Ekstraklasa

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Andrzej
    Legionista
    • 07.2006
    • 2765



    Czekam na wpis GroclinDumaDrzymały

    Komentarz

    • Paluch
      Legionista
      • 11.2004
      • 3920

      powtorze to co pisałem wczesniej w innym temacie: PESZEK

      teraz tylko czekać aż Wojciechowski przeniesie swój twór do Radomia

      KS Broń Dyskobolia Wielkopolska?
      KS Brolonia?
      KS Broclin?
      KS Poloń?


      a zreszta niewiadomo jak to bedzie z tym Wojciechowskim, bo jego firma chyba cienko przędzie ostatnimi czasy chyba
      OFMC

      Komentarz

      • arczi
        Administrator
        • 05.2003
        • 9964

        Wojciechowski się tylko napina i straszy miasto. Przeniesienie drużyny gdzie indziej to też kosztowna operacja. Raczej nie ma się czym podniecac bo i tak się dogadają i zostaną na Konwiktorskiej. Co nie zmienia faktu, iż JWC ledwo przędzie i w jakimś tam stopniu to się odbije na Polonii. Z resztą już się odbiło. Rozwiązano kontynuatorkę ich sukcesów. Czyli prawilną Polonię IV ligową. Teraz czarnuchy nie mają już w zasdzie żadnej alternatywy.
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

        Komentarz

        • Paluch
          Legionista
          • 11.2004
          • 3920

          masz racje, tez jestem zdania ze sie mimo wszystko dogadają ale puki co mozna sie z nich (o zły losie, który to już raz) ponabijać. Alternatywy nie mają, ich los jest w rękach właściciela firmy, która stoi u progu bankructwa, IV ligowa jedyna Polonia zniknęła z mapy Polski...mają przesrane, ale nie martwi mnie to w absolutnie żadnym stopniu. Zasluzyli sobie na taki los kiedy okazało sie ze zachowali sie jak sprzedajne panie po wejsciu na Konwiktorską Wojciechowskiego z Dyskobolią.
          OFMC

          Komentarz

          • Tuzin
            Legionista
            • 05.2004
            • 7433

            Bez przesady z tym ledwo przędzeniem. Po prostu zjebał im się biznes praktycznie do zera, ale tak się nahapali w okresie prosperity, że mają z czego żyć.

            Komentarz

            • Kawa
              Legionista
              • 05.2003
              • 8265

              Zamieszczone przez Tuzin
              Bez przesady z tym ledwo przędzeniem. Po prostu zjebał im się biznes praktycznie do zera, ale tak się nahapali w okresie prosperity, że mają z czego żyć.
              Pytanie jak długo będą brali z konta? Na obecnym kryzysie JW mocno ucierpi, bo to właśnie ich target ma teraz olbrzymie problemy z uzyskaniem kredytu na mieszkanie, a developer który nie buduje nie musi się reklamować.
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


              Bynajmniej to nie przynajmniej!

              Komentarz

              • karakan

                Do tego dochodzi zła renoma JWC..

                Komentarz

                • daimler

                  Zamieszczone przez arczi
                  Przeniesienie drużyny gdzie indziej to też kosztowna operacja.
                  Jej likwidacja już nieco mniej

                  Komentarz

                  • DobryChłopak
                    Legionista
                    • 11.2004
                    • 1958

                    Zamieszczone przez daimler
                    Spokojnie, panowie w czerni z pewnością jak zwykle przedstawią jakieś racjonalne wytłumaczenie
                    No to proszę, dykopolowcy znaleźli wytłumaczenie:
                    Zamieszczone przez Swoboda ili śmierć"
                    osobiscie to mam w dupie nazwy, czy SSA, KSP, FBI, czy WC. Tradycja to nie jest nazwa, forma prawna czy **** wie co. Moj pradziad byl Polakiem, prapraprapraprapra babka byla Polka, moj ojciec jest Polakiem mimo ze mieli inne obywatelstwa czy tez sie urodzili sie w innych realiach.

                    W czasie zaborow, rozbicia dzielnicowego czy II WS nie bylo Polski i co z tego?Jestem Polakiem jak i jestem za Polonia bez roznicy jaka forme przyjmie.

                    Szkoda mi Polonii z 4. ligi tylko i wylacznie pod tym wzgledem ze jest to nasza Polonia.
                    Zamieszczone przez .
                    fakt wg tej teorii to Polska była tylko przed zaborami, a po zaborach to kraj leżący na dawnych ziemiach państwa Polskiego.... można taką ripostę rzucić każdemu kto bedzie uważał że teraz to nie Polonia tylko dyskopolo
                    Kibicom dyskopolo gratulujemy poczucia humoru.
                    Niesłusznie Skazani

                    Komentarz

                    • TZD
                      Legionista
                      • 11.2007
                      • 847

                      śmieszne to że nie robili nic w kierunku by ta Polonia z IV ligi istniała dalej, nie dziwię się że piłkarze rozwiązali kontrakty skoro nikt nie przychodził, a brak zainteresowania ze strony kibiców równa się brak jakiegokolwiek sponsora, czyli brak hajsu i jakiejś przyszłości

                      co by nie było oni zawsze potrafią się pocieszyć i znaleźć jakieś wytłumaczenie, dla nich zawsze będzie trwał amerykański sen
                      "Nie jeden, nie raz próbował Nas zniszczyć, nie pierwszy raz powstajemy ze zgliszczy, teraz Nasz czas nadszedł, korona błyszczy a ja z dumą na nią patrzę, wytrzyj łzy - to ważne"

                      Komentarz

                      • pinomc
                        Legionista
                        • 04.2004
                        • 985

                        Hi hi,

                        ta KSP to niby taka prawda, porządna, klub dobrze wychowanych ludzi etc. a jakoś ja - wychowana wprawdzie na blokowisku, ale nie przesiadująca z ziomami na ławeczce, zawsze dobre szkoły i w ogóle - nie miałam nigdy wątpliwości, że chcę kibicować właśnie Legii.

                        Bo my - czy Wy, nieważne - w życiu byśmy się nie zgodzili na takie wałki, na jakie co krok godzi się Polonia. W ramach dobrego wychowania kuli się w sobie i udaje, że deszcz pada, gdy plują w twarz jej kibicom. Dlatego nigdy nie odzyskają dla siebie Warszawy, bo teraz to Legia wyraża jej prawdziwego Ducha.

                        Sto lat nie byłam na meczu (ostatnio Arka na jesieni), ale coś czuję, że się wybiorę na pierwszy mecz rundy wiosennej. Choćby przyszło krzyczeć "ajtiaj **********" czego nie znoszę, bo jest mi sprzeczne z moim dobrym wychowaniem. Ale co tam. Emocje się liczą, gra i doping, a wyniki są ważne, ale troszkę mniej.

                        Pzdr i sorry za te wynurzenia, ale czasem tak się miewa przed świtem
                        Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń
                        Kiedy pelną kieszeń znowu mam
                        Znowu mogę myśleć trochę jakby ściślej
                        I obmyślać śmialo nowy plan

                        Komentarz

                        • daimler

                          Szkoda mi Polonii z 4. ligi tylko i wylacznie pod tym wzgledem ze jest to nasza Polonia.
                          To zdanie mnie rozjebało
                          "tylko"


                          Wiedziałem że mnie nie zawiodą i na prędce wymyślą coś "racjonalnego". Brawo chłopaki!

                          Komentarz

                          • PoloniaDumaStolicy
                            Polonista
                            • 07.2008
                            • 99

                            Nie wiem czym sie podniecacie, skoro wiadomo bylo, ze rezerwy w koncu zostana wycofane... Po raz kolejny mam pisac, ze Polonia to Polonia? Polonia jest tam, gdzie sa jej kibice... Sa tam gdzie dopinguja I robia oprawy I nie obrazaja wlasciciela klubu

                            Komentarz

                            • rolnik
                              Legionista
                              • 11.2003
                              • 4080

                              Zamieszczone przez PoloniaDumaStolicy
                              I nie obrazaja wlasciciela klubu
                              A to się jeszcze okaże
                              jest cynizm w skurwysynach...

                              Komentarz

                              • Numer
                                Legionista
                                • 06.2006
                                • 3658

                                Zamieszczone przez PoloniaDumaStolicy
                                Nie wiem czym sie podniecacie, skoro wiadomo bylo, ze rezerwy w koncu zostana wycofane... Po raz kolejny mam pisac, ze Polonia to Polonia? Polonia jest tam, gdzie sa jej kibice... Sa tam gdzie dopinguja I robia oprawy I nie obrazaja wlasciciela klubu
                                To gdzie jest Groclin?

                                Komentarz

                                Pracuję...