Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
    Stosunek bramek strzelone-stracone, na ta chwile my mamy najlepszy.
    Skąd żeś to wytrzasnął ?

Zgodnie z artykułem 10.2. regulaminu rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy, w przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwie drużyny o zajętym miejscu decydują kolejno:

- liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
    - przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
    - przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są "podwójnie", korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
    - przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
    - przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
    - przy dalszej równości, wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play w sezonie 2011/2012,
    - przy dalszej równości, w przypadku, gdy dwoma zespołami o jednakowej liczbie punktów są zespoły zajmujące pierwsze i drugie miejsce w tabeli ekstraklasy, zespoły rywalizujące o miejsce w rozgrywkach UEFA, a także zespoły, których kolejność decyduje o spadku, zarządza się spotkanie barażowe na neutralnym, wyznaczonym przez Ekstraklasę SA, boisku.

Może dojść również do sytuacji, że taką samą liczbę punktów uzyskają więcej niż dwa zespoły. Wówczas o kolejności w tabeli decyduje:
    - liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
    - przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
    - przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych w spotkaniach tych drużyn,
    - przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
    - przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
    - przy dalszej równości, wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play w sezonie 2011/2012,
    - przy dalszej równości, losowanie przeprowadzone przez Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA.

http://ekstraklasa.przegladsportowy....136,1,381.html

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
      Kto będzie mistrzem, jeśli my zaliczymy 2 remisy i na koniec będziemy mieć 52 punkty,
      Śląsk zaliczy 2 remisy i będzie miał 52 punkty
      Ruch zaliczy zwycięstwo i porażkę i będzie miał 52 punkty
      Lech zaliczy zwycięstwo i remis i będzie miał 52 punkty
      Korona zaliczy zwycięstwo i remis i będzie miała 52 punkty?

Sytuacja w zasadzie bardzo prawdopodobna, co wtedy będzie decydowało o kolejności w tabeli?

Legia-Śląsk 1:2
      Śląsk-Legia 4:0
      Wychodzi na + stosunek bramek

Ruch-Legia 0:1
      Legia-Ruch 2:0
      Wychodzi na + stosunek bramek

Lech-Legia 0:0
      Legia-Lech 0:1
      Wychodzi na -

Korona-Legia 1:0
      Legia-Korona ?-?
      Oby wygrali 2:0 i będzie dobrze

Komentarz

• Przy takim czyms o co zinger sie pytał tabela wyglada mniej wiecej tak:

1. Lech 13
        2. Korona 12
        3. Legia 11
        4. Slask 10
        5. Ruch 7

CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Tymczasem w Krakowie już kombinują, jak utrzymać Cracovię w Ekstraklasie. Żałosne.

Zamieszczone przez FN
          Po derbach Krakowa stało się jasne, że Ekstraklasę opuści Cracovia. Trener Tomasz Kafarski sugeruje jednak, żeby nie przesądzać jeszcze losu jego drużyny. - Na utrzymanie szans już nie ma, ale jeszcze nie spadliśmy - mówi tajemniczo.

Cracovia raz utrzymała się tylko dlatego, że licencji na grę w Ekstraklasie nie dostał ŁKS. Teraz jej szkoleniowiec wierzy w podobną możliwość. - Różne chodzą pogłoski. Nie wszyscy być może dostaną licencję, być może zostanie powiększona liga. To oczywiście rzeczy niezależne od nas - twierdzi Kafarski.

Trener "Pasów" wierzy, że spełni się scenariusz, który pozwoli wciąż grać jego drużynie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Takim mogłoby być powiększenie liczby drużyn występujących w Ekstraklasie z 16 do 18. Inna możliwość, o której już wspominano, to odkupienie licencji na grę od Niecieczy KS. Lider I Ligi może mieć bowiem trudności z uzyskaniem pozwolenia na grę na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomek90
            Moja praca wymaga dużo podróżowania więc, wczoraj zawitałem na stadion Wisły. Podzielę się z wami moimi odczuciami po derbach.

Stadion tragedia.

Niesamowita nienawiśc na stadionie, słaby doping, bardzo często przerywany ciszą kilkuminutową.
            Cracovia kompletnie nie zainteresowana meczem tylko zadymą. Przeszkadzali w dopingu Wiśle rzucając w nich petardami.
            Na stadionie masa pikników. Po strzelonej bramce wiele ludzi nawet nie wstało z miejsc! Nie dziwie się, że Cracovia panuje na ulicach Krakowa ...

Bardzo spodobało mi się opanowanie rynku przez kibiców Pasów przed meczem. Wyglądało to świetnie.

Na duży plus piosenka puszczona po meczu. Fajnie zostało to przygotowane.

Sam mecz był żenujący. Sędzia po każdym faulu dawał żółtą kartkę.
            Cracovia w końcu spada z ekstraklasy.

DERBY IDIOTÓW, NIENAWIŚCI , POGARDY DLA ZMARŁEGO
            Byłem już na wielu meczach ale takiego czegoś to nie widziałem. Nie wiem jakim trzeba byc idiotą żeby prowadzic bez przerwy doping o zmarłej osobie. Tak samo przyśpiewki o paleniu Żydów w piecach... Nie bardzo wiem co Cracovia ma wspólnego z Żydami ( tak samo jak i nie wiem co wspólnego z nimi ma Widzew).Zdecydowanie wolę derby Warszawy a nie bandyckie derby Krakowa.

I LIGA I LIGA CRACOVIA !

Widzew i Bełchatów sprzedali mecz Lechii i dzięki temu Lechia utrzyma się. Trochę szkoda ŁKSu ale biednemu zawsze wiatr w oczy !
            Tekst zalatuje tym Stanowskiego...

http://www.weszlo.com/news/10343-Z_m...szedlem_brudny
            Zegary odmierzają chwile już zużyte
            Od razu stare, choć dopiero przeżyte
            Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
            Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
              Kto będzie mistrzem, jeśli my zaliczymy 2 remisy i na koniec będziemy mieć 52 punkty,
              Śląsk zaliczy 2 remisy i będzie miał 52 punkty
              Ruch zaliczy zwycięstwo i porażkę i będzie miał 52 punkty
              Lech zaliczy zwycięstwo i remis i będzie miał 52 punkty
              Korona zaliczy zwycięstwo i remis i będzie miała 52 punkty?

Sytuacja w zasadzie bardzo prawdopodobna, co wtedy będzie decydowało o kolejności w tabeli?
              Moim zdaniem totalne science-fiction. Ale wtedy będzie mała tabela, którą zresztą już przedstawił nevermind.
              -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
              -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Po derbach Krakowa kibice Wisły skandowali " Tylko porażka, ze Śląskiem tylko porażka" także wątpliwe aby WKS nie zdobył w Krakowie 3 punktów.

Komentarz

Stadion tragedia.
                  Co było nie tak ze stadionem?

Zamieszczone przez Tomek90
                  Niesamowita nienawiśc na stadionie
                  To przez ten upał ludzie tacy wkurzeni byli - na co dzień pijemy razem piwo na rynku i czytamy wspólnie wyborczą

Nie dziwie się, że Cracovia panuje na ulicach Krakowa ...
                  To było widać po ilości przekreślonych gwiazd w drodze na dworzec czy tak mówili w redakcji ?

DERBY IDIOTÓW, NIENAWIŚCI , POGARDY DLA ZMARŁEGO
                  kpina dosłownie - ale są plany żeby mu postawić pomnik

Byłem już na wielu meczach ...............Tak samo przyśpiewki o paleniu Żydów w piecach... Nie bardzo wiem co Cracovia ma wspólnego z Żydami
                  Na jakich meczach byłeś ? Piłkarskich? w Polsce ?
                  chyba na meczach tenisa - inaczej nie pisałbyś takich bzdur bo to wiedzą wszyscy nawet dzieci neostrady skąd to się wzięły "żydy"
                  MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Komentarz

Nie muszę tłumaczyc, bo każdy ogarnięty wie jak wygląda sytuacja w Krakowie. Dobrze pokazuje to sytuacja Azorów ( mam tam znajomych niezwiązanych w żaden sposób z piłką) - kiedyś 100% Wisły teraz odbite przez Cracovie. Ale to nie jest miejsce na takie rozmowy.

No to dlaczego Widzew i Cracovia to Żydy ? Mam nadzieję, że mnie oświecisz. Zwykle na takie pytanie pada odpowiedz : Żydy, bo yyyyyyyy Żydy.

Nie chce krytykowac całych trybun krakowskiego zespołu. Siedziałem pewnie z piknikami, bo patrząc na ludzi wielu z nich wyglądało na zażenowanych hasłami głoszonymi z młyna.

Stadion wygląda jak stocznia lub jakiś hangar. Uważałem, że to sprawa nie podlegająca dyskusji. Każdy kto widział to "dzieło" wie jak prezentuje się...
                    Warto sprawdzic ile kosztowała ta "konstrukcja"...
                    Wiele milionów wyrzuconych w błoto.
                    Ty to piszesz dla jaj, czy na prawdę jesteś głupi?

Komentarz

Nie muszę tłumaczyc, bo każdy ogarnięty wie jak wygląda sytuacja w Krakowie. Dobrze pokazuje to sytuacja Azorów ( mam tam znajomych niezwiązanych w żaden sposób z piłką) - kiedyś 100% Wisły teraz odbite przez Cracovie. Ale to nie jest miejsce na takie rozmowy.
                      Niestety powyższymi postami zaprzeczyłeś że masz jakiekolwiek pojęcie.

Zmień znajomych albo odłóż narkotyki, sorry, pieprzysz jak potłuczony żyd - niestety - dosłownie kopia kopię identyczny tekst z ichniejszego forum - nawet kolejność wyrazów się zgadza
                      Po to się rejestrowałeś ?

ps.
                      a tak a'propos Azory dalej są Wiślackie
                      Ostatnio edytowany przez Kocur; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• He he widzę że Cracovia nawet tutaj ma swoich wysłanników do internetowej propagandy,

http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-froncie.html- a tu macie trochę o internetowej propagandzie Cracovii.

a w relacji z derbów jak by kogoś interesowało macie wzmianke o Azorach nie będę wklejał kto chce poczyta.

---

Co do wczorajszego meczu żeby nie było offtopu to Wisła zagrała spięta w podobny sposób jak na Cyprze z Apoelem - przynajmniej mieli świadomość tym razem rangi tego meczu. Obrona tragedia, pod koniec meczu Pasy w 9 dochodzili do dobrych sytuacji. Ale w takich meczach styl nie jest ważny liczy się tylko efekt końcowy.

Co do Pasów to ponoć są zerowe szanse na to że BrukBet im sprzeda licencje.

Ogólnie chyba będzie tylko ciekawie w górnych częściach tabeli bo w dole raczej pozamiatane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Batalion(L) Zobacz posta
                          Po derbach Krakowa kibice Wisły skandowali " Tylko porażka, ze Śląskiem tylko porażka" także wątpliwe aby WKS nie zdobył w Krakowie 3 punktów.
                          Kocur lepiej ustosunkuj się do tego. Gdzie tu reguły fer plej?
                          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• A ten łysy to ponoc przerzut
                            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                              Kocur lepiej ustosunkuj się do tego. Gdzie tu reguły fer plej?

krakowska gościnność, kiedyś chlebem i solą teraz punktami

z przymrużeniem oka oczywiście - bo szczerze - mam nadzieję że jak przerżną kolejny mecz to tylko dlatego że byli słabsi
                              Ostatnio edytowany przez Kocur; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ale nie ma co, sytuacja w Krakowie jest szczerze chora z tym sprzętem. Na Azorach przykładowo są wypisani na bloku z imienia i nazwiska osoby do "odstrzelenia" I jeszcze przed imieniem ładnie pisze Ś.P.

Komentarz

Pracuję...
                                X