Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
    Może mi ktoś wyjaśnić co robi Świerczewski a co Pyrdoł w ŁKS?
    Świr jest trenerem - menadżerem , Pyrdoł jest słupem z licencją PZPNu .

Komentarz

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
      Świr jest trenerem - menadżerem , Pyrdoł jest słupem z licencją PZPNu .
      Dzięki

Komentarz

• Tak samo jest w Jagiellonii ? Hajto menadżer czy trener ?

Komentarz

• Trener

Komentarz

• Hajto dostał warunkową licencję i jest trenerem.
            A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Pyrdoł ostatnio awansował! W pierwszym meczu siedział całe 90 min. na ławce teraz czasami stoi

Komentarz

• Zmieniając temat.

Jest całkiem prawdopodobne, że to my zwolnimy Zielińskiego.

Właściciel rozmawiał w sobotę z Zielińskim dwa razy. Wieczorem nie był już tak radykalny w swoich sądach: - Waham się – przyznawał. Dał swojemu szkoleniowcowi propozycję nie do odrzucenia: dwa mecze szansy, jeśli któryś z nich przegra, to odejdzie, ale za połowę wynagrodzenia.
                No chyba, że Jaga wygra mecz z Polonią w najbliższy weekend. Źródłem tych wiadomości, jest PS , ale znając JW to i tak się dziwie, że nie wyjebał Zielińskiego po meczu z GKSem.
                Następcą Zielińskiego ma być Michniewicz

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
                To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Jakbyśmy my im zwolnili Zielińskiego, smakowałoby to lepiej Jakiś pogrom czarnych by się przydał

"Z", nie wiem czy zaglądasz tu do tematu, ale przypominam o naszym zakładzie Na tę chwilę wychodzi na moje, szykuj twarz

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
                    "Z", nie wiem czy zaglądasz tu do tematu, ale przypominam o naszym zakładzie Na tę chwilę wychodzi na moje, szykuj twarz
                    Zakładaliśmy się z czwartym włącznie czy powyżej 4?

Zresztą mam nadzieje, że przegram
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt.
                      Czarnuchami to Wy się tak bardzo nie przejmujcie. Wygrali ze zbieraniną Świra + parę korzystnych wyników w korzystnych okolicznościach mieli wcześniej, wielkie mi halo.

Mogę zrobić slap bet z kimś, że wyżej 4 miejsca nie skończą.
                      Zamieszczone przez Z.
                      Mało to komfortowe dla mnie, ale dawaj - jak dla mnie na pewno wyżej niż 4.
                      Słowo się rzekło

Komentarz

• Janek Urban dostał propozycję prowadzenia Cracovii, źródło weszło.

Komentarz

• Zamieszczone przez Muha Zobacz posta
                          Janek Urban dostał propozycję prowadzenia Cracovii, źródło weszło.
                          ci to mają garbaty los
                          "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• jak po 3 latach ogarnie i poustawia drużynę to będą już w III lidze

Komentarz

• Jakby mieli mało kłopotów to dojdzie do tego jeszcze trudny mecz w każdej kolejce .

Komentarz

• Koniec cudów i chyba w tym sezonie w końcu spadną?

Komentarz

Pracuję...
                                X