Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wojciechowski jakiego banana ma na mordzie
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Komentarz

• W sumie dobry wynik. Śląsk od teraz ma już samych ogórków + Wisłę na koniec. Dziewczyny mają jeszcze Ruch u siebie i Lecha na wyjeździe, na pewno wszystkiego nie wygrają.
      Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
      ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
      Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
      Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Coś mi się widzi, że w We Wrocławiu zakończą orestowanie
        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Ruch na rozkładzie, potem Lecha trzeba pokonać i można świętować mistrza Śląsk beznadziejny. Bajkopisarz Roman Z. pewnie ma swoją teorię spiskową bo już po woli zacierał ręce i liczył na mistrza. A tu bolene zderzenie z rzeczywistością - na możliwych 21 pkt. na wiosnę tylko 5...
          SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Snoopy Zobacz posta
            W sumie dobry wynik. Śląsk od teraz ma już samych ogórków + Wisłę na koniec. Dziewczyny mają jeszcze Ruch u siebie i Lecha na wyjeździe, na pewno wszystkiego nie wygrają.
            Śląsk w tej rundzie to ogórki, gorsza jest chyba tylko Cracovia w tym roku od nich.

Komentarz

• Spiac sie i w oslabieniu wygrac z Ruchem....potem wyjazd i z Lechem... Będzie pięknie
              http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• W sumie to zwycięstwo dziewuch, 3:0 ze Śląskiem to dla nas dobry wynik. Wrocławianie są już chyba na łopatkach, leje ich każdy prócz Cracovii (ale pod poprawkę trzeba wziąć, że jest to drużyna która potrafi pokonać się sama), Agrest sfrustrowany, może powoli się martwić o posadę jeżeli gra drużyny się nie poprawi, więc grajki Śląska pewnie nie mają z nim teraz łatwo. Na rozkładzie mają teraz samych ogórów, ale jakoś jestem pewien że i z nimi potracą punkty. Polonia? Trzeba przyznać, ładnie zmiotła rywali z boiska, szczególnie jeśli przypomnimy sobie jak zagrali w Kielcach. Jednak nie rozumiem tego zmartwienia, że czarni nagle zaczną grać regularnie na dobrym poziomie bo zaiskrzy im w głowach myśl że ''znowu grają o mistrza'' - cały czas jest to drużyna która raz może zagrać bardzo dobrze tak jak dziś, a później zaliczyć dwa katastrofalne występy. Znając życie, jeszcze taka seria im się do końca sezonu przydarzy.
                Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Mam wrażenie, że większość z Was nie spogląda w tabelę i dalej żyje ślepym optymizmem, który udzielił nam się po meczu ze Śląskiem we Wrocławiu, tudzież momentem, kiedy powiększyliśmy przewagę nad drugim zespołem do kilku punktów. Prawda jest taka, że piąty zespół ma do nas 4 pkt. straty i mamy wszelkie powody, żeby srać w gacie, bo nagle może się okazać, że skończymy poza podium - co w naszej obecnej formie wcale nie jest takie nieprawdopodobnie. I że ch*j bombki strzeli, choinki nie będzie, nie tylko w kwestii mistrza, ale także pucharów poprzez ligę. Dobrze, że w 1/2 finału PP jest ta Arka, bo odpukać, ale finał pucharu znowu może być dla nas meczem sezonu.

Edit: żart C+ odnośnie do Polonio - Groclinu: nie mam pytań! Buahahahaha...
                  Ostatnio edytowany przez 6xir; 51949.

Komentarz

• Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
                    Mam wrażenie, że większość z Was nie spogląda w tabelę i dalej żyje ślepym optymizmem, który udzielił nam się po meczu ze Śląskiem we Wrocławiu, tudzież momentem, kiedy powiększyliśmy przewagę nad drugim zespołem do kilku punktów. Prawda jest taka, że piąty zespół ma do nas 4 pkt. straty i mamy wszelkie powody, żeby srać w gacie, bo nagle może się okazać, że skończymy poza podium - co w naszej obecnej formie wcale nie jest takie nieprawdopodobnie. I że ch*j bombki strzeli, choinki nie będzie, nie tylko w kwestii mistrza, ale także pucharów poprzez ligę. Dobrze, że w 1/2 finału PP jest ta Arka, bo odpukać, ale finał pucharu znowu może być dla nas meczem sezonu.

Chłopie ja rozumiem lekką szyderę w temacie naszej gry i braku stylu ale weź się k.urva ogarnij z takim tekstami i trzymaj fason.

Edit: sprawdź priv
                    Ostatnio edytowany przez ReAl; 46878.
                    Tu zęby mamy wilcze a czapki na bakier, tu się Prusakom siada na karku okrakiem

Komentarz

• Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale generalnie jest to stwierdzenie, dosyć powszechnie używane, bynajmniej nie obraźliwe, oznaczające strach przed czymś. Strach, który można odczuwać, patrząc obiektywnie na naszą sytuację w tabeli, grę naszej drużyny, jak również grę reszty czołówki. Tak więc, niezbyt rozumiem Twój problem. Na przyszłość mogę używać innych stwierdzeń, jeśli to jest aż tak rażące. Chociaż nie jestem pewien, czy łamie ono jakieś ogólnie przyjęte normy.

Komentarz

• Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
                        Mam wrażenie, że większość z Was nie spogląda w tabelę i dalej żyje ślepym optymizmem, który udzielił nam się po meczu ze Śląskiem we Wrocławiu, tudzież momentem, kiedy powiększyliśmy przewagę nad drugim zespołem do kilku punktów. Prawda jest taka, że piąty zespół ma do nas 4 pkt. straty i mamy wszelkie powody, żeby srać w gacie, bo nagle może się okazać, że skończymy poza podium - co w naszej obecnej formie wcale nie jest takie nieprawdopodobnie. I że ch*j bombki strzeli, choinki nie będzie, nie tylko w kwestii mistrza, ale także pucharów poprzez ligę. Dobrze, że w 1/2 finału PP jest ta Arka, bo odpukać, ale finał pucharu znowu może być dla nas meczem sezonu.

Zgodzę się z ReAlem.
                        Srać w gacie to możesz Ty, przed egzaminem w gimnazjum.
                        My nie jesteśmy takim klubem, radzę "supportować" klubowi z grodziska, oni często to robią.
                        (mają doświadczenie w sraniu w gacie)
                        Nie wyobrażam sobie żeby kibic Legii tak się wyraził przed meczem z jakimkolwiek zespołem z naszej cudownej ekstraklasy.
                        "Większość z nas ma silnie rozwiniętą jedną z dwóch cech – jest albo ślepa, albo tchórzliwa."

Komentarz

• Mecze o Mistrza do końca sezonu:
                          Legia - Ruch
                          Korona - Lech
                          Legia - Lech
                          Polonia - Ruch
                          Lech - Polonia
                          Legia - Korona

Jaki żart Canalu+?
                          Ostatnio edytowany przez Adqs; 48741.

Komentarz

• Mecze o mistrza to będę mecze czołówki z ogórasami z dołu tabeli, gdzie będą działy się cuda. Szczególnie należy spoglądać na to kto ma na rozkładówce Lechię, Lubin i ŁKS. Tam to będą dopiero cuda niewidy. Cracovii już pozostała tylko walka przy zielonym stoliku, w której mają jednak pewnego handicapa.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                              Mecze o mistrza to będę mecze czołówki z ogórasami z dołu tabeli, gdzie będą działy się cuda. Szczególnie należy spoglądać na to kto ma na rozkładówce Lechię, Lubin i ŁKS. Tam to będą dopiero cuda niewidy. Cracovii już pozostała tylko walka przy zielonym stoliku, w której mają jednak pewnego handicapa.
                              Ale chyba w chwili obecnej to jednak mimo wszystko to te bezpośrednie będą najważniejsze. My mamy 3 takie mecze, Lech 3, Korona 2 itd. Mimo wszystko doliczyłem Lecha, zaczęli wygrywać, co nie zmienia mojej oceny, że są daremni.

Komentarz

• superpuchar

czytaliście?
                                z http://wisloka.com.pl :

Ministro Mucha zdecydowała, że finał Super Pucharu Polski musi zostać jednak rozegrany! Zmieni się jednak jedna z drużyn stających w szranki o to najwyższe trofeum.

-Sprawdziłam już, że istnieje coś takiego jak Województwo Podkarpackie i że istnieje IV liga piłki nożnej. Jest tam drużyna, która idealnie nadaje się do walki o Super Puchar. Zamiast Wisły Kraków zagra Wisłoka Dębica. Nazwy obydwu klubów pochodzą od rzek, obydwa kluby mają długie tradycje. Wisłoce brak spektakularnych sukcesów więc czemu by nie wyjść kibicom tego klubu naprzeciw z atrakcyjną propozycją? Poza tym Wisłoka i Legia lubią grać w zielonych koszulkach więc ich kibice na pewno się polubią. Sztab ludzi z ministerstwa pracuje już nad załatwieniem zgody Legii z Wisłoką. Krawcowe szyją już łączone flagi, a stare baby dziargają na drutach łączone szale. Szykuje się wielkie piłkarskie święto!

Co na to włodarze dębickiego klubu?

Prezes Grabowski nie ukrywa zadowolenia, ale równocześnie ostrożnie podchodzi do tematu.
                                -Jesteśmy na etapie zbieranie środków na autokar do Warszawy. Kilku energicznych przedsiębiorców dębickich obiecało już dołożyć się na paliwo. Myślę, że organizacyjnie damy radę. Dziewczyny z sekcji siatkówki zobowiązały się do zrobienia kanapek na drogę dla naszych piłkarzy. Jest też nieoficjalna deklaracja, że dostaniemy sałatkę z tuńczyka. Urząd Miasta obiecał zgrzewkę wody mineralnej. Cały czas zgłaszają się do nas ludzi dobrej woli!

Do starcia „Dawida z Goliatem” szykuję się też trener Janusz Turek.
                                -Jestem już po słowie z trenerem Gryfa Wejherowo, który strzelił ostatnio Legii bramkę w Pucharze Polski. Nasza taktyka będzie bardzo prosta. Musimy wytrzymać napór Legii przez pierwsze 60 sekund meczu, a potem nieśmiało centymetr po centymetrze próbować wyjść z własnego pola karnego. Dalej liczę na finezję i brazylijskie zagrywki naszej zdolnej młodzieży.

Gwiazdy i celebryci o meczu:

Michał Wiśniewski: to świetna wiadomość. Z wrażenia zafarbuję sobie włosy na zielono! Biegnę powiedzieć o tym mojej piątej żonie.

Daniel Ljubolja: zawsze ciężko mi się grało przeciwko Wisłoce chociaż jeszcze nigdy nie grałem przeciwko Wisłoce.

Tomasz Jacyków: a feeee! Nie lubię zielonego koloru! Jak kluby zmienią barwy na różowo-beżowe to przyjdę na mecz.

Marek Mostowiak: od kiedy kartonowe pudła zabiły moją żonę nie interesuję się już piłką nożna.

Mecz ma się odbyć jeszcze w tej porze roku. Wiadomo już, że prawa do transmisji wykupiła telewizja TRWAM i planowany jest konkurs audiotele, w którym do wygrania będzie 1000 wuwuzeli.

Komentarz

Pracuję...
                                X