Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta

Od dzisiaj oprócz Śląska poważnie trzeba także podchodzić do wyników Ruchu. Ale przede wszystkim, my sami musimy zacząć wygrywać...
    no własnie...nie ma co się rozglądać tylko trzeba grać i wygrywać. Jak będziemy tracić w każdym meczu punkty to chcąc nie chcąc ktoś Nas wygryzie z fotela lidera, czy to Ruch, Śląsk czy Korona nawet

Komentarz

• Z drugiej strony skuteczność Ruchu nie jest imponująca. Na tyle okazji które mieli nie wykorzystali nic a gola zdobyli po dyskusyjnym karnym.
      Woli walki i zaangażowania w grze nie można im odmówić natomiast miałem wrażenie, że od 70 min. zaczęło im brakować sił.
      Mam nadzieję, że z Wisłą i Ruchem powtórzymy wyniki z poprzedniej rundy.
      Sam sobie się dziwię, że jestem takim niepoprawnym optymistą.

Komentarz

• Wisła plecy, wszyscy zagrali pod Legię, tylko ta Legia...
        Zegary odmierzają chwile już zużyte
        Od razu stare, choć dopiero przeżyte
        Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
        Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta
          Trzeba przyznać że Lechici jeżdżą dziś na dupach jakby jeszcze o mistrza (a właściwie o majstra) grali.

Niektórym widzę nieco słoneczko przygrzewa...

po pierwsze - Lech już wygrał? Czy ja inny mecz oglądam, bo u mnie 75 minuta dopiero...i Śląsk ma sytuacje

po drugie - nie grał jeszcze Ruch, czarnuchy, Korona. Więc jacy, kurva, wszyscy?

po trzecie - nawet jeśli wyniki ułożą się pod nas (daj Boże) to i tak nie zmienia to faktu że nasi gwiazdorzy na czele z ultra strategiem grają ostatnio taki piach że do końca ligi wszystko w tabeli może się zmienić o 180 stopni. Tym bardziej należałaby im się zjebka po takiej hipotetycznie udanej kolejce, ze nie potrafili wykorzystać kolejnej okazji, by odskoczyć reszcie stawki.

Poza tym to my teraz dopiero mamy przed sobą 3-4 ciężkie mecze. Teoretycznie łatwiejsi przeciwnicy już za nami.
          musze Ci przyznac racje !! Troche przygrzało słonce. Wgl zbagatelizowałem Ruch Chorzów. Pewnie jak wiekszosc skupiałem sie tylko na wyniku Slaska. Teraz dopiero zrobiło sie gorąco w górnej częśći tabeli. Jutro Korona - dziewczyny. A obie drużyny maja po 38 pkt...i Korona w gazie, bez przegranego meczu w tej rundzie.
          Pełni zdumienia przez te wszystkie lata, jak czas z obcej osoby robi brata !!

Komentarz

• Zamieszczone przez nict Zobacz posta
            Wisła plecy, wszyscy zagrali pod Legię, tylko ta Legia...
            To juz nie pierwsza taka kolejka, z tego co mi się zdaje to już druga lub trzecia.

Komentarz

• Zamieszczone przez nict Zobacz posta
              Wisła plecy, wszyscy zagrali pod Legię, tylko ta Legia...
              Tak, szczególnie Rucha zagrał pod Legie.

Oj nie zdziwie się jak w tym roku chorzowscy zaskoczą, i to bardzo.
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Wygrana Ruchu nie jest dla nas dobrym wynikiem, bo chorzowscy zbliżyli się już na odległość trzech punktów. Jak dla mnie w chwili obecnej są najpoważniejszym kontrkandydatem do zdobycia mistrzostwa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                  Wygrana Ruchu nie jest dla nas dobrym wynikiem, bo chorzowscy zbliżyli się już na odległość trzech punktów. Jak dla mnie w chwili obecnej są najpoważniejszym kontrkandydatem do zdobycia mistrzostwa.
                  No więc właśnie o tym mówię. Wroga lepiej przecenić niż nie docenić. A wiele osób jakby zapimina o Ruchu w kontekscie walki o Mistrzostwo. Duży błąd.
                  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                  Zapamiętał.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                    Tak, szczególnie Rucha zagrał pod Legie.

Oj nie zdziwie się jak w tym roku chorzowscy zaskoczą, i to bardzo.
                    Spoko czekamy do losowania jak ich trafimy, to się zrobi Puchar za ligę
                    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez szemrany Zobacz posta
                      Spoko czekamy do losowania jak ich trafimy, to się zrobi Puchar za ligę
                      Nic się nie zrobi, my celujemy w podwójną korone jakbyś nie wiedział, kolego
                      Zapamiętał.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                        Nic się nie zrobi, my celujemy w podwójną korone jakbyś nie wiedział, kolego
                        myślę, że sędziowie nam pomogą - jak się uda, nie trzeba się będzie znowu kompromitować z organizacja Superpucharu, kolego
                        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Spokojnie, znając historię losowań PP w Skyboxie to Wisła-Ruch jak nic.

Komentarz

• Zamieszczone przez Junior89 Zobacz posta
                            Spokojnie, znając historię losowań PP w Skyboxie to Wisła-Ruch jak nic.
                            Ta ***** Miklas już ogrzewa kuleczki

Komentarz

• Zamieszczone przez turboptyś Zobacz posta
                              i KILOMETROWY ******* spalony. a cała sytuacja ogólnie - . no siedem metrów ma tej bramki, i trafił gamoń w rękę.

Spalonego jak widać nie ma

Zamieszczone przez padre Zobacz posta
                              Jak dla mnie to ta czerwień nieuzasadniona. Ruchu ręką nie było, a to raczej ten Ubiparip trafił w Celebana, niż Celeban trafił w piłkę ręką, w dodatku miał ją przy ciele, naturalnie ułożoną...

.
                              Karny prawidłowy. Celeban nie trzymał rąk przy sobie przez co na linii bramkowej zwiększył swoją szerokość i utrudniał zawodnikowi Lecha zdobycie bramki.

A swoją drogą Ubiparip się popisał

Komentarz

• Arka - Legia

Ruch - Wisła
                                Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

Pracuję...
                                X