Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X
 
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Widzisz Mort ja też, tylko ja bym karał deczko inaczej, nie kluby(a jeśli kluby to adekwatnie do uzyskanych korzyści, ktoś kupił mistrzostwo odbiera się mistrzostwo, ktoś awansował na pieniądzach to się degraduje, ktoś się utrzymał to się degraduje etc.) a ludzi. I nie degradacjami tylko dożywotnią dyskwalifikacją, jeden z drugim sędzia, piłkarzyna czy trener zastanowiłby siędwa razy zanim wziął/dałby w łapę. Tylko że tutaj wracamy do tego co napisał RZ, a co was tak mocno oburzyło, "(...)w tak niepoważnym, ubabranym towarzystwie, w którym kręcą się różne interesy(...)" definitywnie kończę temat. Pozdrawiam
  Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Buziek_LG
   Drodzy panowie ale co jest niewłaściwego w tym wrzuconym tekście? Jest to zwykłe rozważanie co się stanie jeśli, oraz jakie kto ma wpływy w PZPN-ie. Powiem więcej wczoraj rozmawiałem z Zawiszakiem i on wyraził dokładnie tą samą opinię: "Śląsk ujebią jeśli Legia zadziała". Jeśli Śląskowi zabiorą punkty już teraz(przypominam że byłby to precedens) to beneficjentem tego(najprawdopodobniej) będzie Legia. Czy tego chcecie czy nie odbiór społeczny byłby taki jak przy upierdoleniu ŁKS-u przez Cracovię. No chyba że uważacie że Cracovia nijak nie lobbowała w PZPN-ie za ujebaniem ŁKS-u. No i już zupełnie abstrahuję od tego że on sam o kupowaniu przez Schetynowski Śląsk meczów pisze od lat.

   I jeszcze do pana Orzecha, uważasz że Legia nie kupowała? ;]

   @Maatek i czegóż ma to dowodzić?
   Pewnie, że kupowała, a lobby warszawskie tak wtedy podziałało, że bez udowodnienia winy choćby klubowej sprzątaczce zabrano tytuł

   Poza tym postaw sobie teraz w miejsce Śląska Legię, i wyobraź sobie co by było jakby nie doszło do natychmiastowego wyciągniecia konsekwencji wobec niej... no ale Śląska nie wolno ujebać bo jest pierwszy. Najlepiej niech im te punkty odejmą od jakiegoś sezonu w którym zajęli miejsce w środku tabeli, i tyle by to skutkowało przesunięciem z powiedzmy 7 na 12 pozycję, bo inaczej to się popłakusiają w tym Wrocławiu.

   Komentarz


   • Buziek - mam wrażenie,że mamy podobne odczucia.

    Mnie po prostu u RZ razi,że dla niego winna będzie Legia a nie Ci co umoczyli w ten syf jego klub. W tym dopatruje sie objawów co najmniej lekkiej aberracji
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

    Better Dead Than Red!!!

    Komentarz


    • Zamieszczone przez midzi
     Winny się tylko tłumaczy, aczkolwiek wymyślania takiej wersji wydarzeń nie przypisywałbym tylko jednej ekipie, a kilka innych znalazłoby się w tym kraju. Oczywiście Legia wszystkiemu winna. Kazała robić zrzuty w szatni przed meczem, kazała podpisywać listy, że rezygnuje się "dobrowolnie" z premii, czy kazała Czesiowi vel. Polski Murinho całymi godzinami siedzieć na słuchawce u "Fryzjera".

     Zawsze wszyscy pokrzywdzeni.
     Abstrahując od tego co jest na Fanie. Dlaczego to niby bezpośrednio Legii (w sensie KP Legii) miałoby zależeć na tym aby te punkty Śląskowi teraz dojebali? Inicjatywa wcale nie musi pochodzić od działaczy a scenariusze można sobie dowolnie układać i Legia wcale nie musi nic wiedzieć/robić.
     Głową mur przebijesz!

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Repatriant
      Abstrahując od tego co jest na Fanie. Dlaczego to niby bezpośrednio Legii (w sensie KP Legii) miałoby zależeć na tym aby te punkty Śląskowi teraz dojebali? Inicjatywa wcale nie musi pochodzić od działaczy a scenariusze można sobie dowolnie układać i Legia wcale nie musi nic wiedzieć/robić.
      o to własnie chodzi, ja nawet bym zaryzykował,że tym naszym wcale na tym mistrzu nie zależy.

      A Roman juz znalazł winnych,

      Poza tym zauważcie,że nikt tu nie przewidywał podobnych insynuacji ze strony Śląska a ze strony RZ - i nikt sie nie zawiódł, Śląsk jako taki nic nie mówi a larum jest na Fan Śląsku.
      ...ta ziemia do Polski należy
      choć Polska daleko jest stąd,
      bo wolność krzyżami się mierzy
      historia ten jeden ma błąd!!!!

      Better Dead Than Red!!!

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Ytong
       Pablos, chyba wygrałeś zakład z Buziek_LG.
       Zamieszczone przez mort
       Poza tym chciałeś sie zakładać, że taki tekst nie powstanie - powstał, przegrałbys
       No cóż, Roman mnie nie zawiódł. Jednak to była kwestia godzin a nie dni.
       A z Buźkiem jednak nie doszło do zakładu. Jest wartościowym użytkownikiem forum, lubię go czytać (choć bywa czasem złośliwy) - nie chciałem go więc rujnować. Niech zna me legijne serce.

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Repatriant
        Abstrahując od tego co jest na Fanie. Dlaczego to niby bezpośrednio Legii (w sensie KP Legii) miałoby zależeć na tym aby te punkty Śląskowi teraz dojebali? Inicjatywa wcale nie musi pochodzić od działaczy a scenariusze można sobie dowolnie układać i Legia wcale nie musi nic wiedzieć/robić.
        Z Legią utożsamia się często dzienniki sportowe i związanych z nimi dziennikarzy, a także czasem beton PZPN-owski, który ma jednak sympatie podzielone na różne regiony piłkarskiej Polski. Prowadzi to do tego, że jak jest jakaś nagonka na dany klub, powiedzmy Wisłę, Koronę, czy teraz Śląsk to wszystkiemu winni są ci dziennikarze ze stolicy (pracujący tam jak większość redakcji). Czemu akurat to najbardziej Legii (KP Legii), a konkretnie jej emisariuszom miałoby zależeć na udupieniu Śląska w takim momencie? Scenariuszy jak dla mnie jest wiele. Może chodzić o wycięcie Schetyny, albo chociaż o próbę przez to, że był związany ze Śląskiem w tym czasie. Równie dobrze może być to inicjatywa uderzenia w Solorza, który miał bardzo dobry rok nie tylko na gruncie sportowym. Jednak najbardziej prawdopodobny jest wariant taki, że w końcu sprawa Śląska będzie miała swój finał, a to czemu się tak przeciągała jest tajemnica poliszynela.

        Akt oskarżenia skierowany do sądu. Oskarżonych w liczbie dziewięciu. Tyle samo rzekomo ustawionych spotkań. Nic tylko zrobić sobie popcorn i czekać na finał sprawy.
        afera korupcyjna w polskim futbolu, korupcja w polskim futbolu, korupcja w Śląsku Wrocław, jak ustawiał mecze Śląsk Wrocław, akt oskarżenia ws. Śląska Wrocław

        korupcja w polskim futbolu, afera korupcyjna w polskim futbolu, korupcja w sporcie, korupcja w Śląsku Wrocław, jak Śląsk Wrocław mecze ustawiał, akt oskarżenia ws. Śląska Wrocław

        Komentarz


        • Midzi ma rację , Schetyna od wyborów ma przejebane więc czemu wiadome siły miały by odpuścić tak łakomy kąsek jakim jest opcja utożsamienia go z korupcją w sporcie ?

         Komentarz


         • Zamieszczone przez ivan
          Midzi ma rację , Schetyna od wyborów ma przejebane więc czemu wiadome siły miały by odpuścić tak łakomy kąsek jakim jest opcja utożsamienia go z korupcją w sporcie ?
          Zgadzam się. Okazja jest ogomna żeby ujebać Grzesia, tylko czy on był na tyle głupi żeby zostawiać po sobie ślady? No chyba że innym torem rozgrywany jest Ryszard "odmawiam odpowiedzi" Sobiesiak, to wtedy tak. Pewne jest że Dutkiewicz (Solorz zapewne też) posrałby się ze szczęścia gdyby Tusk pozwolił skompromitować Schetynę. Podstawowe pytanie: jaka cena za to szczęście? Odpowiedź: kara dla Śląska adekwatna do czynów (czyt. potężna) Scenariuszy jest tak wiele że na chwilę obecną ociera się to o sincefiction.
          Ostatnio edytowany przez Repatriant; 53110.
          Głową mur przebijesz!

          Komentarz


          • Jeszcze co do R. Zielińskiego (wiem, wiem facet nie jest wart przytaczania go co chwilę), to niejako w uzupełnieniu jego portretu psychologicznego (sprawa klatki dla gości we Wrocławiu na wiosnę):
           Nami się nikt nie przejmował. Bytom, Białystok, Zabrze, Widzew (ten przypadek był szczególny, nie tylko nam nikt nie pomógł, lecz jeszcze pod górkę zrobili), Poznań, Wronki (ale też Amica), Cracovia w Sosnowcu… Nikt się nad nami nie użalał.
           Stwierdzę od siebie. Osobiście nie tylko palcem nie kiwnę, by Legia weszła. Mało tego, jeśli zapadnie decyzja o niewpuszczaniu gości, to wobec Legii taką wiadomość przyjmę ze złośliwą satysfakcją. Lubinków również żałować nie będą, nie za jesień, bo tu akurat nie mieli nic do gadania, ale za 515 sprzed półtora roku. Cracovia – im i tak nie zleży na wyjazdach. Sami twierdzą, że wolą „klimatyczne”, to spęd turystów stadionowych do Wrocławia sobie odpuszczą bez wielkiej złości.
           Kibiców Jagielloni osobiście szanuję, jednak ich klub swego czasu postawił słynne taczki na sektorze gości. Korony z kolei nie lubię, lecz akurat w ich przypadku nie ma się do czego przyczepić. A Ruch, jak tu już kilka osób zauważyło, powinniśmy potraktować inaczej.
           Ostatnio edytowany przez pablos; 2258.

           Komentarz


           • Typowy zacietrzewiony pies ogrodnika. Szkoda nań czasu.
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

            Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

            Komentarz


            • Włodzimierz Lubański rozstał się z Polonią Warszawa. Legendarny piłkarz został zwolniony ze stanowiska wiceprezesa ds. sportowych. Wszystko przez nieporozumienia z właścicielem klubu, Józefem Wojciechowskim - donosi serwis pilkanozna.pl. A miało być tak pięknie .

             Komentarz


             • Zamieszczone przez ivan
              Włodzimierz Lubański rozstał się z Polonią Warszawa. Legendarny piłkarz został zwolniony ze stanowiska wiceprezesa ds. sportowych. Wszystko przez nieporozumienia z właścicielem klubu, Józefem Wojciechowskim - donosi serwis pilkanozna.pl. A miało być tak pięknie .
              Bałwany

              Komentarz


              • Bałwany
               Kto bałwan?
               Lubański nie robił praktycznie nic, a przez jego nieudolnośc możemy stracić Caniego.
               Pogonienie gościa jest pod tym względem naturalne.

               Komentarz


               • Zamieszczone przez cougar
                Kto bałwan?
                Lubański nie robił praktycznie nic, a przez jego nieudolnośc możemy stracić Caniego.
                Pogonienie gościa jest pod tym względem naturalne.
                Bałwan Lubański bo stracił opcje dojenia frajera z kasy i bałwan z JW bo znów dał się doić.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


                Bynajmniej to nie przynajmniej!

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎