Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• proste,że mogli nie wiedzieć - my nie raz i nie dwa nie wiedzielismy
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Jeśli chodzi o minute ciszy to coś mi się widzi, że to nie osoby z Lecha niewytrzymały(tylko, żeby żadna mądra głowa nie pomyślała, że chodzi mi o Wisłe).

Komentarz

• Wiślaków w 2002r nikt tak nie tłumaczył po minucie ciszy dla Kazimierza Deyny, tylko od razu polecieliśmy znanym hitem.

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
          A kto im powiedział że będzie minuta ciszy?

Zresztą. Niech się sami tłumaczą.
          słyszeli, nie słyszeli, jak dla mnie słabo to wyszło. A GW już drąży temat o kibolach, o petardach, o minucie ciszy, oczywiscie ilustrując to zdjęciem z Bydgoszczy
          Ad meritum-niedosyt jest bo to był meccz do wygrania. Ale w przeciwieństwie do poprzednich jest światło w tunelu, przynajmniej walczyli, pokazali charakterbi nogi nikt nie odstawiał. Wynik w przekroju całego meczu sprawiedliwy choć niewiadomo jakby to wyglądało jakby było po 11. Nic, teraz trzeba ich jebnąć w PP i zdjąć z Probierza łatkę Guardioli
          Tak na marginesie, to czy c+ tak kijowo porostawiał mikrofony czy też GTS jest tak mizerny?
          Niebiesko-biały herb...

Komentarz

• Mikrofony kierunkowe tak do siebie maja, szczegolnie ze C+ lubi je stawiac pod sektorem gosci.
            http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez nst Zobacz posta
              Ladnie w trakcie minuty ciszy gwizdac
              Na tzw. minuty ciszy są różne szkoły... można uznać albo zrobić swój wrzut. Jeśli Pyry wiedziały i mimo to zrobili jak zrobili... to ich sprawa.
              Głową mur przebijesz!

Komentarz

• Zamieszczone przez nst Zobacz posta
                Mikrofony kierunkowe tak do siebie maja, szczegolnie ze C+ lubi je stawiac pod sektorem gosci.
                Poczytaj fora kibiców niektórych polskich klubów to się dowiesz, że C+ zawsze je stawia pod sektorami kibiców Legii .
                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                  Poczytaj fora kibiców niektórych polskich klubów to się dowiesz, że C+ zawsze je stawia pod sektorami kibiców Legii .
                  otóż to!!! ©więta prawda na K6 za to chyba w ogóle ich nie ma...
                  Niebiesko-biały herb...

Komentarz

• Zamieszczone przez TytusPullo Zobacz posta
                    na K6 za to chyba w ogóle ich nie ma...
                    a tam są jacyś kibice?
                    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
                      a tam są jacyś kibice?
                      w przeciwieństwie do reszty stadionów opanowanych przez krwiożerczych kiboli tylko tam można znaleźć prawdziwych kibiców, takich od rodzin z dziećmi i bez rac...
                      Niebiesko-biały herb...

Komentarz

• Dla mnie po prawdzie mecz do wygrania przez Lecha. Więcej sytuacji i widać że jakiś konkretny plan taktyczny. Wiśle udało się co wyszło przypadkiem. Te zmiany w drugiej połowie? Probież nie miał na ten mecz chyba jeszcze wsztstkego ogarniętego w odóżnieniu od Rumaka. Brakowało tylko "agresji" u Lechitów. Aczkolwiek nie powiem, podział punktów dla Nas jak najlepiej widziany! Choć dla mnie z racji zamieszknia Lech to kosa nr 1 !
                        SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• 1. Wisła ma teraz dwa wyjazdy (Bełchatów, Chorzów), a potem gra z nami u siebie. Nie wyobrażam sobie lepszych okoliczności do grania w Krakowie w tej chwili. Może tak być, że oni z tych dwóch wyjazdów wyciągną ledwie jeden punkt, a my z dwóch u siebie 6. Tam już wtedy będzie kompletny rozkład.

2. Nie wyobrażam sobie, by tak grająca Wisła i tak grający Lech mógł zakończyć sezon przed nami. Istnieje sprawiedliwość dziejowa - to jest po prostu niemożliwe.

3. Bielsko
                          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                            Tam już wtedy będzie kompletny rozkład.
                            Na nas akurat raczej się zepną. W każdym razie byłem lekko zaskoczony, in minus, poziomem dzisiejszego meczu. Obie ekipy miały problem z wymianą 3-4 podań... Były fragmenty, że piłka latała na wysokości 4 metrów praktycznie non-stop.
                            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Kibice. 10 obcokrajowców w pierwszym składzie - wątpie.
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                                Na nas akurat raczej się zepną. W każdym razie byłem lekko zaskoczony, in minus, poziomem dzisiejszego meczu. Obie ekipy miały problem z wymianą 3-4 podań... Były fragmenty, że piłka latała na wysokości 4 metrów praktycznie non-stop.
                                Żadnego, ale to żadnego grajka bym w Legii nie widział...
                                Mecz obejrzany, na luzie, przy piwku...i odbiór słabiutki, nie dlatego że wypiłem 4 browary, ale własnie dlatego, że wypiłem, dało się to ogladać.
                                Mam nadzieje, że jutro nasz mecz będzie wyglądał inaczej!

Lech ma tyle punktów straty do nas /jak wygramy/, ile przewagi nad ostatnią w tabeli Cracovią...nawet wiecej straty)
                                I tylko LEGIA, LEGIA WARSZAWA

Komentarz

Pracuję...
                                X