Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez jajcarz
    Widzisz misiu kolorowy.
    Mam dla ciebie propozycje do nieodrzucenia.
    Za 2 tygodnie jestem cały wekend w Warszawie, skoro jestem taki kozak zza monitora to może spotkamy się przed meczem, wypijemy piwko i porozmawiamy na żywo?
    Co ty na to?

No chyba, że w trakcie meczu jak zwykle będziesz napierdalał posty na forum, to nie ma tematu.
    Wiesz, ze jest cos takiego jak priv? Czy musiales powypinac muskuly przed wszystkimi?
    Kazdy temat musisz rozpierdalac tymi swoimi megasmiesznymi tekstami?

Zeby nie byl OT - Prawdopodobnie jutrzejszy mecz przeloza ze wzgledu na zalobe...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz
      Nie przepraszam.
      Super posty pana Playboya za to nikomu nie przeszkadzają i są zawsze na temat. Ktoś ******** w moim kierunku na publicznym to wtedy jest w porządku?
      Edytuj i skasuj

Komentarz

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
        W Łodzi mecz Widzewa ze Śląskiem będzie gwizdał Małek idę do buka obstawić zwycięstwo Śląska.
        I jak obstawiłeś?
        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Ładny mecz w B-stoku.
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Micha(L) Zobacz posta
            Wazne ze wszyscy graja pod nas
            Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
            Wszyscy grają pod nas tylko teraz bez żadnych głupich wpadek
            Ważne, że Legia wygrywa, a te granie pod nas mam gdzieś. Co mnie to obchodzi. Jak będą rozjeżdżać wszystkich po kolei to będzie mistrz. Zasłużony. Reszta niech sobie gra jak chce ... i tyle.
            Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Jeszcze wracając do dzisiejszego meczu Widzew -Śląsk.Lenczyk bramką w 95 minucie został w końcu ukarany za przeprowadzanie zmiany "na chama" w doliczonym czasie gry , aby tylko ukraść czas.Jak już kilkukrotnie w tym sezonie robił przy korzystnym , jednobramkowym prowadzeniu Śląska w końcówkach meczów.

Komentarz

• Zamieszczone przez triqas Zobacz posta
                Jeszcze wracając do dzisiejszego meczu Widzew -Śląsk.Lenczyk bramką w 95 minucie został w końcu ukarany za przeprowadzanie zmiany "na chama" w doliczonym czasie gry , aby tylko ukraść czas.Jak już kilkukrotnie w tym sezonie robił przy korzystnym , jednobramkowym prowadzeniu Śląska w końcówkach meczów.
                litości... na 1000 trenerów to taką zmianę robi 990

Komentarz

• Piech pozamiatal Ruch mimo wszystko gra solidnie i zbiera punkty. Oby wszystko u siebie wygrywal

PS: Na forum Wisly juz prognozuja ze... Legia,Slask,Ruch,Polonia,Korona dadza ciala a oni graja coraz lepiej i MP zostanie w Krakowie
                  http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Peskowic przed chwila chapeau bas. Przypominka: 1)Legia, 2)Ruch, 3)Korona. Przepraszam za brak polskich liter.
                    Bóg z Nami, choj z Nimi.
                    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Jak ja uwielbiam czytać posty Playboya
                      Wisłą fart, Śląsk fart. Sędziowie pomagają. Małek zawsze ze Wisełką. Śląsk byłby najsłabszym mistrzem.

A jak grają inne drużyny to siedzi cicho.

A niektórzy dziś już powinni iść na Starówkę i świętować.

Do rozdania jest 30 punktów jeszcze.
                      Śląsk ma tyle co my, Ruch zmierza do tego by mieć 3 mniej bo prowadzi póki co 1:0 (83 minuta)

Nie ma się co nawet łudzić, że wygramy pozostałych 10 meczy... Jak Szejdi wspomniał musi być jak najmniej wpadek.
                      q[-_-]p

Komentarz

• kiedy to ostatnio mieliśmy zaszczyt siedzieć w fotelu lidera?
                        podpis under construction

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                          litości... na 1000 trenerów to taką zmianę robi 990
                          To prawda,że robią.Ale chodziło mi o zmiany praktykowane przez Lenczyka.Po prostu takie zmiany w doliczonym czasie gry na "utrzymanie wyniku" czasem przynoszą odwrotny efekt

Komentarz

• Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
                            kiedy to ostatnio mieliśmy zaszczyt siedzieć w fotelu lidera?
                            Gdzieś wyczytałem że 640 dni.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
                              kiedy to ostatnio mieliśmy zaszczyt siedzieć w fotelu lidera?
                              11 marca 2011 od 20:07 do do 20:28

Komentarz

• Bodajże w meczu ze Śląskiem właśnie w zeszłym roku po pięknym golu Borysiuka S. zarzucił "mamy lidera". A po meczu lidera już nie było...
                                Ora et labora

Komentarz

Pracuję...
                                X