Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na niedzielny mecz ksp będą mogli wejść kibice Legii, oraz innych drużyn.
    http://www.sport.pl/sport-warszawa/1...h_kibicow.html

Komentarz

• No tak, mecz z Legią na K6 już za nimi, to otwierają się na wszystkich ... a w przyszłym sezonie pewnie na skutek awarii systemu znowu się zamkną, przypadkiem na mecz z Legią, ale później cudownie uda się wszystko naprawić...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mental Zobacz posta
        Patrzę na obsadę meczów najbliższej kolejki Ekstraklasy i co... jak zwykle przy ważnym meczu Wisły Kraków pojawia się nazwisko Małek. Mam wrażenie, że na przestrzeni 2 lat ten człowiek sędziował w co drugim ważnym meczu Wisły i prawie zawsze wiązały się z tym jakieś kontrowersje. Jak to w ogóle możliwe, że jeden arbiter tak często prowadzi zawody jednej drużyny??! Gdyby chociaż dobrze sędziował, ale wiadomo jak jest...

Nie mam czasu bawić się w Tygodnik Kibica, ale w przypadku ich spotkań z Lechem to już chyba ze 3 raz na przestrzeni 2 lat.
        Tydzień temu już był tutaj taki który na Śląsk stawiał... Leć obstaw na Wisłę z hendi(-1.5 daje kurs 4.5) skoro to pewne że Małek będzie sędziował pod Wisłę
        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Faktem jest to, że Małek jest dupa a nie sędzia. A komu sprzyja to różnie bywa, ale Wiśle kilka razy już pomógł.
          To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
            Tydzień temu już był tutaj taki który na Śląsk stawiał...
            No jak tu stawiać na Sląsk, skoro ten ma 8 pkt przewagi nad Wisłą
            Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Komentarz

• A poznaniakom nie? Daleko nie szukając mecz który rozstrzygnął o 3 miejscu dla nich i dwa gole ze spalonego dla Lecha/Amiki klik

Prawda jest taka że sędziowie w Polsce nie dość że kurewsko słabi to najczęściej gwiżdżą pod bogatsze kluby(tak, tak pod Legię też). A co występ Małka(u Wiślaków piszą tak o Stefańskim, co jest równie głupawe) jest pierdolenie w tym temacie "Teraz to już pewne" "idę obstawić" "który raz im sędziuje"

Co zaś do samego Małka i jego sędziowania pod Wisłę to prezentuje się to tak że sędziował w ostatnich pięciu latach tyle samo(3 mecze) co Marcin Borski i Hubert Siejewicz. Wyniki meczów następujące:
              2008/2009 Wisła 1-4 Lech/Amica
              2009/2010 Wisła 0-0 Lech/Amica
              2010/2011 Wisła 1-0 Lech/Amica

Rzeczywiście wybitnie pomocny sędzia, zapewniający same zwycięstwa...
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Przecież to Małek sędziował ten mecz Lech-Legia, kiedy Skorża dał monolog "to jest czerwona karta[...] nie mów do mnie na ty" Także nie mają co narzekać.
                A co do sędziowania pod czołowe zespoły, to się jednak nie zgodze. Zawsze jest sędziowane pod "warszawke"

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                  A poznaniakom nie?
                  Poznaniakom również, vide brak czerwonej kartki dla Kotorowskiego po faulu na indiańskim wojowniku zeszłą wiosną

Komentarz

• Małek jest analfabetą sędziowskim, który po prostu nie jest w stanie podjąć słusznej decyzji nigdy - ale żeby kogoś wspierał, to nie wydaje mi się. On ma po prostu talent do wypaczania wyników meczów, ale żeby na czyjąś korzyść konkretnie to nie wiem - chyba, że on działa według jakiegoś misternego arcyplanu mającego na celu przywrócenie Górnikowi Zabrze jego dawnej świetności...?

Komentarz

• oczywiście, że jest, niemniej dziwnym trafem nie przypominam sobie żadnej jego rażącej pomyłki na korzyść Legii.

Komentarz

• Biorąc pod uwagę, że to nie dość, że hanys to jeszcze pies, nie ma się co dziwić, że nas nie lubi

Komentarz

• Rok temu założyłem się z kumplem że Cracovia spadnie...przegrałem, w tym sezonie jestem mądrzejszy...już sie nie zakładałem
                          I tylko LEGIA, LEGIA WARSZAWA

Komentarz

• ***** takie nicki długie mata, że foruma się rozjeżdża

Licząc ten i poprzedni sezon, Małek po raz 10 sędziuje Wiśle (6-2-1).

Komentarz

• Cracovia jak narazie dwa razy oszukana przez sędziego Poziom sędziowania w Polsce lepiej pozostawić bez komentarza.
                              2-0
                              Ostatnio edytowany przez Maciek; [ARG:4 UNDEFINED].
                              To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Ale paczuś zacentrował
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X