Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W Gdańsku ma świetne podstawy do stworzenia świetnej drużyny, Europejski stadion, jedyna mocna drużyna w mieście, na zawodników go stać i trenerów, gdyby jeszcze miał trochę oleju w głowie to naprawdę odskoczyłby tej lidze na dobre, kwestia tego, że on raczej robi to dla zabawy

Z jednej strony jeśli chodzi o Polską piłkę kopaną, to zajebista ironia losu, jedyny gość który może wjebać nieosiągalne dla innych klubów pieniądze na piłkarzy i trenerów ma totalne siano w głowie.
    Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Co z tego, że kolesia stać na każdy klub w Polsce skoro każdego trenera traktuje jak śmiecia a piłkarzyków jak zabawki,które może zmieniać jak tylko mu się zachce a jak mu się znudzi to grozi że ma już dosyć i zabiera swoje zabawki z piaskownicy...
      "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• Co z tego skoro istnieją tacy którzy na to idą... Co nas to w ogóle obchodzi...
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Wobec wczorajszego wyniku Ruchu i terminarza każdy inny wynik nisz nasze dzisiejsze zwycięstwo może nam mocno skomplkiować sprawę.

Komentarz

• A ja powiem ze padł zajebisty wynik wczoraj. Zgadzam sie w 100% ze Spidey'em.

Wkoncu nasze gwiazdeczki beda pod cisnieniem. I bedą MUSIELI wygrać. 2 kolejki temu z Ruchem tez MUSIELI wygrac i wygrali. Lepsza taka motywacja niż, jakby mial wczoraj pasc remis a nasi pilkorzole zagrali na pol gwizdka.
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• To faktycznie może być koniec Wojciechowskiego z czarnuchami, bo jego majątek dość znacznie się uszczuplił, a jego zabawka w postaci klubu piłkarskiego nie przynosi żadnych zysków. Co więcej, Wojciechowski dokłada do nich grube miliony i najwyraźniej postanowił z tego zrezygnować. Jeżeli faktycznie to zrobi to wtedy czarnuchy przestaną istnieć, a to może być dobra okazja do wyciągnięcia chociażby Dwaliszwiliego.

Komentarz

• Taka miła widomość z samego rana, widać Józef już nie wytrzymał i zabrał swoje zabawki z piaskownicy.
                Ale swoją drogą tak się zastanawiam czemu właściwie odchodzi, przecież ani tam jakiś piłkarzy wybitnych nie było i nie ma więc czego on się spodziewał, że w 3 czy 4 sezony będzie mistrza zdobywał co roku albo w LM i LE grał ?

Fakt faktem, że to good news
                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                Wiedźmin

Komentarz

• Developerka pada. Kryzys i nowe rekomendacje KNF dotyczące kredytów hipotecznych zabijają ten rynek. Od nowego roku ptaktycznie przestała istnieć Rodzina na Swoim. Za kilka miesięcy najsłabsi na rynku zaczną ogłszać upadłość. JW niedawno chciał zastąpić swoje kredyty, obligacjami, ale nie wiem czy mu się udało. Taka firma jak jego, nie buduje za swoje, a co najwyżej kupuje za gotówkę grunty. Jeśli nie sprzedaje mieszkań to raty kredytów ją zjadają. JW przeliczył się z możiwościami i tyle.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                    Co z tego skoro istnieją tacy którzy na to idą... Co nas to w ogóle obchodzi...
                    Jak to co, jak Wojciechowski odejdzie z Polonii to oznacza dla nich koniec.
                    Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Nie mówię o sytuacji odejścia Wojciechowskiego, tylko o aspekcie tego jak traktuje swoje zabawki.
                      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                      -------------
                      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Co wy sobie ubzduraliście że jak Józek zostawi Polonię, to będzie koniec sekcji piłkarskiej na KSP. Na Józefie świat się kończy i przyjdzie inny inwestor, jaki czas pokaże. Co do aspektu piłkarskiego, po sezonie trzeba podziękować kilku piłkarzykom, bo jak widać za dużo zer na kontrakcie im troszeczkę odbiło.

Komentarz

• Póki co Jaga 2:0 z Górnikiem prowadzi, a my chcemy z nimi wygrać i z taką grą hehe powodzenia kopacze i panie trenerze
                          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                          Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Loko22 Zobacz posta
                            Póki co Jaga 2:0 z Górnikiem prowadzi, a my chcemy z nimi wygrać i z taką grą hehe powodzenia kopacze i panie trenerze
                            O co jak o co, ale o wygraną z Jagiellonią raczej bym się nie martwił. To drużyna własnego boiska jak żadna inna, wygrywają tylko u siebie. O ile w tabelach dom/wyjazd w tym pierwszym zestawieniu zawsze są w czubie, to w tym drugim niezmiennie zamykają stawkę. Ostatnio nawet z ciekawości sprawdziłem wszystkie sezony Jagi od ich powrotu do ekstraklasy. Wiesz ile spotkań na wyjeździe wygrali przez te 5 lat? Siedem.

Komentarz

• a ja bym się jednak martwił. Analogicznie Cracovia jest chłopcem do bicia w tej lidze, a jednak wywieźli od nas w 10-ciu 0:0

Komentarz

• no i 7 wyjazdów wygrali, w tym ze 4 za Probierza w prawie mistrzowskim sezonie... wcale się nie zdziwię jak nas jebna, bo czemu nie? Bo jesteśmy Legia, a oni nie grają na wyjazdach? Nie chce mi się w to wierzyć, tak jak i w to że do meczu z Jagna będziemy przystępować w roli lidera... A jak paraliżowała naszych możliwość wskoczenia na ten fotelik z balkonikiem jesienią, pamiętamy. Trudno być optymista, ja argumenty że nie wygrali od 20 spotkań, pozytywnie rozpatrywalem jak miałem 13 lat i zaczynałem w bukmacherce. A to że piszecie że w drugim meczu w krótkim okresie czasu, wygrywa drużyna, która pierwszy mecz przegrała, potwierdza się nadwyraz ciężko. Boję się kolejnych meczów.

Komentarz

Pracuję...
                                X