Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/1...tosowanie.html

Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Czy czasem jak Drzymała sprzedał Groclin to nie zarezerwował pieniądze z transferów? Pamiętam ze to czytałem i to chyba na tym forum.

Komentarz

• Olejcie tego pajaca.Wystarczy ,że coś napisze.Samym tym juz sie ośmiesza.

No , a Wojciechowski to chyba klub kupił ,żeby jakąś kasiore przeprać , bo reklama mu raczej już nie pomoże.Bidak zapomniał ,że nie ma własnej TV i miasto na niego leje.

Niedawno gadałem z człowiekiem od nieruchomości i o JWC wypowiadał sie bardzo źle.
        Mnie to osobiście cieszy i życze czarnym najgorszego scenariusza.
        Poniosą zasłuzoną kare za swoją postawe godną "dziewczyn z ul.Poznańskiej"
        Choć i one mają chyba więcej honoru.

P.S. Numer - koniec końców chyba Wojciechowski nabył i tych 3 najlepszych kopaczy.
        Ostatnio edytowany przez ; 6953.

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
          Widze ze Ty nie masz zadnej swiadomosci ze sie sprzedaliscie (jako kibice) za worek srebrnikow
          i darmowe autokary

Komentarz

• Z tego co mi się wydaje, to Wojciechowski odwalał juz krzywe akcje z siatkarską Politechniką. Z powodu słabych wyników w poprzednim sezonie, mimo dużego wkładu finansowego zapowiadał wycofanie się z jej sponsorowania. Teraz jednak nadal w nazwie siatkarze mają JW, ale nie mam pojęcia jak wygląda wkład finansowy. Może ktoś wie?
            Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• JW powinno dostać z 10 razy większą karę za to gówno w samym centrum miasta ;/

Komentarz

• które gówno dokładnie?

Komentarz

• http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/1...tosowanie.html

Domyslam sie ze o to, bo naprawde koszmarnie to wyglada.
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
                    Czy czasem jak Drzymała sprzedał Groclin to nie zarezerwował pieniądze z transferów? Pamiętam ze to czytałem i to chyba na tym forum.
                    Polonia wykupila Jodlowca, Majewskiego oraz Sebka Przyrowskiego... No, ale niestety nie ma co ich porownywac do tria rodem z goracej Hiszpanii

Komentarz

• Przynajmniej grają w Naszym, własnym klubie...
                      Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kamil579 Zobacz posta
                        które gówno dokładnie?
                        Jest tylko jedno tak śmierdzące jak to.

Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez PoloniaDumaStolicy Zobacz posta
                          Polonia wykupila Jodlowca, Majewskiego oraz Sebka Przyrowskiego... No, ale niestety nie ma co ich porownywac do tria rodem z goracej Hiszpanii

Co tam jeszcze ciekawego napiszesz?

Co za...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
                            Przynajmniej grają w Naszym, własnym klubie...
                            Chciałeś napisać, że u Duce Waltera

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik Zobacz posta
                              JW powinno dostać z 10 razy większą karę za to gówno w samym centrum miasta ;/

te 1,7 mln kary od prezesa uokik to nie jedyna finansowa konsekwencja tej jakże radosnej wiadomości

w związku z tym, że zawarte w umowach realizacyjnych jwc klauzule waloryzacyjne z powodu braku możliwości odstąpienia, są nieważne , deweloper będzie musiał wybudować i przenieść na kupujących własność lokali po cenach z dnia zawarcia umów realizacyjnych a nie zwaloryzowanych. dotyczy to umów zawieranych w przeciągu ostatnich nawet do 3-4 lat

żeby pojąc co to oznacza dla jwc wystarczy sobie porównać jakie były ceny wówczas a jakie obecnie, wziąć pod uwagę, że średni metraż lokalu w jwc to 40-50 m2 i , że w tym czasie zawarto kilka tysięcy takich umów

to dopiero jest KOP W JAJA
                              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi

to dopiero jest KOP W JAJA
                                Bym powiedział, że może być to kop, po którym się będzie baaardzo ciężko pozbierać
                                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Pracuję...
                                X