Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kocur Zobacz posta
    Proszę podać jeden powód oparty na jakimkolwiek paragrafie a potem pieprzyć jak struty.

- Obstawił u buka przegraną Wisły ? Nie
    - Sprzedał mecz? Nie
    - Kupił mecz? nie
    - Dostanie jakąkolwiek gratyfikację za przegrany mecz? Nie

itp itd, porzygać się już można dosłownie
    daje do zrozumienia ,ze WIsla przegra bo jak moze miec Slask najwiecej punktow po tym meczu jak nie dzieki wygranej .

I do tego pracownik klubu ktory gra walsnie ze Slaskiem Wroclaw raczej takich sadow nie powinnien wypowiadac publicznie gdzie jeszcze wynik tego meczu o czyms decyduje w tym momencie.
    Ostatnio edytowany przez brachu; [ARG:4 UNDEFINED].
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Ja może się nie znam, ale Kocur, po co te nerwy jak w 93 przed meczem z Legią by coś takiego powiedział jakiś działacz Wisły to byś żądał jego dymisji a teraz mówisz ze nic się nie stało przecież to jest jasny sygnał dla piłkarzy, że jeśli mecz przegrają to nic się im nie stanie złego a i u kibiców będą mieli szacunek
      P.S
      Ja na Twoim miejscu chłodził bym już szampana

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
        Nie no, Sly sytuacja jest trochę bardziej wątpliwa, bo nawet z konferencji pomeczowej sędziego (już to samo w sobie jest ciekawe) Siejewicz tak się bronił, że.... wyszło, że po uznaniu gola pobiegł do liniowego w nadziei, że ten sprzeda mu jakieś info, że gola nie powinno być. Nie sprzedał, ale ten i tak go nie uznał
        6 lat od tego czasu juz minęło i pewne rzeczy się zacierają, więc z nudów wygrzebałem coś takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=u63-9Ler06A

Nie wiem, czy ta konferencja była przed czy po tym wywiadzie dla Ligi+, czy też chodziło Ci o właśnie o tę rozmowę. Na filmiku widać jednak ewidentnie że liniowy sprzedał Hubciowi info o odepchnięciu Stasiaka (2:05). Inna sprawa, że zachowanie Siejewicza przy bramce strasznie dziwne i irracjonalne, ale sama decyzja prawidłowa.

Nie zmienia to faktu, że drużyna grająca na pół gwizdka raczej nie dominuje przez cały mecz i do końca nie stwarza tylu sytuacji.

No, to taki kronikarski obowiązek z cyklu "Ekstraklasa - historia"
        "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• 1. Na moje oko na tym filmiku boczny pokazuje zawodnikom, by nie podchodzili.
          2. Chodziło mi o ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=VIzXb...eature=related (pytania Szczepłka od 2.56)
          3. Jak dla mnie to Siejewicz się totalnie tym meczem skompromitował. Najpierw uznaje gola (reakcje piłkarzy Lubina - http://www.youtube.com/watch?v=QTrbD...eature=related), potem odwołuje decyzje, potem organizuje konferencje na której mówi, że od poczatku uważał, że był gola nie było, tylko popełnił ..... 'błąd techniczny'.
          4. Mówimy o mistrzostwie dla drużyny sprzedawczyków, którzy rok czy dwa lata wcześniej kupili awans, a parę lat później paru zawodników skróciło nazwisko do jednej literki.

Śmierdzi to na kilometr. Aczkolwiek faktycznie były podstawy do nieuznawania gola. Pytanie - skąd ten cyrk? Czyżby Siejewicz, który miał pilnować wyniku, nagle totalnie spanikował i nie wiedział co zrobić? Czy tak się zachowuje normalny sędzia?
          Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Co do gestu liniowego - możliwe. W jego stronę biegną zarówno zawodnicy jak i Siejewicz. To już wie tylko on sam. W rozmowie między nimi dwoma Siejewicz mu tylko przytakuje.

Wygląda na to, że zaraz po bramce chłop pogubił się zupełnie i przygnieciony stawką meczu totalnie nie wiedział co robić, wydając sprzeczne komunikaty. Niby gwizdnął faul jeszcze zanim piłka wpadła do siatki, potem stwierdził że jednak bramka po czym zreflektował się że rację mógł mieć jednak na początku i pobiegł w rozpaczy do liniowego. Na bank kręcił więc w kwestii początkowego nieuznania bramki. Pod presją postanowił więc zaufać w 100% liniowemu, który na szczęście dla niego miał rację. A konferencja była efektem tego bałaganu. Ciężki temat generalnie

Przy okazji, to tak naprawdę Lubinowi to mistrzostwo podarowała zaliczająca równie beznadziejny sezon co teraz...Wisła, wygrywając chwilę wcześniej w Bełchatowie. Może się tak zdarzyć, że ukochany klub pana trenera Oresta po raz kolejny sprzątnie mu tytuł sprzed nosa i na wieki wieków pozostanie już z jednym mistrzostwem sprzed 34 lat zdobytym właśnie ze swoją Wisłą
            Ostatnio edytowany przez Slyboots; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• To co Panowie, gotowi na niedziele cudów ? Obsrane gacie będą, jak Lech zremisuje a Ruch i Śląsk przegrają.

Oczami wyobraźni widzę i słyszę Hadaja, który po meczu mówi "Proszę Państwa, to niewiarygodne..".
              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                Obsrane gacie będą, jak Lech zremisują a Ruch i Śląsk przegrają.
                Taaa. A Legia dostanie gonga na 1:1 w 93 minucie po strzale... Vukovica

Pies ich jebał. Ja tam na nic nie licze. Choc wiem, ze nie takie cuda sie działy w pilce.
                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• A w Cafe Futbol dzisiaj Wojciechowski. Minęło 4 minuty i już nie da się słuchać tej wazeliny w jego kierunku. Borek z Kołtoniem są gotowi mu dopłacić aby został w lidze...
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• W ostatniej kolejce żadnej niedzieli cudów bym się nie spodziewał,Śląsk ogra Wisłę po przypadkowym farfoclu i zostanie najsłabszym mistrzem w historii tej ligi,bo to co tworzyli na wiosnę to po prostu kabaret,my na tego mistrza również nie zasłużyliśmy bo kopacze są zwykłymi ciotami i frajerami i najlepiej niech wypierdalają oprócz kilku wyjątków(Kuciak,Żewłak,Ljubo,Rado,Jędrzejczyk no i ostatecznie Wawrzyniak) reszta niech spierdala bo ma ciągle pełne gacie ...
                    p.s jeszcze oczywiście Wolski ,a resztę niech puszczają za free bo nie nadają się po prostu do naszego klubu,bo chyba każdy się zgodzi,że od spotkania z Lechem wyglądali tak jakby mieli pełne gacie z tego powodu ,że są liderami...
                    Ostatnio edytowany przez twarog1987; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie wiem skąd u co poniektórych tyle optymizmu. Po pierwsze Śląsk wygra w Krakowie, a po drugie my nie wygramy z Koroną....
                      "Zmartwychwastałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych"

Komentarz

• Bracia widzę, że powiewa u Was optymizmem.Ja sam już nie wiem.Zagrałem u buka na kolejkę cudów, sądzę, że są szansę na tego mistrza, ale czy mamy podstawy mieć nadzieję.W sumie to tak, ale nie wierzę żeby stały się 3 cudy w jednej kolejce.Do tego Wisła i Lechia grają w rezerwach, a nie zapominajmy, że jeszcze nasi kopacze wcale nie muszą wygrać z Koroną.Niestety, ale obawiam się tego meczu, bo to co ostatnio prezentujemy to woła o pomstę do nieba.Pocieszam się tym, że jest jeszcze w Koronie sporo Legionistów, którzy może będą chcieli pomóc nam w zdobyciu MP.Głupie to i może, ale Koronę nie stać na puchary i chyba dlatego przegrali w ostatniej kolejce.Myślę, że 5 miejsce będzie dla nich sukcesem, ale mimo wszystko coś czuję, że zakończymy ten sezon tak jak graliśmy całą rundę.
                        Mimo wszystko trzeba wierzyć, bo nadzieja umiera ostatnia.Jednak nastawiam się na to, że mogę być po meczu głęboko rozczarowany.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                          Oczami wyobraźni widzę i słyszę Hadaja, który po meczu mówi "Proszę Państwa, to niewiarygodne..".
                          a stadion już wtedy pusty

Komentarz

• Ja wciąż wierzę ,że Wojciechowski sprzeda miejsce w T-ME Filipiakowi.

Byłoby wspaniale!

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                              Ja wciąż wierzę ,że Wojciechowski sprzeda miejsce w T-ME Filipiakowi.

Byłoby wspaniale!
                              Czyli Cracovia w miejsce Polonii ? W takim przypadku odsprzedania licencji...co się stanie z Polonia ? Zagra w pierwszej lidze, czy od klasy b zaczną ?

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                                A w Cafe Futbol dzisiaj Wojciechowski. Minęło 4 minuty i już nie da się słuchać tej wazeliny w jego kierunku. Borek z Kołtoniem są gotowi mu dopłacić aby został w lidze...
                                Panie Prezesie to.. a Panie Prezesie tamto...
                                Jak na to patrzyłem to zastanawiałem się czy oni u niego dorabiają?
                                Cały sezon mu jadą, że jest śmieszny i irracjonalny, ale jak nagle może zabraknąć jego kapusty (niekoniecznie dla nich, może dla znajomych Borkach i Kołtonia) to Panie Prezesuniu prosimy zostań!

P.S.
                                Co do mistrzostwa, kolejki cudów itp. to dajcie sobie na wstrzymanie bo inni mogę mieć z tego niezłą bekę...
                                ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

Pracuję...
                                X