Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    5 mln euro za miejsce na koszulach w polskiej lidze? Przecież taką kasą nie pogardziłyby niektóre zespoły z samej Bundesligi. Ściema. W 5 mln zł byłbym w stanie uwierzyć i to też podchodziłbym do tego z dystansem (jeśli chodzi o Polonię, która medialnie jest...no właśnie, miękką fają). Jakby ta firma rzeczywiście chciała się promować w ten sposób, to wg mnie wybraliby Legię, która jeszcze niedawno poszukiwała przecież sponsora na koszulkę.
    To, że ksp zbyt medialnym klubem nie jest nie znaczy, że nie mogą załatwić tak dobrego sponsora. Tutaj na główny plan wysuwa się postać Wojciechowskiego i jego kontaktów, biznesmen z niego, mimo wszystko, dobry. Potrafi tak ukierunkować sprawę żeby postawić na swoim (czyt. gigantyczna oferta za Mierzejewskiego), cechuje go upór maniaka (czyt. duże sumy na transfery, ciągła walka o mistrza) i dobre gadanie. Zamydlił oczy mistrzostwem Polski i solidną walką o Ligę Mistrzów, tamci uwierzyli i pięć milionów euro wielce prawdopodobne.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
      To, że ksp zbyt medialnym klubem nie jest nie znaczy, że nie mogą załatwić tak dobrego sponsora. Tutaj na główny plan wysuwa się postać Wojciechowskiego i jego kontaktów, biznesmen z niego, mimo wszystko, dobry. Potrafi tak ukierunkować sprawę żeby postawić na swoim (czyt. gigantyczna oferta za Mierzejewskiego), cechuje go upór maniaka (czyt. duże sumy na transfery, ciągła walka o mistrza) i dobre gadanie. Zamydlił oczy mistrzostwem Polski i solidną walką o Ligę Mistrzów, tamci uwierzyli i pięć milionów euro wielce prawdopodobne.
      Strasznie gupi Ci biznesmeni z zachodu, JW powiedział i oni ochoczo przepłacą 4,5 raza, aż tak wierzysz w to co pisze Fakt?
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
        Strasznie gupi Ci biznesmeni z zachodu, JW powiedział i oni ochoczo przepłacą 4,5 raza, aż tak wierzysz w to co pisze Fakt?
        Nie do końca wierzę w to co jest napisane w Fakcie, ale może to być prawda, co napisałem wcześniej. Prudential zapewne wziął pod uwagę różne aspekty wiążące się ze sponsoringiem klubu Wojciechowskiego, składać się może na to zbliżające się Euro, które będzie ogromnym piłkarskim wydarzeniem, które będzie niezwykle medialne, przez to polska liga staje się atrakcyjniejsza w oczach zagranicznych kibiców. Dodatkowo Prudential to prawdziwy ubezpieczeniowy gigant, chce wejść na rynek polski i stać go na łożenie takich pieniędzy.

Komentarz

• Ja tam gdzieś czytałem w weekend że chodzi o 1 mln euro. W 5 mln nie wierzę, bo to byłby chyba jakiś ewenement w naszej ekstraklasie. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś chce aż tak przepłacać, zwłaszcza teraz jak na rynku nie jest za rewelacyjnie.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Kierowana przez Andrzeja Voigta firma AV Inwestor SA ma być strategicznym partnerem spółki ŁKS Łódź

Voigt ma zostać prezesem zarządu ŁKS, a menedżerem odpowiedzialnym za piłkarską drużynę - Piotr Świerczewski.

Na stanowisku prezesa ŁKS Voigt zastąpi Jakuba Urbanowicza, który będzie teraz wiceprezesem. Do czerwca kapitał sportowej spółki ŁKS ma być podniesiony przez nowych inwestorów przynajmniej o trzy miliony złotych.

Zmiany we władzach spółki były jednym z głównych powodów odwlekania decyzji o zatrudnieniu następcy Ryszarda Tarasiewicza, który w miniony wtorek przestał pełnić obowiązki trenera ŁKS. Dzień później umowę z łódzkim klubem miał podpisać Tomasz Arteniuk, jednak działacze ŁKS wycofali się z pomysłu zatrudnienia szkoleniowca pracującego ostatnio w Olimpii Elbląg.

Dziś podjęto decyzję, że osobą odpowiedzialną za piłkarską drużynę będzie Świerczewski, który półtora roku temu w ŁKS zakończył zawodniczą karierę. Były reprezentant Polski został menedżerem ŁKS, bo nie ma licencji uprawniającej do prowadzenia zespołu w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Nie podjęto jeszcze decyzji, kto oficjalnie będzie trenerem łódzkiej drużyny, którą w bieżących rozgrywkach prowadziło już pięciu szkoleniowców. Oprócz Tarasiewicza - Andrzej Pyrdoł, Dariusz Bratkowski, Michał Probierz i Tomasz Wieszczycki.

O zmianach w zarządzie i sztabie szkoleniowym ŁKS klub oficjalnie ma poinformować jutro na konferencji prasowej, która o godz. 10 rozpocznie się w Atlas Arenie.
            pap

No i koniec serialu.. jest decyzja o stadionie i inwestor się znalazł.
            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
              pap

No i koniec serialu.. jest decyzja o stadionie i inwestor się znalazł.
              Inwestor się jeszcze nie znalazł...
              Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
              Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
              Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
              Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Kto to w ogóle jest? Pewnie jakiś kolejny magik typu Ptak.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                  Ja tam gdzieś czytałem w weekend że chodzi o 1 mln euro. W 5 mln nie wierzę, bo to byłby chyba jakiś ewenement w naszej ekstraklasie. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś chce aż tak przepłacać, zwłaszcza teraz jak na rynku nie jest za rewelacyjnie.
                  Milion euro to już jest za dużo a co dopiero pięć. W Hiszpanii w klubach z dołu tabeli reklamę można mieć w okolicach 0,5 miliona. Jeśli to prawda z tym milionem to naprawdę żyjemy w wyjątkowym kraju, gdzie za transmisje telewizyjne płaci się więcej niż np. w Portugalii za reklamy więcej niż w Hiszpanii a cała liga ma się nijak poziomem do zachodu europy

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                    Kto to w ogóle jest?.

http://www.avinwestor.com/index.php?...d=52&Itemid=45

Komentarz

• To jest ten Voigt od tenisa? Nie wiedziałem, że ma takie ładne CV

Komentarz

• Długie się mówi

Ostatnio edytowany przez Senator; 48283.

Komentarz

• Chodziło mi raczej o pewne punkty, które wskazują, że działał w słusznej sprawie.

Komentarz

• Pytanie może bardziej pasuje do ''sprzedam...'' ale ten wątek pewnie czyta więcej osób.

Mianowicie czy ktoś zna jakąś dobrą stronę z frekwencją z każdego meczu polskiej ekstraklasy? Chodzi mi o dane z ubiegłego sezonu, tj. 2010/11.

Komentarz

• @majkisek ekstraklasa.org
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Jest tam archiwalna frekwencja?

Komentarz

Pracuję...
                                X