Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
    No i brawo Widzew, mamy lidera i coś czuję że już go nikomu nie oddamy.
    no to pieknie !! Wiekszosc ma taka nadzieje ze 6 latach mistrz powróci do Stolicy !!
    Pełni zdumienia przez te wszystkie lata, jak czas z obcej osoby robi brata !!

Komentarz

• Za tydzień grają z 3. Koroną Kielce

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
        Za tydzień grają z 3. Koroną Kielce
        A my z 7. Podbeskidziem

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• Czas poprawić

Mecze Legii i Śląska do końca sezonu:
          Podbeskidzie - Legia
          Legia - Polonia
          Legia - Bełchatów
          Wisła - Legia
          Legia - Ruch
          Widzew - Legia
          Legia - Lech
          Legia - Jagiellonia
          Lechia - Legia
          Legia - Korona

Śląsk - Korona
          Śląsk - Cracovia
          Lech - Śląsk
          Polonia - Śląsk
          Śląsk - Bełchatów
          Podbeskidzie - Śląsk
          Lechia - Śląsk
          Śląsk - Zagłębie
          Śląsk - Jagiellonia
          Wisła - Śląsk

Zielony - obecnie miejsca 1-5
          Niebieski 6-10
          Czerwony 11-16

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta

Po meczu to Playboy lekcje odrabiać
            A ty do neta i przypierdalać się do wszystkich, bo przecież w realu za cienki w uszach jesteś to zza monitora się wyżyjesz

Jak w tym sezonie mistrza nie ugramy to ja nie wiem kiedy.. Wszyscy grają pod nas tylko teraz bez żadnych głupich wpadek

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
              Jak w tym sezonie mistrza nie ugramy to ja nie wiem kiedy.. Wszyscy grają pod nas tylko teraz bez żadnych głupich wpadek
              Wątpię. Ja liczę na to że Legia tych wpadek będzie miała mniej niż inni.

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
                Wątpię. Ja liczę na to że Legia tych wpadek będzie miała mniej niż inni.
                I to chyba najbardziej trzeźwe podejście, bo patrząc na terminarz to najgorsze dopiero przed nami.
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                  No i bardzo dobrze, jest lider już pełnoprawny. Wiec do konca sezonu juz sie nic nie zmieni w tej materii
                  O ile ktoś nie okaże się być frajerem.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• Kiedy się w końcu ruszy coś w kwestii stadionu w Białymstoku? Ten sam widok jest niezmienny już od chyba roku czasu.

Komentarz

• Śląsk

Komentarz

• Zamieszczone przez Morellowy Zobacz posta
                        A jednak odwołuje to co napisałem wcześniej. Teraz czuję, że Śląsk się podłamie i będzie partaczył mecz za meczem
                        Śląsk już się podłamał - tydzień temu. Sam trener Lenczyk w piątek (czyli po kilku dniach od meczu z nami) zapytany jak wygląda morale zespołu po laniu u siebie powiedział coś w tym stylu, że jeśli chciałby postawić na odbudowanych psychicznie to musiałby zmienić całą jedenastkę (nie pamiętam dokładnego cytatu).
                        Dziś zmienił 5 graczy, wrócił do starej taktyki i... nic. Gra słabiutka (nawet w porównaniu do naszego wczorajszego meczu), dodatkowo 2 gole stracone w końcówkach - 1 połowy i całego meczu. To może - ale nie musi - całkowicie ich dobić.

P.S. no i bezcenne "Powrót, powrót..."
                        "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Komentarz

• O matko, na Jagiellonii hymn to ten "hit" z siatkówki...
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• idealnie dobrany hymn... w stepie szerokim którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz...

Komentarz

• Ale przynajmniej mają super murawę...

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                                Kiedy się w końcu ruszy coś w kwestii stadionu w Białymstoku? Ten sam widok jest niezmienny już od chyba roku czasu.
                                podobno nowa firma wygrala przetarg na dalsza budowe stadionu. Tak a propo to wiecej niz rok nic sie nie dzieje w Bialmystoku. Prawie 2 lata... Cud ze przyjezdnych wpuszczaja.
                                Pełni zdumienia przez te wszystkie lata, jak czas z obcej osoby robi brata !!

Komentarz

Pracuję...
                                X