Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A jutro bedzie ciekawie. Do Wroclawia przyjezdza Korona bedace w dobrej formie. dodatkowo stan boiska bedzie dla nich atutem. Wygrywajac ze Slaskiem doskocza do nich na dwa punkty wiec maja o co walczyc. Mam nadzieje, ze Vuko albo Korzym cos ustrzela.
    Swoja droga wielkie slowa uznania nalezy skierowac do Leszka Ojrzynskiego. Z druzyny, ktora tu typowano do spadku zrobil druzyne walczaca o puchary. A przeciez kadrowo Korona nie wyglada imponujaco.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ojrzyński po prostu zdaje sobie doskonale sprawę, że w tej lidze wystarczy wyjść na boisko i na maxa walczyć, poskładać drużynę pod względem charakteru i ambicji. Nie trzeba żadnych wirtuozów, tylko walczaków. Wiem, że to wyświechtane słowo, ale Korona stanowi monolit i widać również - rzadko spotykaną w dzisiejszych czasach - identyfikację z klubem.
      „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
      Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
      Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
      Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez Juventino Zobacz posta
        Zagłębie Lubin pewnie poleci... Szkoda, wolałbym ŁKS i Cracovię w pierwszej lidze.
        A niech lecą, sto razy wolę ŁKS i Craxe w ekstraklasie

Wynik w Lubinie bardzo dobry z naszej perspektywy, Ruch nieco za mocno się rozpędzał a tak aktualnie mają 5 punktów do nas, czyli względny spokój.

Jeszcze niech Śląsk coś straci i Jaga coś ugra i kolejkę można będzie uznac za całkiem udaną
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Mam nadzieje, ze Vuko ich odpowiedno jutro zmotywuje i wywiozą komplecik z tego wrocławskiego molocha
          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• i jeździć na wyjazdy na kurnik ŁKS'u? Zdecydowanie wolę, żeby zostało Zagłębie Lubin. Przynajmniej mają fajny i pojemny stadion.

Niech leci Podbeskidzie i ŁKS.

Komentarz

• Tylko, że na dzień dzisiejszy to Podbeskidzie nie ma szans na spadek, więc może typujmy jednak do spadku drużyny, które mają na to szanse.
              „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
              Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
              Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
              Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                A jutro bedzie ciekawie. Do Wroclawia przyjezdza Korona bedace w dobrej formie. dodatkowo stan boiska bedzie dla nich atutem. Wygrywajac ze Slaskiem doskocza do nich na dwa punkty wiec maja o co walczyc. Mam nadzieje, ze Vuko albo Korzym cos ustrzela.
                Swoja droga wielkie slowa uznania nalezy skierowac do Leszka Ojrzynskiego. Z druzyny, ktora tu typowano do spadku zrobil druzyne walczaca o puchary. A przeciez kadrowo Korona nie wyglada imponujaco.

Ja to widzę pewną zależność. Czasem im więcej kasy w klubie tym gorzej(brak przywiązania, traktowanie klubu jako fabryka), a im mniej tym lepiej. Bardzo dobrym przykładem jest chociażby właśnie dzisiejszy Ruch i Korona - nie przelewa się w tych klubach, a piłkarze zapie***lają aż miło. Im mniej kasy i mniejsza zależność finansowa od całej "fabryki", to wydaje mi się, że piłkarze inaczej podchodzą do gry w danym klubie, po prostu przywiązują się do klubu, nie poprzez kwestię finansów, a przez kwestię atmosfery w zespole itp. Tutaj dochodzi jeszcze anonimowość nazwisk, które grają i ich ambicje. Takie Iwańskie czy inne wynalazki po prostu są nauczone, że uja grają, a kokosy zarabiają. Wiem, że to inne czasy i inne zwyczaje wtedy panowały, ale wracają tutaj do mnie lata 90-te, gdzie Pogoń nie należała jak zwykle do finansowych potentatów, a tacy piłkarze jak Mandrysz, Kuras, Jaskulski, Dymkowski, Studziński, Miązek czy Rycak do dziś pozostają w pamięci kibiców, jako piłkarze gryzący trawę 95 minut meczu, a nie piłkarzyki, dla których ważna kasa na koncie 1-go każdego miesiąca.
                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                  Ja to widzę pewną zależność. Czasem im więcej kasy w klubie tym gorzej(brak przywiązania, traktowanie klubu jako fabryka), a im mniej tym lepiej. Bardzo dobrym przykładem jest chociażby właśnie dzisiejszy Ruch i Korona - nie przelewa się w tych klubach, a piłkarze zapie***lają aż miło. Im mniej kasy i mniejsza zależność finansowa od całej "fabryki", to wydaje mi się, że piłkarze inaczej podchodzą do gry w danym klubie, po prostu przywiązują się do klubu, nie poprzez kwestię finansów, a przez kwestię atmosfery w zespole itp. Tutaj dochodzi jeszcze anonimowość nazwisk, które grają i ich ambicje. Takie Iwańskie czy inne wynalazki po prostu są nauczone, że uja grają, a kokosy zarabiają. Wiem, że to inne czasy i inne zwyczaje wtedy panowały, ale wracają tutaj do mnie lata 90-te, gdzie Pogoń nie należała jak zwykle do finansowych potentatów, a tacy piłkarze jak Mandrysz, Kuras, Jaskulski, Dymkowski, Studziński, Miązek czy Rycak do dziś pozostają w pamięci kibiców, jako piłkarze gryzący trawę 95 minut meczu, a nie piłkarzyki, dla których ważna kasa na koncie 1-go każdego miesiąca.
                  No i jest w tym duzo racji. Wystarczy sobie przypomniec jak gral Gornik przed Allianzem a jak po(spadek).
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• No, zaczynają we Wrocławiu.

Na trybunach pustawo...
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                      No, zaczynają we Wrocławiu.

Na trybunach pustawo...
                      Oby się, wynik skończył się na naszą korzyść. A jak wiadomo Śląsk u siebie, nie gra rewelacyjnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ytong Zobacz posta
                        Oby się, wynik skończył się na naszą korzyść. A jak wiadomo Śląsk u siebie, nie gra rewelacyjnie.
                        Ale już prowadzi.
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                          Ale już prowadzi.
                          Niestety , ale jeszcze trochę czasu zostało.

Komentarz

• Gniazdowego Śląska słychać lepiej niż komentatorów

Liczę, że Korona wyciągnie remis chociaż.
                            Ostatnio edytowany przez FelixOgbuke; 12350.

Komentarz

• Poszło im po farcie. Oglądam mecz na Polsacie i zastanawianm się czy komentujący Iwanow pdnieca się Śląskiem sam z siebie czy Solorz mu dorzuca za tą podnietę jakis dodatek motywacyjny ?
                              SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• obserwuje Was
                                ...ta ziemia do Polski należy
                                choć Polska daleko jest stąd,
                                bo wolność krzyżami się mierzy
                                historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X