Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak Kosanović strzela gola, to wstyd dla defensywny Podbeskidzia. Brakowało tylko, żeby Van der biezen coś strzelił
    Niech leci ŁKS i Lechia. A za rok Kolejarz Stróże i Termalica w ekstraklasie

Komentarz

• Zamieszczone przez Muha Zobacz posta
      Jak Kosanović strzela gola, to wstyd dla defensywny Podbeskidzia. Brakowało tylko, żeby Van der biezen coś strzelił
      Niech leci ŁKS i Lechia. A za rok Kolejarz Stróże i Termalica w ekstraklasie
      Przestań! Jak dla mnie obydwa zespoły powinny zostać! W końcu jedni mają w miarę fajny stadion, a drudzy tworzą derby Łodzi, które dwa razy ciekawsze niż nasze psuedo derby.
      A tak na poważnie to w sumie ŁKS nie zasługuje piłkarsko na e-klasę i jak spadnie
      to się nie ździwie.Jednak Lechia mogła by zostać, a spaść Bełchatów.Przecież to jest żenada i piłkarsko i ... i nie piłkarsko.
      Co do awansu.Obyś się mylił chłopie Gorszego pikniku i kolejnego Podbeskidzia w tej naszej prze słabej lidze nie potrzeba.

Komentarz

• Swoją drogą dobra frekwencja na Cracovii: 6720 osób. Środa, godzina stosunkowo wczesna (18:30), tragiczna postawa drużyny, rywal o zerowej atrakcyjności, a blisko 7 tysięcy osób przychodzi. Wiem, ze mają bilety za pół darmo, no ale i tak liczba w tych okolicznościach bardzo dobra (w porównaniu z frekwencja na dajmy na to grającym ostatnio lepiej ŁKSie).
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Może zrezygnujmy z rywalizacji?

No bo po co grać jak ma spaść X czy Y?

Tak samo w sprawie europucharów, po co rywalizacja jak ma grać Lech i Wisła, a nie Korona, czy Ruch?

Czasem tak niektórych czytam i się zastanawiam czy wy siebie czytacie

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
            No to zaczał sie ligowy okres rozdawania prezentów najbardziej potrzebujacym

W sobote sobie ŁKSiacy komplecik kupili od Podbeskidzia, teraz Cracovia. Ciekawe ile na rynku stoi jeden punkcik.
            Spoko Widzew już od 3 tygodni rozdaje: Zagłębie, Jaga ostatnio Ruch
            Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
              jeśli mu się kończy kontrakt, ew ma jakiś juniorski, to chyba tylko się płaci ekwiwalent za wyszkolenie piłkarza?
              Jemu kontrakt kończy się za kilka lat.

Komentarz

• Po meczu Polonia - Śląsk niektórzy naiwni pytali - czy to Śląsk tak słaby, czy Czesio M. to czarodziej i odmienił drużynę sąsiadek.

Dzisiaj wyraźnie widać, że to Śląsk jest cienki jak podpaska Always i przegrałby dzisiaj z Huraganem Wołomin (nie mam nic do Huraganu jakby co ).

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• A ci co pytali to oglądali mecz Polonii ze Śląskiem? Bo ja go obejrzałem i widziałem jak Polonia rozbija zespół Śląska z kontrataku, a wiadome było, że z zespołami z dołu tabeli z kontry nie da się grać.
                  "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• Następna kolejka to dla Michniewicza mecz o życie?
                    -Co Cię jeszcze trzyma w tym kraju?
                    -Legia!

Komentarz

• Ten mecz to była taka fajna rąbanka na remis, a skończyło się czymś więcej. Czarnuchy mieli trochę pecha pod koniec ale całe szczęście dostali w dupala.

Ps. Coraz bardziej podoba mi się sędziowanie tego Musiała. Nie przypominam sobie teraz jakiś jego wielkich baboli, a dziś dla mnie wprost rewelacyjnie. Dał grać, nie dał się nabierać na jakieś upadki z darciem mordy, przez co nie przerywał bezsensownie gry. Oby tak dalej, zupełne przeciwieństwo tej pizdeczki z poprzedniej kolejki. Każdy wie o kogo chodzi
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta

Ps. Coraz bardziej podoba mi się sędziowanie tego Musiała. Nie przypominam sobie teraz jakiś jego wielkich baboli, a dziś dla mnie wprost rewelacyjnie. Dał grać, nie dał się nabierać na jakieś upadki z darciem mordy, przez co nie przerywał bezsensownie gry. Oby tak dalej, zupełne przeciwieństwo tej pizdeczki z poprzedniej kolejki. Każdy wie o kogo chodzi

Wszytsko oki ale nie rozumiem jego reakcji w ostatnich minutach meczu kiedy Kokoszka powstrzymał Kwieka chyba tak jakby bawili się w berka....No kur*** przecież to była czerwień!!
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Bez przesady, wyciągnął wprawdzie do niego łapy ale nic mu wielkiego nie zrobił. Można by ewentualnie odgwizdać faul (chociaż zawodnik, moim zdaniem, za teatralnie się przewrócił i może to wpłynęło na sędziego) ale czerwieni bym nie dał. Przyrowski był za blisko i pewnie i tak byłby pierwszy przy piłce.
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Jakby odgwizdał faul bez czerwieni, to by się Musiał skompromitował. Kwiek wychodziłby na takie sam na sam, że już bardziej intymnej atmosfery z Przyrowskim nie mógłby sobie wymarzyć. Jeżeli dobrze pamiętam, to Przyrowski stał, a Kwiek był full rozpędzony, w dodatku Przyrowski musiałby interweniować poza polem karnym.

Czerwo jak nic, a jego brak to błąd. Inna sprawa, że Kwiek przedobrzył i odstawił za duży teatrzyk z upadaniem, to mogło sędziego zmylić, że Kwiek robi symulkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marecky Zobacz posta
                              Następna kolejka to dla Michniewicza mecz o życie?
                              Hehe.Chyba jeszcze nie.Trochę za szybko
                              W następnej kolejce przyjeżdża do nich Cracovia więc raczej czarnuchy ich ograją.Chyba, że Michniewicz odda po przyjacielsku im punkty żeby się utrzymali, to wtedy Józio mógłby nie wytrzymać, że przerypał z ostatnią drużyną w lidze. Ale takiego wariantu nie zakładam. ;p
                              Sądzę, że za dwie kolejki jak Ruch nie obniży lotów i wywiezie od nich jakiekolwiek punkty, później Czesław nie wygra w Poznaniu i definitywnie mam nadzieję pożegna bambusów z pucharami to wtedy może dołączyć do całej kolekcji zwolnionych trenerów u JW.
                              Z resztą to chyba nie jest piorytetowy temat Ważne, że dzisiaj wpie*dol. ;p My wygrywamy z Ruchem i odjeżdżamy w lidze każdemu!

Komentarz

• Właśnie Pietrasiak wypracowal karnego dla Bełchatowa

Hehhe, Kelemen wyjął
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X