Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• I Zagłębie , które w grudniu zakończyło rozgrywki na ostatniej lokacie , od lutego zgromadziło największą ilość pkt

Komentarz

• Trochę źle to sprecyzowałem bo przy takim układzie tabeli jest to oczywiste.
      Miałem na myśli czy jeśli wyprzedzimy Lecha, to oni i tak zagrają w Pucharach?
      ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
        Trochę źle to sprecyzowałem bo przy takim układzie tabeli jest to oczywiste.
        Miałem na myśli czy jeśli wyprzedzimy Lecha, to oni i tak zagrają w Pucharach?
        Tak, bo w finale PP grał Ruch.

Ja nie wiem, ale oglądając te mecze mam wrażenie, że nadal drukują, a jak nie, to banda frajerów ci kopacze :/

Komentarz

• Zagrają. Rok temu Jagiellonia też była 4ta i zagrała.

e: niktwazny a jak by w finale grał Izolator Boguchwała to co by to zmieniło?

Komentarz

• Pozdrawiam wszystkich, którzy polemizowali ze mną, że jeśli Łks się obroni to będzie cud.
            Mówiłem, że nie ma szans wygrać 2 meczy. Abstrahując już od naszej porażki oni i tak zremisowali.
            Więc co było jasne już dawno spadł łks i cracovia.

I pewnie jak zwykle cracovia będzie robiła wszystko przy zielonym stoliku, żeby zagrać w ekstraklasie. I jak Termalica i Łks nie dostaną licencji (albo Cracovia połączy się z Termalicą) to jest bardzo możliwe, że niestety oni znowu w ekstraklasie zagrają. Miejmy nadzieję więc, że Nieciecza nie awansuje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
              I Zagłębie , które w grudniu zakończyło rozgrywki na ostatniej lokacie , od lutego zgromadziło największą ilość pkt
              Niczym swego czasu Groclin co miał z 5 punktów po jesieni i się utrzymał. Ale nic nie sugeruję oczywiście
              Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                I Zagłębie , które w grudniu zakończyło rozgrywki na ostatniej lokacie , od lutego zgromadziło największą ilość pkt
                Moze dlatego, ze oni maja prawdziwego trenera, ktory z przecietnych pilkarzy potrafil zrobic solidna druzyne.

Komentarz

• Wisla juz szaleje a jej kibice jawnie chca dac sie wydymac byle swietowac FETE na rynku

Czekamy na Pogon hahaha
                  http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• polecam przejść się do naziemnych i obstawić wygraną Śląska z Wisłą. darmowa kasa.
                    Wisla juz 4 zawiesila pewnie nie zagra maor, troche z me wejdzie od 1 minuty, Wisla odpuszcza.

Komentarz

• Zamieszczone przez nst Zobacz posta
                      Wisla juz szaleje a jej kibice jawnie chca dac sie wydymac byle swietowac FETE na rynku

Czekamy na Pogon hahaha

Hipokryzja to piękna sprawa.

Komentarz

• A wy widzieliście mecz Wisły i co tam odpierdalali zawieszeni "piłkarze"?
                        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                          A wy widzieliście mecz Wisły i co tam odpierdalali zawieszeni "piłkarze"?
                          Jeśli o mnie chodzi, to wcale nie chodzi mi o zawieszanie piłkarzy, tylko o dawanie do zrozumienia grajkom, że mają oddać mecz. Bo chyba sam potrafisz dostrzec komizm tej flagi przy takim podejściu, i co tu dużo mówić plucie w twarz postaci, która znajduje się na niej.

Komentarz

• Skoro ich fetowanym ulubieńcem jest Iwan, który w swojej książce szczerze się przyznaje, że sprzedawał mecze Wisły to o czym tu gadać
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                              Skoro ich fetowanym ulubieńcem jest Iwan, który w swojej książce szczerze się przyznaje, że sprzedawał mecze Wisły to o czym tu gadać
                              A najsmieszniejsze, ze jeszcze tu przyjdzie jakis wislaczek i bedzie cos bełkotał o 93 roku
                              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez OstatniLegion Zobacz posta
                                Bo chyba sam potrafisz dostrzec komizm tej flagi przy takim podejściu
                                Nie potrafię, wyjaśnisz?

@Z. Gdybyś tak chciał dobierać legendy klubów to i wam skurczyłaby się lista

No i pomijam taki szczególik ze niezależnie od okoliczności każda wygrana Śląska z Wisłą tak czy inaczej zostanie okrzyknięta fix-em... Śląsk by o nim tak nie pisać musiałby od wiślaków dostać ze 2/3 do 0 bo inaczej wiadomo ze to mecz odpuszczony.
                                Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; 13039.
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X