Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cracovia? w I lidze?

Filipiak to za poważny gracz, PZPN na pewno nie pozwoli, żeby jego klub spadł.

Obstawiam, że po sezonie ŁKS, ewentualnie Jagiellonia, lub Ruch będą mieli problemy z otrzymaniem licencji. Psim swędem się na bank utrzymają.

Komentarz

• http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html

Cyrku ciąg dalszy

Komentarz

• Ktoś wie, kiedy decyzja odnośnie dzisiejszego spotkania Lech-Górnik?
        Mam nadzieje, że spadnie Lechia. 1500 osób na meczu z Kolejarzem Stróże na najpiękniejszym stadionie świata będzie fajnie wyglądać.
        Bóg z Nami, choj z Nimi.
        Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
          Ktoś wie, kiedy decyzja odnośnie dzisiejszego spotkania Lech-Górnik?
          Jezeli chodzi o date rozegrania, to 28 marca.
          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
            Jezeli chodzi o date rozegrania, to 28 marca.
            Dzięki.
            Nawiasem mówiąc z tą żałobą to lekkie przegięcie. W wypadkach drogowych ginie rocznie w Polsce ponad 5000 osób, a ogólnie umiera w naszym kraju rocznie 350 000 osób. Bronek dziękuje za smutny wieczór poniedziałkowy, bez naszej kochanej ekstraklasy.
            Bóg z Nami, choj z Nimi.

Komentarz

Nawiasem mówiąc z tą żałobą to lekkie przegięcie. W wypadkach drogowych ginie rocznie w Polsce ponad 5000 osób, a ogólnie umiera w naszym kraju rocznie 350 000 osób. Bronek dziękuje za smutny wieczór poniedziałkowy, bez naszej kochanej ekstraklasy.
              Hmm na ten temat to można pogadać w Hyde Park'u, choć osobiście, w tej sprawie, nie mam jakiś większych wontów do Bronka. W dodatku argument o "wieczorze bez ekstraklasy" jest poniżej krytyki..

Komentarz

Mam nadzieje, że spadnie Lechia. 1500 osób na meczu z Kolejarzem Stróże na najpiękniejszym stadionie świata będzie fajnie wyglądać.
                Ta, a my zamiast w 2.5k luda do Gdańska będziemy jeździć w 100 osób do Niecieczy..
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Nieciecza nie dostanie licencji, będą grać pewnie w Krakowie, albo w Sosnowcu.

Komentarz

1500? 150!

Mówiłem już że macie w tym temacie piękną oneciarnie podszytą megalomanią?

TAk wiem "Pan Artysta" ma na to rozwiązanie... ;]
                    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

A ja mam nadzieję, że Lechia się utrzyma - i nie chodzi o stadion, ale w końcu to dawna zgoda no i prowadzi ich nasz były piłkarz i trener, który dał nam LM - ot, taki sentyment
                      "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Komentarz

• Jerzman proroku, ogarnij się i nie rób siary. Zajmij się frekwencją na Legii, zamiast pie***ć głupoty o innych.
                        Ostatnio edytowany przez ŁUKASZ.; [ARG:4 UNDEFINED].
                        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                        Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                          Jerzman proroku, ogarnij się i nie rób siary. Zajmij się frekwencją na Legii, zamiast pie***ć głupoty o innych.
                          Sorry, nie chciałem nikogo urazić. Ale patrząc na to jak widowiskową piłkę grają teraz Gdańszczanie i że przyjdzie im grać mecz z takim ciekawym rywalem jest to wielce prawdopodobne.
                          Bóg z Nami, choj z Nimi.

Komentarz

• Nie oglądałem meczu Lechia-Wisła, ale na forum Lechii w temacie o meczu 5 stron wychwalania Koseckiego i jechania po reszcie. Kosa rzeczywiście tak dobrze zagrał?

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                              1500? 150!

Mówiłem już że macie w tym temacie piękną oneciarnie podszytą megalomanią?

TAk wiem "Pan Artysta" ma na to rozwiązanie... ;]

pojedyncze wyskoki wiec bez generalizowania proszę *

* tematu o biletach nie liczę bo przerósł mnie i nawet nie mam siły go moderować
                              ...ta ziemia do Polski należy
                              choć Polska daleko jest stąd,
                              bo wolność krzyżami się mierzy
                              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                                pojedyncze wyskoki wiec bez generalizowania proszę *

* tematu o biletach nie liczę bo przerósł mnie i nawet nie mam siły go moderować
                                morcik nie ******* dawaj na temat o biletach
                                a żeby w temacie było
                                zapowiadają się ciekawe mecze w naszej Ekstraklasie, ścisk w czołówce, Wisła się nie podda, a ich strata jest jak najbardziej do odrobienia... mam nadzieje ze Lechia mimo wszystko nie spadnie
                                Ostatnio edytowany przez Czaruś; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X