Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Bramka nic nie zmienia. Straszne luki były w środku obrony.
    Lubisz nabijać pościki nie?
    Cienka ta Polonia, aż boli to 0-0 :/

Komentarz

• Cienka ta Polonia, aż boli to 0-0 :/
      Jakby u nas zagrali jak z Koroną teraz, to 0-0 by nie było.

Komentarz

• Nie wiem co to miało wspólnego z nabijaniem postów? Przecież już pojawiła się kolejna wypowiedź pod moją, więc po co miałem edytować?

A poza tym idź kibicować swojej Koronie

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta

Każdy wynik, gdy czarnuchy przegrywają, to dobry wynik

Poza tym Korona mi raczej nie straszna, nabiją tyle punktów ile się da i w pewnej chwili zaczną się rozlatywać pewnie. Tak jest co roku.
          No tak masz rację, w sumie to tak co sezon jest, że Korona w pewnym momecie przestaje grać i gupi punkty, ale zobaczymy.

Edit:I dupa po remisie
          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
          Wiedźmin

Komentarz

• 2:0

Jazda z kurvami
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
              Nie wiem co to miało wspólnego z nabijaniem postów? Przecież już pojawiła się kolejna wypowiedź pod moją, więc po co miałem edytować?

A poza tym idź kibicować swojej Koronie

Skończ pierdolić durniu.

Komentarz

• 2:0

Komentarz

• Midzi, z całym szacunkiem, ale co z tego, że grają piach, bez pomysłu itd. skoro punkty zdobywają SKUTECZNIE?
                  A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Midzi, z całym szacunkiem, ale co z tego, że grają piach, bez pomysłu itd. skoro robią to SKUTECZNIE?
                    A na dodatek: szybko, konsekwentnie i wszyscy. A nie jak u nas, że wolno, sinusoidalną formą, Ljuboja z Wolskim.

Komentarz

• Teraz to już jadą uskrzydleni po pierwszej bramie.

Jajcarz bana jakiegoś nie miałeś?

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
                        Poza tym Korona mi raczej nie straszna, nabiją tyle punktów ile się da i w pewnej chwili zaczną się rozlatywać pewnie. Tak jest co roku.
                        Różnie może być. Korona dotąd te mecze zasłużenie wygrywała, forma jest. A terminarz mają bardzo łatwy.

Komentarz

• Wszystko git ale My z czarnuchami nie zaszaleliśmy... a Korona to nasz ostatni mecz sezonu. Jak będą walczyć o puchary, a tak się zapowiada to 3 punktów sobie na luzie nie dopiszemy. Trzeba im oddać grają z zaangażowaniem każdy mecz.
                          SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Różnie może być. Korona dotąd te mecze zasłużenie wygrywała, forma jest. A terminarz mają bardzo łatwy.
                            Ten sam terminarz mieli jesienią, a o ile dobrze pamiętam, właśnie pod koniec jesieni zaczęli dołować.

Edit: ahahahahahahahah

Jeszcze jeden! Co ja gadam? Jeszcze 3!

Komentarz

• 3:0 :d
                              Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Kur*a czemu my musieliśmy akurat zresmisować z czarnuchami, jak tu 10 minut i Koroniarze 3 bramy ładują...
                                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                                Wiedźmin

Komentarz

Pracuję...
                                X