodnia sytuacja ma się wyklarować...
                            q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                              SE ma inne zdanie
                              http://www.se.pl/rozrywka/plotki/rad...ce_268764.html

Kawałek z tekstu z linka:
                              drugi raz z rzędu i raczej to nie przypadek.

A informacji bym się dzisiaj nie spodziewał, jakakolwiek nie jest/była, prędzej jutro/pojutrze.
                              Zresztą nie ma się co tym tworem zajmować, przynajmniej póki niczego formalnie nie wiadomo.
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• http://www.newconnect.pl/index.php?p...rder_type=DESC

Dobry hajs trzepią na tych spekulacjach
                                Prawie +40 jest, a było ponad 40 już

Edytka:
                                Spadło poniżej 30
                                q[-_-]p

Komentarz

Pracuję...
                                X