Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cyrk na kółkach.
    Niech o tego mistrza monetą rzucą
    Ruch - jelenie
    Jutro Śląsk - Zagłębie.
    Zaraz się okaże, że naszym do majstra wystarczą 2 wygrane w 3 meczach
    Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
    Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• A jak Śląsk jutro nie wygram, a my zgarniemy 3 punkty, to będzie mistrz na wyciągnięcie ręki Że też my z Lechem nie wygraliśmy, tak jutro mogłoby być święto

Komentarz

• W Warszawie jest mistrz, nie majster.

Komentarz

• No nie wiem czy ten wynik dla nas taki wygodny . ŁKS jeszcze gra z Bełchatowem i Białymstokiem i można zakładać ,że 6 punktów zdobyć mogą bo graja już z ekipami które o nic nie walczą . Natomiast Lechia potrzebuje jednego punktu a graja z Nami i Chorzowem . Więc tak sobie 3 punktów z Lechią nie dopisujmy bo Oni muszą w tych 2 meczach urwać komuś punkt .
          Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
            Że też my z Lechem nie wygraliśmy,
            ... no fakt i że też pozostałe 12 meczów nie wygraliśmy, patrz pan, lipa ...
            Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Jak to dalej się tak będzie układać(My, Śląsk i Kolejorz pogubimy jeszcze punkty), to mecz Legia-Korona będzie meczem o Mistrza, czego sobie i Państwu życzę. Nic tak nie smakuje, jak tytuł wywalczony w ostatniej kolejce, w bezpośredniej rywalizacji z równie nim zainteresowanym przeciwnikiem.
              Bóg z Nami, choj z Nimi.
              Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                A jak Śląsk jutro nie wygram, a my zgarniemy 3 punkty, to będzie mistrz na wyciągnięcie ręki Że też my z Lechem nie wygraliśmy, tak jutro mogłoby być święto
                Że z Lechem. Że z Widzewem. Że z Groclinem. Nie ma co rozpamiętywać.

Bardzo ważny jest dzisiejszy wynik. On nam naprawde może dac mistrza. Trzeba jutro wygrać. Nie ma innej opcji.
                Lechia prawie pewna utrzymania to może nie połamią naszych grajków i wygramy z nimi.

Nie chciałbym, żeby do mistrza była potrzebna wygrana z Koroną, bo z tym może być ciężko.

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                  No nie wiem czy ten wynik dla nas taki wygodny . ŁKS jeszcze gra z Bełchatowem i Białymstokiem i można zakładać ,że 6 punktów zdobyć mogą bo graja już z ekipami które o nic nie walczą . Natomiast Lechia potrzebuje jednego punktu a graja z Nami i Chorzowem . Więc tak sobie 3 punktów z Lechią nie dopisujmy bo Oni muszą w tych 2 meczach urwać komuś punkt .
                  Tak, tylko oprócz tych 6pkt ŁKS musi poprawić bilans -20 w bramkach do Lechii

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                    Jak to dalej się tak będzie układać(My, Śląsk i Kolejorz pogubimy jeszcze punkty), to mecz Legia-Korona będzie meczem o Mistrza, czego sobie i Państwu życzę. Nic tak nie smakuje, jak tytuł wywalczony w ostatniej kolejce, w bezpośredniej rywalizacji z równie nim zainteresowanym przeciwnikiem.
                    Nie wiem jak bym to nerwowo wytrzymał, ale fakt, smakuje wyśmienicie Lech prawdopodobnie punkty straci, bo też nic specjalnego nie grają, a już za dużo napunktowali ostatnio. Ruch powoli odpada z walki, ciekawe co jutro Śląsk pokaże. Podstawa to nasze wygrana z Jagą, bo ona może nam praktycznie dać już mistrza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
                      Tak, tylko oprócz tych 6pkt ŁKS musi poprawić bilans -20 w bramkach do Lechii
                      no tak tylko ja pisze ze ŁKS wygrywa 2 mecze i ma 29 punktów ,a Lecha gra z Nami i Ruchem i zakładamy ze przegrywa oba mecze to ma 28 punktów . Wiec musza urwac punkt w tych 2 meczach Na tą chwile to ŁKS ma większe szanse na utrzymanie !!!!
                      Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

No nie wiem czy ten wynik dla nas taki wygodny . ŁKS jeszcze gra z Bełchatowem i Białymstokiem i można zakładać ,że 6 punktów zdobyć mogą bo graja już z ekipami które o nic nie walczą . Natomiast Lechia potrzebuje jednego punktu a graja z Nami i Chorzowem . Więc tak sobie 3 punktów z Lechią nie dopisujmy bo Oni muszą w tych 2 meczach urwać komuś punkt .
                        Lechia ma 5 pkt przewagi nad Łks. Nie ma takiej opcji, żeby Łks zdobył 6 punktów w tych 2 meczach. Jak dla mnie to oni już spadli.
                        Tak więc Lechia nie będzie raczej łamać naszych kopaczy, choć o zwycięstwo trzeba będzie ostro walczyć.
                        Najpierw trzeba dopisać sobie 3 punkty w meczu z Jagiellonią, a dopiero potem myśleć o Lechii.
                        A jak się sytuacja ułoży tak już będzie. Teraz najważniejszy jest kolejny najbliższy mecz.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                          Jak to dalej się tak będzie układać(My, Śląsk i Kolejorz pogubimy jeszcze punkty), to mecz Legia-Korona będzie meczem o Mistrza, czego sobie i Państwu życzę. Nic tak nie smakuje, jak tytuł wywalczony w ostatniej kolejce, w bezpośredniej rywalizacji z równie nim zainteresowanym przeciwnikiem.
                          Idź Pan z takimi dramatami. Ja to już od 2-2 dziś wyłączyłem, żeby się nie denerwować.

Tym samym do mistrza potrzeba nam 7 punktów a nie 9. Dobre i to.
                          Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                          ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                          Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                          Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

no tak tylko ja pisze ze ŁKS wygrywa 2 mecze i ma 29 punktów ,a Lecha gra z Nami i Ruchem i zakładamy ze przegrywa oba mecze to ma 28 punktów . Wiec musza urwac punkt w tych 2 meczach Na tą chwile to ŁKS ma większe szanse na utrzymanie !!!!
                            No tak, mój błąd Myślałem, że przy 6pkt ŁKSu i zerowym dorobku Lechii się zrównają

Komentarz

• Zamieszczone przez LegiaMistrz93 Zobacz posta
                              Lechia ma 5 pkt przewagi nad Łks. Nie ma takiej opcji, żeby Łks zdobył 6 punktów w tych 2 meczach. Jak dla mnie to oni już spadli.
                              Tak więc Lechia nie będzie raczej łamać naszych kopaczy, choć o zwycięstwo trzeba będzie ostro walczyć.
                              Najpierw trzeba dopisać sobie 3 punkty w meczu z Jagiellonią, a dopiero potem myśleć o Lechii.
                              A jak się sytuacja ułoży tak już będzie. Teraz najważniejszy jest kolejny najbliższy mecz.
                              Nie ma takiej opcji, bo?

Komentarz

Kolega się o 1 punkt pomylił to fakt.
                                Ale ty błędnie zakładasz, że drużyna która przez cały rok uzbierała 23 punkty i gra piach, zdobędzie 6 punktów w 2 ostatnich meczach.
                                To jest nierealne. Coś wtopią napewno, więc w najlepszym wypadku zdobędą 4 punkty, czyli będą mieli nawet przy 2 porażkach Lechii od niej 1 pkt mniej.

Wniosek jest jeden - ŁKS może uratować tylko cud.

Edit
                                Dokładnie, potrzeba nam na obecną chwilę 7 punktów i jest mistrz.
                                Ostatnio edytowany przez LegiaMistrz93; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X