Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
    Wystarczyło, *****, wygrać tylko DWA MECZE u siebie i praktycznie zacząć mrozić szampana.
    No nie mów, że Ty swojego w pewnym momencie nie zacząłeś mrozić. Mój już był idealnie przygotowany.

Patrząc na tabelę i aktualną formę drużyn to Lech ma całkiem spore szanse, by z ligi dostać się do pucharów (nie jestem pewien czy wszyscy piłkarze tego będą chcieli), za to w Śląsku coraz ciekawiej

PS. Zagranie Ubiparipa w ostatniej akcji (ustrzelenie karnego i wyeliminowanie przeciwnika jednym dotknięciem piłki) - to nieprawdopodobne, piłkarska perfekcja!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
      Pietrasiak im przegrał mecz z nami, Fojut z Arką, Celeban z Lechem...

a spalonego wygląda na to że nie było bo został....Celeban
      Spisek Warszawy
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• jest taka kolejka, że jak dobrze pójdzie wszyscy zagrają pod nas już Lech nam "pomógł"
        Wisła mogła by pojechać Ruch, a Korona zremisować z Polonią

Komentarz

• Wynik w Poznaniu bardzo dobry ale to już chyba wszyscy napisali Mnie tylko zatrważa poziom naszej ligowej czołówki. Zobaczymy jak za chwilę Ruch z Wisłą ale zarówno my wczoraj jak i Lech ze Sląskiem dzisiaj to jedno wielkie kopanie się w czoło. Dramat. Jedyny pozytyw że my w tej lidze prowadzimy.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• I teraz w kontekście tego wyniku Śląska wkurwienie mnie ogarnia gdy pomyślę, co by było gdyby wczoraj te PEDAŁY ograły Bełchatów...

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
              Może i gra kupę, ale swoje okazje mieli w tej pierwszej połowie
              Mnie nie ździwi remis, albo minimalne zwycięstwo Lecha.
              Czyż nie sprawdziło się?
              Lech to mistrzostwo co oni robią.Pierwsza bramka strzelona na wiosne, a co najlepsze nie własnego autorstwa, tylko dzięki Celebanowi ;p
              Swoją drogą to setkę też zje*ał i to równo.No to czekamy na pozytywy w Chorzowie i jutro w Kielcach

Komentarz

• Gdybyśmy wygrali ostatnie dwa mecze to byłoby już aż 48 punkcików, więc ciut za dużo jak na taką kaszanę, która uskuteczniamy od kilku miesięcy. Niestety ta liga jest taka, że trzeba trochę tych punktów pogubić z cieniasami, aby nie przekroczyć standardowych 62-64 dla MP. Obecnie max. możemy ugrać 65 oczek.

Komentarz

• Derby i wczorajszy mecz...byloby pieknie a tak... Licze ze pouklada sie w glowach tych nierobow i zjedza trawe na Wisle... no i 3 punkty przywiaza do Warszawy.

Ruch Wisla remisik i bedzie ok.
                  http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Nawet jeśli finał tego sezonu będzie szczęśliwy, to już teraz widać ogromny kontrast pomiędzy obecnym rokiem, a np. naszym ostatnim mistrzem z 2006 roku. Wtedy na wiosnę cięło się wszystkich i pomimo 10 (!) zwycięstw z rzędu na wiosnę - albo 9, nie chcę mi się sprawdzać- sprawa tytułu rozstrzygnęła się dopiero w przedostatniej kolejce.

Innymi słowy, nawet kapitalne serie wygranych nie gwarantowały zdominowania ligi. Rozegranie takiej rewelacyjnej rundy obecnie nawet nie jest potrzebne, wystarczy zwykła solidność, męczenie buły nawet z częstymi stratami punktów. Rok później Wisła zapunktowała jeszcze lepiej, tym razem nikt jej kroku nie dotrzymał.

Teraz prawdopodobnie po raz kolejny mistrz będzie miał na koniec sezonu mniej niż 60 oczek - nic nie wskazuje na to, żebyśmy My albo Śląsk czy Ruch zbliżyli się do naszej serii sprzed 6 lat. Zatem teoretycznie można być mistrzem przegrywając co trzeci mecz
                    Ostatnio edytowany przez Slyboots; 9286.
                    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Do przerwy Ruch - Wisła 0:0 na razie wychodzi na to że wszyscy grają dla Nas a nasze grajki znów tego nie wykorzystały. Było by dobrze gdyby ten remis się utrzymał i żeby w jutrzejszym meczu też był remis. Potem wygrana w Krakowie i remis w meczu Polonia - Śląsk było by cudownie no ale jak zwykle nie patrzmy na innych patrzmy na siebie oby wreszcie wygrali w Krakowie.

Komentarz

• Jak ja bym chcial ogladac tak grajaca Legie jak gra Ruch...

Oni po przerwie zrobili wiecej klarownych sytuacji do strzelenia gola grajac z Wisłą niz my w ostatnich dwoch spotkaniach ligowych razem wzietych...
                        Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
                        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• No i 1:0 dla Ruchu Grodzicki w 54 ;]

Komentarz

• Ja to się aż boję tego meczu Wisła-Legia, bo to co obecnie dwie drużyny prezentują to jest po porstu śmieszne...

A jak przyjedzie do nas Ruch z taką formą jak dziś co gra z Wisłą to może być pozamiatane po całości.
                            "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                            Wiedźmin

Komentarz

• To nie jest dobry wynik dla nas...Ruch nas dochodzi w tym momencie na 3 pkt...

Raczej ciężko będzie Wiśle coś zrobić. Bunoza właśnie dostał asa kier.
                              Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez Niedźwiedź Zobacz posta
                                No i 1:0 dla Ruchu Grodzicki w 54 ;]
                                Szczerze to nie wiem czy macie z czego się cieszyć. Patrząc na to jak frajersko punkty tracicie, Ruch z taką solidną formą może... nawet o mistrza powalczyć. Ciekawe jest to, że po jesieni każdy zastanawiał się czy Śląsk, czy może Legia mistrza zdobędzie, a tutaj ? Ruch - jedna z trzech drużyn, która nie zaznała porażki na wiosnę może bez kitu zamieszać. Przy dzisiejszej wygranej, 3 punkty przewagi z perspektywą bezpośredniego meczu... będzie się działo.
                                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

Pracuję...
                                X