Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• I to chyba jeszcze tym meczem straciliśmy lidera i szanse na mistrzostwo.
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Tamten sezon był naprawdę dziwny. Graliśmy jednym napastnikiem, gdyż Grzelak nie nadawał się do gry, a Aru to była jedna wielka pomyłka od Trzeciaka. Chinyama potrafił wtedy strzelić bramki z niczego, nawet z niemożliwego kąta jak z Piastem, ale marnował setkę za setką doprowadzając mnie do szewskiej pasji.
      http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ama__0_1_.html

Komentarz

• Zamieszczone przez capital Zobacz posta
        Jest napastnikiem więc takie jego zadanie. Strzelił te 19 bramek, niektóre bardzo ładne, ale miał też mnóstwo odpałów. No i tego nie da się wybaczyć:

http://www.youtube.com/watch?v=H4fhbi2UT9g
        "Te 19 bramek" w Legii nie zdobywa się co sezon. Patrząc na historię najnowszą, tyle samo zdobył Podbrożny w swoim drugim sezonie, a więcej tylko Svitlica.

Pewnie, decydującą akcję sezonu wtedy zawalił, ale niektóre mecze wygrywał w pojedynkę. Zresztą taktyka Urbana opierała się w zasadzie tylko na nim. Nie chcę bronić go na siłę, sam nie cierpiałem go oglądać, irytował mnie swoim stylem gry niesamowicie i ogólnie wspominam go kiepsko, pewnie również ze względu na ciężki okres w jakim grał, czyli kibicowski i sportowy marazm czasów Urbana. Warto jednak spojrzeć na suche liczby i ocenić z tej perspektywy wyczyny Murzyna
        Ostatnio edytowany przez Slyboots; [ARG:4 UNDEFINED].
        "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Giza, Iwański, no no same asy tam widać
          To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
            A polska drużyna awansowała ostatnio do LM wcale nie w 1996 roku, tylko 23 sierpnia 2011 między 22:11 a 22:27
            Zgadza się
            A potem to zjebananała

Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
            Za takie linki to powinny byc punkty z urzedu... Aż mi murzina ciesnienie ZNÓW podniosła...
            No to podniosę Ci bardziej - wtedy Chinyama spaprał chyba ze trzy takie sytuacje.

Ale i tak wkurzał mnie mniej niż teraz Ljuboja.
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

• A tak w ogóle to co sie z Takesurem dzieje?On jeszcze gra?Słuch o nim kompletnie zaginął.

Komentarz

• Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
                A tak w ogóle to co sie z Takesurem dzieje?On jeszcze gra?Słuch o nim kompletnie zaginął.
                Bodajże nadal gra w Dynamos Harare (Zimbabwe)

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
                  A tak w ogóle to co sie z Takesurem dzieje?On jeszcze gra?Słuch o nim kompletnie zaginął.
                  Ja go nie mam w FMie wiec kiepsko z nim musi być

@Nazgul, ja pamietam jeszcze oprocz tego pudła, jak obronił Wisle strzał "Ajwena" chyba. Jebaniec wybił niemalze z linii
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Pewnie stan kolan nie pozwala mu na grę w Europie, bo umiętności na grę przynajmniej na środek Polskiej ligi ma.

Komentarz

• Raczej stan głowy mu na to nie pozwala.
                      A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Strzelił 36 goli dla Legii to i w słabszej drużnie poradziłby sobie.

Komentarz

• Sympatia do Chinyamy jakaś została, ale patrząc na to co on wyprawiał w swoim ostatnim sezonie w Legi to nie wydaje mi się, że dałby sobie radę w jakimkolwiek klubie w Ekstraklasie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                            "Te 19 bramek" w Legii nie zdobywa się co sezon. Patrząc na historię najnowszą, tyle samo zdobył Podbrożny w swoim drugim sezonie, a więcej tylko Svitlica.

Pewnie, decydującą akcję sezonu wtedy zawalił, ale niektóre mecze wygrywał w pojedynkę. Zresztą taktyka Urbana opierała się w zasadzie tylko na nim. Nie chcę bronić go na siłę, sam nie cierpiałem go oglądać, irytował mnie swoim stylem gry niesamowicie i ogólnie wspominam go kiepsko, pewnie również ze względu na ciężki okres w jakim grał, czyli kibicowski i sportowy marazm czasów Urbana. Warto jednak spojrzeć na suche liczby i ocenić z tej perspektywy wyczyny Murzyna
                            No widzisz taka dola napastnika, możesz jebnąć 19 bramek w sezonie, zostać królem strzelców, ale i tak będą Ci pamiętać spaprane dwusetki dające mistrzostwo. On ten tytuł podarował Krakusom na tacy. Aż k**wa musieliście przypomnieć.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)mlody(L) Zobacz posta
                              ale i tak będą Ci pamiętać spaprane dwusetki dające mistrzostwo.
                              I stratę po której padł gol dla Wisły

Murzyn silny i szybki, ale głowy to on nie miał. Ile to beznadziejnych zagrań i strzałów w kosmos zaliczył? 19 bramek może robi wrażenie, ale Urban w swojej genialności ustawiał Legię 4-5-1 czyli jakby nie patrzeć grano tylko pod Takesure'a. A jak nie było pomysłu na rozegranie to też długa do murzyna, a ten niech zapierd.ala i walczy z obrońcami.

A tak poza tym to chyba większe zasługi dla tej walki do końca o mistrzostwo miał Janek Mucha.
                              Na wieki wieków
                              LEGIA!

Komentarz

• Może mi ktoś wyjaśnić co robi Świerczewski a co Pyrdoł w ŁKS?

Komentarz

Pracuję...
                                X