Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• szkoda, że nie zacytowałeś dalszej części mojego posta, napisałem przecież, że dzięki CM śledziłem jego karierę w realu (czytaj w rzeczywistości). Dotarło, czy masz kłopoty ze zrozumieniem tekstu pisanego?
    Z tobą na serio jest coś nie tak. Szkoda, że nie odniosłeś się do stosowanych kryteriów w stosunku do Blanco i Papadopolusa, o których napisałem, pewnie ci głupio
    Wycieczkami? Po prostu pokazuję, że raz piszesz tak, a innym razem inaczej.

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
      To mnie właśnie u ciebie wkurza, wybiórczo traktujesz kryteria, u jednego zawodnika coś ma znaczenie, a u drugiego nie wg ciebie (w tym wypadku przeszłość piłkarza). Stosujesz kryteria, które akurat ci pasują.
      Paszport ma znaczenie. Czeski, słowacki, serbski, chorwacki = Himalaje umiejętności
      raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
      ------------------------
      Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Skoro Józef Wojciechowski wycofuje się z Polonii Warszawa, a Polska Grupa Energetyczna przenosi się do Gdańska. To w takim razie do spadku w pierwszej kolejności Leci PGE Bełchatów i Polonia Warszawa. Już teraz widać jak odchodzą najsilniejsi zawodnicy:

Okno transferowe:

PGE Bełchatów

Przychodzą: Adrian Gębalski (N - Czarni Połaniec), Dawid Kudła (B - AS Dynamó Pervolión), Kamil Poźniak (P - Lechia Gdańsk), Alan Stulin (P - 1.FC Kaiserslautern II), Julien Tadrowski (LOSC Lille Métropole (juniorzy))

Odchodzą: Joshua Balogun Kayode (P - Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok ), Paweł Buzała (N - Lechia Gdańsk), Grzegorz Fonfara (O - ?), Dominik Kisiel (B - Flota Świnoujście), Filip Modelski (O - Jagiellonia Białystok), Dawid Nowak (N - Legia Warszawa , Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk), Jacek Popek (O - ?), Łukasz Sapela (B - ?), Damian Zbozień (O - Legia Warszawa), Marcin Żewłakow (N - Korona Kielce)

Polonia Warszawa

Przychodzą: Daniel Gołębiewski (N - Korona Kielce)

Odchodzą: Marcin Baszczyński (O - Ruch Chorzów), Bruno (P - AS Omónia Lefkossías ), Tomasz Brzyski (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Edgar Çani (N - ?), Daniel Ciach (P - Warta Poznań), Wladimer Dwaliszwili (N - Legia Warszawa, Śląsk Wrocław), Michał Gliwa (B - Zagłębie Lubin, Ruch Chorzów), Michał Grunt (N - Zagłębie Sosnowiec, ?), Róbert Je¾ (P - Zagłębie Lubin), Tomasz Jodłowiec (O - ?), Adam Kokoszka (O - Lechia Gdańsk), Adrian Lis (B - Warta Poznań), Maciej Sadlok (O - Ruch Chorzów), Daniel Sikorski (N - Wisła Kraków), Pavel ©ultes (N - Ruch Chorzów), Łukasz Trałka (P - Lech Poznań), Paweł Wszołek (P - Jagiellonia Białystok, Lech Poznań)
        Górniku Zabrze nasz, drużyno Śląskich miast, śpiewajmy wszyscy wraz do boju marsz.W pewnym Śląskim mieście gdzie najlepsze piwo jest, jest taka drużyna co się Górnik Zabrze zwie.

Komentarz

• I tak by było najlepiej- Bełchatów nie jest ośrodkiem, w którym powinna być Ekstraklasa. Już się nagrali zresztą, starczy. Spadł Wodzisław (i szybko nie wróci), niech spadają i oni. Malutki stadion zwykle świecący pustkami (w tym młyn a raczej młynik)- żałosny widok. Bydgoszcz, Gdynia, ŁKS Łódz, z czasem może Olsztyn czy Lublin, a nie malutki Bełchatów. Ja tam po nich płakał nie będe.

A Polonia to wiadomo.
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• W Bełchatowie ludzie wolą chodzić na Skre.

Komentarz

• Małecka przenosi sie do Turcji. \o/

Szkoda, ze tylko na wypozyczenie.
              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Do Ekstraklasy awansuje zapewne Zawisza Bydgoszcz. Szkoda że, w tym roku nie awansowali bo to był beniaminek który po rundzie jesiennej zajmował 2 miejsce. Wtedy iluzorycznie mogłaby awansować Pogoń Szczecin i Zawisza Bydgoszcz. Pogoń to zasłużony klub z wielkiego miasta i z kibicami. Co do Zawiszy to już dawno nie grał z tamtej części Polski żaden klub, więc byłoby fajnie bo miasto duże, jest stadion i są kibice, a tak Ekstraklasa będzie musiała użerać się z Odra Wodzisław Return (Piast Gliwice) na którego chodzą stare baby, same pikniki i słoneczniki. Oni nawet swojego młyna nie maja. Czyli zapowiada się taki drugi GKS Bełchatów lub następca Odry Wodzisław. Mówię Wam że, sranie was wszystkich zacznie brać tak samo jak na wyjazdy do Wodzisławia wyjeżdżaliście jak będziecie mieli wyjazd do Gliwic. Co do awansu to w tym roku awansuje Zawisza Bydgoszcz i Arka Gdynia/Cracovia.
                Naprawdę ubolewam że, nie awansował Zawisza. Miejmy nadzieję że, akcjonariusze i miasto Bydgoszcz zdadzą sobie sprawę dlaczego nie awansowali do Ekstraklasy. A brakował im tylko włos od awansu.
                Górniku Zabrze nasz, drużyno Śląskich miast, śpiewajmy wszyscy wraz do boju marsz.W pewnym Śląskim mieście gdzie najlepsze piwo jest, jest taka drużyna co się Górnik Zabrze zwie.

Komentarz

• Wiemy, że nie "lubisz" Piasta ale bez przesady...

Komentarz

• Co do Polonii to nie zapeszajcie.Ja trzymam kciuki za udany handel licnecji Groclin i start od IV ligi.

Bełchatów to może sobie grać w I lidze.

Komentarz

• Zamieszczone przez von Rynolticz Zobacz posta
                      (Piast Gliwice) na którego chodzą stare baby, same pikniki i słoneczniki.

Hmm . albo nie byles nigdy w Gliwicach , albo paru tamtejszych chlopakow pokazalo Ci swoja sile ;] i w ten oto sposob rewanzujesz sie na necie. Odpusc sobie...

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                        Co do Polonii to nie zapeszajcie.Ja trzymam kciuki za udany handel licnecji Groclin i start od IV ligi.
                        Też bym tak chciał ale coraz mniej się na to zanosi. Jakby ktoś poważny chciał wykupić ich licencję to się powinien lada chwila ogarniać (najlepiej do końca miesiąca) bo to po pierwsze pewnie od groma papierkowej roboty, nie wiem czy PZPN czy ktoś tam musi wyrazić na to zgodę ( a to pewnie potrwa) no i trzeba zacząć przygotowywać zespół do sezonu (żeby nie zlecieć od razu z ligi). Nie pamiętam wprawdzie kiedy ogarniał to wszystko Wojciechowski (być może jeszcze później niż jest teraz) ale coraz słabiej widzę to wywalenie czarnuchów z Warszawy, bo coraz więcej się scenariuszy koło nich pojawia, a ten z wykupieniem licencji wydaje się być coraz mniej prawdopodobny.
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                          I tak by było najlepiej- Bełchatów nie jest ośrodkiem, w którym powinna być Ekstraklasa. Już się nagrali zresztą, starczy. Spadł Wodzisław (i szybko nie wróci), niech spadają i oni. Malutki stadion zwykle świecący pustkami (w tym młyn a raczej młynik)- żałosny widok. Bydgoszcz, Gdynia, ŁKS Łódz, z czasem może Olsztyn czy Lublin, a nie malutki Bełchatów. Ja tam po nich płakał nie będe.
                          Ustawowo ich wyrzucić ! A tamtych awansować !

Poziom ligi wzrośnie, a i sprawiedliwość społeczna zostanie zachowana

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                            Ustawowo ich wyrzucić ! A tamtych awansować !

Poziom ligi wzrośnie, a i sprawiedliwość społeczna zostanie zachowana
                            Czekałem na Twoją wypowiedz
                            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Mimo wszystko GKS PGE Bełchatów miało swój urok

Komentarz

• Tu nie chodzi o to czy GKS zasługuje na grę czy nie, tylko o to, że u nas z ligi spadają drużyny dlatego, że kończą im się pieniądze.

Nie miałbym nic przeciwko(choć byłoby mi smutno) gdyby GKS wyparto z ligi w sposób naturalny, po prostu z tego powodu, że inne ekipy rozwijają się lepiej(infrastruktura, kibice, sponsorzy).

Takie coroczne wypadanie ekip z powodu braku kasy w skarbonce powoduje, że będziemy cały czas w grajdołku. Dlatego dziwi mnie takie cieszenie się, bo choć pewnie taka osoba nigdy nie zda sobie z tego sprawy, to ona również na tym traci.

Pomijam już kompletnie takie myślenie "ten ma grać w lidze, a ten ma nie grać" rodem z komuny, a do tego przykład Motoru Lubin, czy ŁKS

PS. GKS jeszcze nie spadł(nigdy nie spadnie), w dodatku do grona ewentualnych spadkowiczów trzeba dorzucić Widzew.

Komentarz

Pracuję...
                                X