Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez OstatniLegion Zobacz posta
    Jeśli o mnie chodzi, to wcale nie chodzi mi o zawieszanie piłkarzy, tylko o dawanie do zrozumienia grajkom, że mają oddać mecz. Bo chyba sam potrafisz dostrzec komizm tej flagi przy takim podejściu, i co tu dużo mówić plucie w twarz postaci, która znajduje się na niej.
    W tym przypadku będą pomagać swoim kumplom, więc tutaj sytuacja nie jest jednoznaczna. Wiadomo że w prasie pewnie będą wylewać żale w sytuacji gdy Wisła rzeczywiście odpuści ten mecz, ale kibice mają to w nosie.

Ogólnie to nas nie powinno to ekscytować, bo jak nie Śląsk to Ruch albo Lech nas wydyma. Ja prywatnie nie chcę mieć za mistrza Lecha.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      @Z. Gdybyś tak chciał dobierać legendy klubów to i wam skurczyłaby się lista
      Ale przyznasz, że to arcysmakowite, że parę tygodni po wydaniu książki jego koszulka poszła w górę na stadionie?

Lepiej tego się nie dało rozegrać
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• ale o co ten wrzask.
        W analogicznej sytuacji my na 8 miejscu Zagłębie/Pogoń/Olimpia gra z nami ostatni mecz o mistrza, o którego rywalizuje z Polonią/Lechem/Widzewem, to nie kibicowanie naszej zgodzie byłoby czystym debilizmem.
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

Nie potrafię, wyjaśnisz?

@Z. Gdybyś tak chciał dobierać legendy klubów to i wam skurczyłaby się lista
          Nie, rzeczywiście dostrzegłem, że pisze głupoty. Więc zwracam

"Rachu-ciachu off-top do piachu".

Komentarz

• Zobaczymy co odwali Wisła złożona prawie z samych cudzoziemców, ja nie jestem wcale przekonany, że Śląsk wygra.
            To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• OstatniLegion

A co ty tu kurva za krucjatę uskuteczniasz? Zalogowaleś się tu, żeby kibiceonetownie robić? Odbij.
              Ja jebie. Na cholerę nam ten mistrz w chwili obecnej? Chce wam się po tym wszystkim jeszcze trzymać kciuki i modlić o cud, by te mendy wślizgnęły się niegodnie na szczyt pudła? Jakim kosztem? Takiego frajerstwa? A niech Wisła wyjdzie na mecz bez bramkarza. Niech Ruch strzeli tysiąc, a Lech tysiąc sto bramek. Ma boleć kurva. A nasze pajace mają wiedzieć, że się zhańbili i zasłużyli tylko na nasza pogardę. Nic więcej.
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                ale o co ten wrzask.
                W analogicznej sytuacji my na 8 miejscu Zagłębie/Pogoń/Olimpia gra z nami ostatni mecz o mistrza, o którego rywalizuje z Polonią/Lechem/Widzewem, to nie kibicowanie naszej zgodzie byłoby czystym debilizmem.
                Wszystko na temat. Przecież to nie Wisła zjebała nam sezon.
                Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• arczi

A gdzie ja coś o mistrzu dla Legii pisałem? Temat dotyczy ekstraklasy, więc poruszam temat związany bezpośrednio z jej końcem. Dla mnie osobiście z trójki Śląsk, Lech, Ruch najlepiej jak mistrzem będzie Śląsk, co nie znaczy, że mam przyklaskiwać jawnemu cięciu w uja.
                  Co do "kibicenetowni", to już nie moja wina, że sobie robią flagi jakie robią...

Komentarz

• - Jako piłkarzowi Wisły byłoby niezmiernie przykro gdyby na naszym stadionie inna drużyna świętowała mistrzostwo Polski. Nawet jeśli Śląsk jest dobrym przyjacielem Wisły, to mnie osobiście bolałoby to bardzo - podkreśla Wilk w rozmowie z "Gazetą Krakowską".

Smaczku spotkaniu dodaje fakt, że kibice obu zespołów się przyjaźnią. - Mimo że kibice po meczu z Cracovią dali nam do zrozumienia, że mamy to spotkanie przegrać, to każdy z nas podejdzie do tego meczu na sto procent. Będziemy grać jak zwykle o zwycięstwo - przyznaje pomocnik Wisły.
                    Cezary Wilk (na sport.pl)
                    Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało.

Tak czy siak, pretensje możemy mieć jedynie do naszych pizdeuszów.
                    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
                      Cezary Wilk (na sport.pl)
                      Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało.

Tak czy siak, pretensje możemy mieć jedynie do naszych pizdeuszów.
                      a co miał tech chłopak powiedzieć ? smaczku to może dodać postawa Wisły w tych 2 ostatnich meczach . Bo mecz derbowy w ich wykonaniu był mega chujowy , a wynik z Górnikiem i decyzje Probierza po nim ( bo nie oglądałem) też dają mi podstawy do wystawienia oceny ich gry na poziomie chujni . Tam też każdy ma wyjebane na wynik bo wiadomo jaka jest lista transferowa .
                      Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Gwarantuje Tobie że mecz z Cracovia przy meczu z Górnikiem zagrała Wisła dobrze.
                        ten z Górnikiem to mega mega chujnia.

Komentarz

A wy widzieliście mecz Wisły i co tam odpierdalali zawieszeni "piłkarze"?
                          Ja poproszę o garść szczegółów bo multiligą pogardziłem skupiając się na naszym meczu o mistrzostwo, a po takim spektaklu to i skrótami z pozostałych dałem sobie spokój.

Komentarz

• Zamieszczone przez leh71 Zobacz posta
                            Gwarantuje Tobie że mecz z Cracovia przy meczu z Górnikiem zagrała Wisła dobrze.
                            ten z Górnikiem to mega mega chujnia.
                            no właśnie wiec czym my tu się podniecamy
                            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Mógłby ktoś wrzucić tabele ekstraklasy rozbitą na tabelę jesienną i wiosenną?
                              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Mini a widziałeś nasz mecz na Widzewie? Jeśli tak to ta czwórka z Wisły od Widzewa mogłaby się uczyć i zaangażowania i zwykłych umiejętności. Nie rozpiszę Ci minuta po minucie co się działo o nie mam na to sił, oglądałem w nocy powtórkę całego meczu.

@Ostatni Legion to jak możesz mi wyjaśnić o co ci chodzi czy dalej będziesz operował półsłówkami i pismem obrazkowym?

Yevaud:
                                Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; 13039.
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X