Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Emdzej Zobacz posta
    Tylko, że Żelek dziś nie komentował.
    Ale był w podsumowaniu meczu w Kielcach.

Komentarz

• Może wreszcie Cracovia spadnie z Ekstraklasy tam gdzie jej miejsce. Trzeci rok na farcie jak się utrzymają to będzie już przegina !
      SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Zamieszczone przez triqas Zobacz posta
        Ale był w podsumowaniu meczu w Kielcach.
        Umknęło mi... widocznie byłem po piwo Wybaczcie

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino KG(L) Zobacz posta
          Może wreszcie Cracovia spadnie z Ekstraklasy tam gdzie jej miejsce. Trzeci rok na farcie jak się utrzymają to będzie już przegina !
          Oni mają syndrom Odry Włodzisław Śl.

Komentarz

• Z. chodzi o rundę

ZASADY
            regulujące stosunki pomiędzy klubem sportowym
            a trenerem piłki nożnej

Art. 4
            1. Trener może w ciągu jednej rundy rozgrywek pracować tylko w jednym klubie występującym w tej samej klasie rozgrywkowej.
            2. Nieprzestrzeganie zasady, o której mowa w ust. l stanowi naruszenie dyscypliny związkowej.
            3. Wydział Szkolenia PZPN lub związku piłki nożnej może wyrazić zgodę na odstępstwo od zasady, o której mowa w ust. l , gdy kontrakt trenerski łączący trenera z poprzednim klubem został rozwiązany za porozumieniem stron, bądź zerwany jednostronnie przez trenera.

Art. 7
            Trener może zawrzeć kontrakt trenerski z klubem, jeżeli:
            1) nie był dotychczas nigdzie zatrudniony na podstawie kontraktu trenerskiego, lub
            2) jego kontrakt trenerski z aktualnym klubem już wygasł lub wygaśnie w ciągu 6 miesięcy,
            3) w przypadku jednostronnego zerwania kontraktu trenerskiego przez klub, może on zatrudnić nowego trenera, zgodnie z postanowieniami Uchwały po uregulowaniu wszystkich należności w stosunku do niego,
            4) jego kontrakt trenerski został rozwiązany przed upływem terminu jego ważności na podstawie zgodnego porozumienia stron lub,
            5) klub jednostronnie wypowiedział bądź zerwał kontrakt trenerski.
            Wszystko jest w porządku.
            A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez Ytong Zobacz posta
              Oni mają syndrom Odry Włodzisław Śl.
              Oni maja syndrom pod zielonym stolikiem Odra to nic w przeciwienstwie do nich.
              Pełni zdumienia przez te wszystkie lata, jak czas z obcej osoby robi brata !!

Komentarz

• A to przepraszam. Wiedziałem, że gdzieś dzwoni, ale nie w którym kościele. Wobec tego cyrki były odstawiane na jesieni. No, chyba że mecze Jagi z Kazachami były w rundzie wiosennej
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Na jesieni zgoda, ale
                  Wydział Szkolenia PZPN lub związku piłki nożnej może wyrazić zgodę na odstępstwo od zasady, o której mowa w ust. l , gdy kontrakt trenerski łączący trenera z poprzednim klubem został rozwiązany za porozumieniem stron, bądź zerwany jednostronnie przez trenera.
                  Probierz z Jagą rozwiązał za porozumieniem. Więc aby łaskawy WS wyraził zgodę coś może musiało ich do tego pchnąć

E: I tu jest mały problem. Czy mecze w pucharach także liczą się do tego przepisu? Bo jeśli nie to nie ma w ogóle się do czego przyczepiać.
                  Ostatnio edytowany przez ormo; 10278.

Komentarz

• A kontraktu z ŁKS to on czasem sam nie rozwiązał dostając propozycję z Arisu?

btw. najwyższy czas żeby Cracovia w końcu poleciała z ligi... ile można?
                    Ultrawersytet Warszawski

Komentarz

• ŁKS nie ma tu znaczenia, to było w poprzedniej rundzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                        Oczywiście, że jest (jedyna moja wątpliwość dotyczy tego czy chodzi o rundę czy sezon). Jak mi się będzie chciało to znajdę. Pamietam jak Szatałow musiał dostawać specjalne pozwolenie od PZPN, by obejść ten przepis, gdy migrował z Bytomia do Krakowa.
                        Chodzi o rundę i w jednej federacji
                        e: widzę że Ormo znalazł i nie mecze międzynarodowe się nie liczą.
                        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• no ja właśnie zmierzam do tego, że wedle przedstawionych przepisów w zasadzie wszystko gra... poprzednia runda: rozwiązanie kontraktu z Jagą i ŁKS, następnie Aris i też rozwiązanie, ale to klub zagraniczny, więc chyba i tak nie ma znaczenia

a wszystko po przerwie w prowadzeniu zespołów, Z. przytoczył historię w której doszło do transferu trenera z klubu do klubu bezpośrednio w zasadzie i moim zdaniem tutaj jest różnica

może źle pojmuję jeśli tak, bezczelnie zwalam winę na piwo :P
                          Ultrawersytet Warszawski

Komentarz

• Zamieszczone przez Paweł92 Zobacz posta
                            Trzy mecze u siebie wiosennej rundy mają już za sobą a zdobycz 2/9pkt. Tak to jest jak się bramek nie zdobywa..
                            Za tydzień ciekawy mecz w kwestii utrzymania. Zagrają na wyjeździe z ŁKS.
                            świetny mecz dla ŁKSu do odbudowania się po 0-5 w obecnej kolejce

Zamieszczone przez Domino KG(L) Zobacz posta
                            Może wreszcie Cracovia spadnie z Ekstraklasy tam gdzie jej miejsce. Trzeci rok na farcie jak się utrzymają to będzie już przegina !
                            farcie...
                            tu masz wizerunek tego farta
                            zwielokrotniony potrafi zdziałać cuda lepsze niż te obiecane przez Tuska

Komentarz

• Spokojnie. Odra Wodzisław Śląski też miała kilka sezonów, że cudem się utrzymywali ale przyszedł na nich czas i spadli, a teraz gdzie są ? sam nie wiem. A więc spokojnie, na Cracovię też przyjdzie czas, możliwe że w tym sezonie

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• Odra... no naliczyłem jeden - 1998/1999 gdzie po rundzie jesiennej mieli 9 punktów, a na wiosnę zdobyli aż 23 wygrawając wtedy na wyjeździe w Chorzowie i w Zabrzu, remisując w Katowicach, i u siebie ogrywając czołowe wtedy Widzew i Lech.

Komentarz

Pracuję...
                                X