Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chyba Rutkowscy są mocno podkurwieni faktem, że ich klub tak słabo sobie radzi w Ekstraklasie. Najpierw pojawiła się informacja o nowym sponsorze, Samsung to globalna marka, która zapewne sypnie do klubowej kasy nie małe pieniądze i może się okazać, że Lech spokojnie utrzyma Rudnevsa w składzie. Dodatkowo te pieniądze mogą przyczynić się do solidnego wzmocnienia składu przed startem nowego sezonu.

Teraz informacja, że nowym szkoleniowcem zostać ma Gonczarenko, jeżeli to prawda to Rutkowski nadaje jasne sygnały, że chce w przyszłym sezonie sięgnąć po mistrzostwo.

Komentarz

• Skoro wierzyłeś w pięć milionów euro rocznie dla Groclinu, to pewnie wydaje Ci się, że Samsung sypnie Lechowi z dychę, stąd ta wizja na zupełnym odlocie
      raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
      ------------------------
      Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Taa, taa. Wystarczy wrócić do artykułów z pism branżowych (ekonomicznych), które jasno i wyraźnie wskazywały, że w przypadku zawalenia kolejnego sezonu idą chude czasy i odchudzenie wydatków/kadry. Wsparcie Samsunga nie załata dziury, która już w obecnym sezonie była na poziomie 25-30 mln zł (przy wydatkach na płace ponad 30 mln zł). Wystarczy popatrzeć jak spadł przychody z dnia meczowego, jak kuleje frekwencja i czym pachnie kolejny sezon bez pucharów.

Tonący brzytwy się chwyta i to właśnie ma miejsce.

PS. Mario odstaw halucynki.
        Ostatnio edytowany przez midzi; 23991.

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u
          Skoro wierzyłeś w pięć milionów euro rocznie dla Groclinu, to pewnie wydaje Ci się, że Samsung sypnie Lechowi z dychę, stąd ta wizja na zupełnym odlocie
          Czy gdzieś podawałem ile jest w stanie wyłożyć Samsung na Lecha? Nie. Więc daruj sobie.

Zamieszczone przez midzi
          Taa, taa. Wystarczy wrócić do artykułów z pism branżowych (ekonomicznych), które jasno i wyraźnie wskazywały, że w przypadku zawalenia kolejnego sezonu idą chude czasy i odchudzenie wydatków/kadry. Wsparcie Samsunga nie załata dziury, która już w obecnym sezonie była na poziomie 25-30 mln zł (przy wydatkach na płace ponad 30 mln zł). Wystarczy popatrzeć jak spadł przychody z dnia meczowego, jak kuleje frekwencja i czym pachnie kolejny sezon bez pucharów.
          Gdzieś było podane kto ma z Lecha odejść, lista nazwisk jest duża i raczej w miarę logiczna, bo po co utrzymywać takiego Arboledę jak nic nie gra? Samsung na pewno nie załata powstałej dziury w budżecie ale sprawi, że poznański klub nieco stanie na nogi. A wystarczy żeby Rutkowski zaczął od nowego trenera, później nowi zawodnicy i machina znowu może zacząć kręcić na najwyższych obrotach, wtedy pojawią się na stadionie ludzie, wpływy z dnia meczowego znacząco wzrosną. Odpowiednia kadra skompletowana przed startem nadchodzącego sezonu moze sprawić, że Lech zajmie miejsce premiowane europejskimi pucharami. I będzie powtórka sprzed lat.

I ja osobiście nie widzę tutaj żadnych dramatycznych ruchów i twoje "tonący brzytwy się chwyta" pokrycia raczej nie ma. Przynajmniej na razie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
            I ja osobiście nie widzę tutaj żadnych dramatycznych ruchów i twoje "tonący brzytwy się chwyta" pokrycia raczej nie ma. Przynajmniej na razie.
            Twoja wizja za to ma wiele wspólnego.

Ok, poczekamy na te solidne wzmocnienia za kasę Samsunga, dzięki którym "machina znowu może zacząć kręcić na najwyższych obrotach".
            raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
            ------------------------
            Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
              Ok, poczekamy na te solidne wzmocnienia za kasę Samsunga, dzięki którym "machina znowu może zacząć kręcić na najwyższych obrotach".
              O ile kontrakt zostanie podpisany. I nie mówię, że to będzie jedyny bodziec napędowy.

Komentarz

• Czytam posty o Gonczerence w Lechu. Dochodzę do posta ze "źródłem". Otwieram, a tu co? Artykuł z PS!

Szanujmy się! Po co w ogóle komentować jakiekolwiek wiadomości z tego szmatławca? Przecież to sportowy klon pudelka.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                  W temacie weekendu. Od soboty godz. 18 szykuje się naprawdę emocjonująca kolejka
                  Powiem szczerze, że doczekać się nie mogę...
                  Akurat jeszcze te mecze tak ułożyli, że dziś i jutro rano aż do 18 sama kaszana
                  Ale potem...obyśmy w dobrych humorach mogli oglądać niedzielne mecze. I oby w poniedziałek te humory były jeszcze lepsze
                  Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez cygi
                    Kiedys w najlepszym czasie antenowym cała Polska czytała dzieciom..
                    cyt:Legia-Górnik 1:0
                    i to był,musiał być hit bo przecie telewizja...
                    gwoli ścisłości, 2:0...

Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Makuszewski

Widzew w 9, szykuje się pogrom.

Komentarz

• mam nadzieję że ta bramka to będzie gwóźdź do trumny czyli spadku Cracovii

Komentarz

• "Dawno tak słabej Cracovii nie widziałem" (c) Mielcarski

Komentarz

• Nie no Cracovia to jakiś dramat. Mieli przez tą połowę może z pół sytuacji. Jak narazie to dla mnie pewny spadkowicz. Fatalnie się ich ogląda.
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Cracovia już któryś sezon jest pewniakiem do spadku, ale kiedyś musi przyjść jej kolej i to chyba stanie się to w tym sezonie. Nie wiem co tam za ludzie pracują, Filipiak rok w rok obiecuje walkę o czołowe lokaty, pieniędzmi też jak chce to sypnie a wyników jak nie było tak nie ma
                              Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Komentarz

• ooo i 0:3
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X