Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Czterech piłkarzy Śląska Wrocław ma pozytywny wynik przeprowadzonych badań na obecność koronawirusa - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie
    Bugajski w PS.

Zostaw komentarz:

• rey
    odpowiedział(a)
    Niezgodę opylił Mioduch, a Gumnego nie. Co tu dużo myśleć?

Zostaw komentarz:

• ŁUKASZ.
    odpowiedział(a)
    Gumny - 22 lata, ostatnio mało grał, po kontuzjach - 3,4 mln - uczicwa cena.
    Niezgoda - 2 lata starszy, przed transferem jakoś wybitnie dużo grał? O stanie zdrowia i kontuzjach chyba nie ma co wspominać... Cena wyższa od Gumnego, mimo to "skandalicznie niska".

Zostaw komentarz:

• r9robins
    odpowiedział(a)
    Kamil Jóźwiak z kartofla zamienił się w barana

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No ale co tu odpisywać? Gdzie widzisz podobieństwa pomiędzy jedna a druga sytuacja.

Ale ok odpowiem Ci jedna podstawowa różnice albo dwie. W bonusie.

1. Pozycja na boisku.
    2. Klub z którego odchodzil każdy z nich.

Ps. Nie przypominam sobie, że jest jakiś obowiązek odpisywania na forum?

Jak znajdziesz jakieś analogię to zostaw je dla siebie. Najpierw przestań obrażać kogoś jeśli chcesz od niego dostać odpowiedź.
    Pozdrawiam, mimo wszystko.
    Czyli to że Niezgoda jest napastnikiem i to że odszedł z Legii robi z kwoty odstępnego sumę skandalicznie niską, mimo że jest dwa lata starszy od Gumnego. Rozumiem. Co do obrażania to nie zauważyłem abym się tego dopuścił. W którymś poście napisałeś że zawsze masz rację. Taką osobę chyba można nazwać omnibusem? Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    No ale co tu odpisywać? Gdzie widzisz podobieństwa pomiędzy jedna a druga sytuacja.

Ale ok odpowiem Ci jedna podstawowa różnice albo dwie. W bonusie.

1. Pozycja na boisku.
    2. Klub z którego odchodzil każdy z nich.

Ps. Nie przypominam sobie, że jest jakiś obowiązek odpisywania na forum?

Jak znajdziesz jakieś analogię to zostaw je dla siebie. Najpierw przestań obrażać kogoś jeśli chcesz od niego dostać odpowiedź.
    Pozdrawiam, mimo wszystko.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)

Nie przeoczył. Jeśli nie widzisz różnic to nie chce mi się tłumaczyć.
    Klasyczna, enigmatyczna odpowiedź forumowego omnibusa.

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

Podbijam. Może adresat przeoczył?
    Nie przeoczył. Jeśli nie widzisz różnic to nie chce mi się tłumaczyć.

Zostaw komentarz:

• Ma(L)kontent
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

Nie przeoczył. Po prostu musi najpierw przeanalizować w swojej głowie jakąkolwiek odpowiedź, która w jego mniemaniu będzie miała sens. No i jak już znajdzie....to podpali jak zwykle

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta

W takim razie czemu cena za Niezgode była skandalem?

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szaka Zobacz posta

Coś mi się wydaje, tęczowy miętusku, że praktycznie pod każdym wpisem o amice łapiesz podnietkę.
    Lecz się człowieku.

Zostaw komentarz:

• szaka
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
    Ma wrażenie, że by nas strasznie rozklepali w tej chwili. Ofensywnie są półkę wyżej. Poprawią defensywę i będą naprawdę mocni. No, ale jak to w poznańskiej lokomotywie, zapewne zaraz coś się zatrze
    Coś mi się wydaje, tęczowy miętusku, że praktycznie pod każdym wpisem o amice łapiesz podnietkę.

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Zobaczymy jak to będzie wyglądać w meczu z Górnikiem.
    Ale jak ma wyglądać? Przecież oczywiste jak będzie wyglądać. Biorąc pod uwagę, że zaraz potem mamy LE to oby wymeczone 1-0 i tyle. Nie ma co liczyć na jakieś wielkie cuda na kiju.

Jasne oczy bolą jak to wygląda tak jak w 2 połowie w Płocku no ale ważne aby skutecznie. Natomiast zawsze będę wolał takie krwawienie z oczu i trofea niż wstawianie sobie do gabloty to co w Poznaniu czyli powietrze, moralne mistrzostwo Polski i styl. Bo na koniec nie ma to żadnego znaczenia.

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)

To ja wolę być "ofensywie polke niżej" i nie mieć stylu ale mieć w trzech meczach 6 punktów a nie 2.
    Zobaczymy jak to będzie wyglądać w meczu z Górnikiem.

Zostaw komentarz:

• marol6
    odpowiedział(a)
    Nigdy nie myślałem, że się wpiszę w tym temacie, ale na wygnaniu to człowiek ogląda całą ekstraklapę. Mając porównanie pomiędzy naszymi w Płocku a Górnikiem z Lechią to nie widzę tego zbyt dobrze w następnej kolejce. Legia musi ich po prostu jeb**ć w przyszły weekend i wrócić na właściwe tory.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X