Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Buzz Astral Zobacz posta

Mówi pan o połączeniu Lechii i Polonii?
    Tak.
    Byłoby to na podobnej zasadzie, co w przypadku przejęcia Groclinu, tylko wtedy przejęliśmy całą spółkę i zmieniliśmy jej nazwę. Tutaj należałoby połączyć te dwa kluby na zasadzie fuzji.
    Grubo.
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Kolejny pomysł szalonego Józka:

"Władze Polonii Warszawa ustaliły warunki wynajmu Stadionu Narodowego. Chcą, żeby piłkarze rozegrali na nim m.in. mecz ze Śląskiem Wrocław. W celu pokrycia kosztów mogą zastosować dość nietypowe rozwiązanie - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

- Rozmawiamy na ten temat, ale nie chcę zdradzać szczegółów. Myślę jednak, że uzyskamy porozumienie, bo przecież po to jest stadion, żeby z niego korzystać - mówi właściciel Czarnych Koszul, Józef Wojciechowski.

Nieoficjalnie wiadomo, że za rozegranie meczu Polonia będzie musiała zapłacić około 100 tysięcy złotych. Co ciekawe jednak stołeczny zespół nie skorzysta z całości obiektu. Mogący pomieścić 55 tysięcy widzów stadion mógłby okazać się za duży, dlatego niewykluczone, że fani Czarnych Koszul zasiądą tylko na dolnych trybunach, a górne zostaną przykryte wielkoformatowymi reklamami, które pokryją koszty wynajmu obiektu."

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Zupełnie tak jak kiedyś Espanyol grał na stadionie olimpijskim w Barcelonie, to z braku kibiców, na znacznej części trybun stadionu były rozłożone płachty reklamowe, a wyglądało to jak gówno w lesie....ale jaki prezes takie pomysły.
      Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
        Co ciekawe jednak stołeczny zespół nie skorzysta z całości obiektu. Mogący pomieścić 55 tysięcy widzów stadion mógłby okazać się za duży, dlatego niewykluczone, że fani Czarnych Koszul zasiądą tylko na dolnych trybunach, a górne zostaną przykryte wielkoformatowymi reklamami, które pokryją koszty wynajmu obiektu."
        Pomysł wałkowany w wielu krajach. Rumunii na Narodowych też grają mecze z kibicami na dolnych sektorach, górne zazwyczaj zamknięte lub tylko dla gości. Myślę, że w niedługim czasie podobny pomysł zostanie wprowadzony np. w Gdańsku czy Wrocławiu jeśli frekwencja ostro spadnie. Zawsze lepiej wyglądają zapełnione dolne sektory niż 10 tys rozsiane jak muchy na czterdziestotysięczniku.

Co do samego JW, to raczej chce się chłopina pokazać poza kurnikiem, i liczy na turystów niż 20 tysięcy kibiców Polonii.
        Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Sensacyjna wiadomość, po latach poszukiwań Dawid P. usłyszał zarzuty w aferze korupcyjnej

Do sensacyjnej wiadomości dotarł serwis pilkarskamafia.blogspot.com, menedżer Dawid P., syn znanego biznesmena, usłyszał 27 zarzutów dotyczących ustawiania meczów.

Kilka miesięcy temu z wrocławską prokuraturą apelacyjną i sądem skontaktowali się adwokaci Dawida P. i zaproponowali, że menedżer sam zgłosi się na przesłuchanie.

Dawid P. wyjechał z Polski kilka lat temu po zatrzymaniu Mariana Duszy. Przebywał m.in. w Brazylii. Policjanci i agenci CBA kilka razy dostawali informacje, że może on przebywać w Polsce i szykowali zasadzki. Bezskutecznie. Za byłym menedżerem Pogoni Szczecin, synem znanego biznesmena - byłego sponsora kilku polskich klubów piłkarskich rozesłano listy gończe i Europejski Nakaz Aresztowania.

Wrocławski sąd kilka miesięcy temu zgodził się na wniosek adwokatów o wydanie listu żelaznego, który gwarantuje podejrzanemu, że nie zostanie on aresztowany. Wyznaczono też - jak się dowiedział serwis pilkarskamafia.blogspot.com - aż 1,5 miliona złotych kaucji. 25 sierpnia doszło do pierwszego przesłuchania. Dawid P. usłyszał 27 zarzutów dotyczących ustawiania meczów.

W akcie oskarżenia ws. tzw. gangu Fryzjera śledczy wymieniają aż 36 ustawionych meczów Pogoni Szczecin, klubu który wówczas sponsorował ojciec Dawida P., słynny biznesmen mający w przeszłości udziały także w innych klubach piłkarskich.
          syn Antoniego, dostał większą kaucje niż sam Gromisław Cz.

Komentarz

• skwk.pl
            Tańsze karnety i bilety na mecze Wisły

W dniu dzisiejszym poznaliśmy ceny karnetów i biletów na rudnę wiosenną sezonu 2012/2013. Ceny wejściówek są niższe niż w minionym roku. Zachęcamy do zakupu karnetów szczególnie bywalców sektora C. Najtańsze będą bilety na narożniki, dzięki czemu mamy nadzieję staną się one "przedłużeniem młyna". Wejściówki na mecze Wisły będzie można nabyć już od 10 zł(narożniki), na wiślacki młyn w cenie 15 zł i 20 zł (mecze zwykłe), 20 zł i 30 zł (mecze top).
            Czyli na mecz z Legią i derby najdroższy bilet na młyn to 30 zł. I oni krzyczą "Basałaj spier.dalaj".

Komentarz

• Wg ciebie jedynym problemem są ceny biletów? Gdyby Ci miklas obniżył ceny do tych co będą na Wiśle, to nie zaintonowałbyś ochoczo miklas spie****aj?

Wisła jako klub jest zarządzana po amatorsku, nie ma tam żadnej sensownej strategii, polityki długofalowej itp. Ceny biletów to tylko wierzchołek góry lodowej.

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
                Wisła jako klub jest zarządzana po amatorsku.
                U nas jest za to zarządzanie po mistrzowsku (tak wiem akademia ale oprocz tego 10 dyrektorów i ***** ) i tych mistrzostw ostatnio nie ma. Oni chyba troche ich ostatnimi laty mieli jeśli dobrze pamiętam...

TOP 15 bramek z jesieni

Komentarz

• Senator a co ma do tego Legia? Czy gdzieś napisałem, że Legia jest zarządzana dobrze?

Dyskusja była o Wiśle i tyle. Po co jakieś zbędne nadinterpretacje?
                  Gdyby Legia była zarządzana przynajmniej na średnim poziomie, to miklas, Jóźwiak i pozostali nie zbieraliby tyle obelg.
                  I nawet gdyby miki obniżył ceny biletów, to i tak byłby jechany, bo mu się po prostu należy. Za całokształt Myślę, że w przypadku Basałaja jest podobnie, fani nie chcą go za jego ogólną twórczość.

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                    Decyzja zdecydowanie na plus. Kopernik odwala w Poznaniu kawał dobrej roboty.
                    hahaah Kopernik

Komentarz

Senator a co ma do tego Legia? Czy gdzieś napisałem, że Legia jest zarządzana dobrze?

Dyskusja była o Wiśle i tyle. Po co jakieś zbędne nadinterpretacje?

Bo szlag człowieka trafia LioneL (to na czesc Messiego : ) jak wypominamy innym tym bardziej że u nas jest wcale nie mniejsze łajno i to od lat widać kto częsciej świetuje w maju. Oni amatorsko to my jak ? W kij amatorsko ! 70 mln budżetu nam nawet nie wystarczy by wygrać tą szmacianą lige. Jedynie za Akademie można towarzyszy pochwalić, Czesc Leo.
                      Ostatnio edytowany przez Senator; 48283.

Komentarz

Wg ciebie jedynym problemem są ceny biletów? Gdyby Ci miklas obniżył ceny do tych co będą na Wiśle, to nie zaintonowałbyś ochoczo miklas spie****aj?

Wisła jako klub jest zarządzana po amatorsku, nie ma tam żadnej sensownej strategii, polityki długofalowej itp. Ceny biletów to tylko wierzchołek góry lodowej.
                        Ale mnie nie rozchodzi się teraz o aktualny poziom sportowy, który i tak nie jest taki dramatyczny (przypomnę, że Wisła walczy jeszcze na wszystkich frontach, a i cały czas nosi miano MP - prestiż sam w sobie, do momentu detronizacji), ale o politykę względem kibiców. U nas Waltery i Miklasy nie są/byli jebani za coroczne rozczarowania na boisku, tylko za wieloletnią postawę antykibicowską.

Dla mnie te ceny (jak i na mecz ze Standardem: młyn 25-40 zł, narożniki od 20zł) na Wiśle to jakiś kosmos względem tego co mamy na Ł3.
                        Ostatnio edytowany przez pablos; 2258.

Komentarz

• Spójrzmy prawdzie w oczy: na Rapidzie był prawie komplet. Ceny były jakie były. Obniżyłbyś na mecz z Lizboną skoro i tak praktycznie zapełniasz stadion? Jakby na meczach z Rapidem i PSV było po 10K to pewnie by się zastanawiali. A tak, jaki rachunek by ich do tego zbliżył? Przecież nie obniżą cen po to żeby ich wierni kibice mieli więcej kabzy w kiermanie. Mam wrażenie że co poniektórzy (BTW tak się to kurva pisze! ) na to liczą. Żyleta jest zawsze pełna. Nie będą obniżać cen żeby była pełniejsza...
                          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                          -------------
                          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Senator Zobacz posta
                            Bo szlag człowieka trafia LioneL (to na czesc Messiego : ) jak wypominamy innym tym bardziej że u nas jest wcale nie mniejsze łajno i to od lat widać kto częsciej świetuje w maju. Oni amatorsko to my jak ? W kij amatorsko ! 70 mln budżetu nam nawet nie wystarczy by wygrać tą szmacianą lige. Jedynie za Akademie można towarzyszy pochwalić, Czesc Leo.
                            Ale ja o zupie a ty o dupie. Czy tematem przewodnim była dyskusja o porównaniu Wisły i Legii, czy dyskusja o samej Wiśle (a dokładniej o Wiśle, Basałaju i kibicach)?

Jednym z winowajców amatorszczyzny w klubie Wisła jest rzeczony Basałaj i zapewne za to kibice chcą się go pozbyć. I nic nie zmieni tu obniżka cen biletów (tak samo jakby u nas nasz stosunek nic nie zmieni do Miklasa, gdyby ten zrobił to samo). To był wątek konwersacji i tyle. A Ty mi wyjeżdżasz z amatorszczyzną Legii. Czy ktoś to neguje, że u nas jest słabo? Nie. Tylko po co łączyć te dwie sprawy? Niczego Wiśle nie wypominam, tylko napisałem jak to widzę.

Najlepiej niech jakiś Wiślak napisze, dlaczego każą Basałajowi spier****ć.

Odnośnie nicka - a wuj Ci do tego? Nawet jeśli jest od imienia Messiego to co w tym złego? Nie rozumiem co Cię boli. A Twój jest od człowieka pełniącego funkcję w Senacie? Lipa panie, lipa. Było się nazwać poseł, też zacnie.

pablos wydaje mi się, że Basałaj sobie u nich przechlapał czymś innym (wg mnie tym, że Wisła jako klub jest prowadzona amatorsko. Tak Senator, Legia też, bo zaraz znów wyskoczysz, że wypominam) i stosunek do niego się nie zmieni, nawet po obniżeniu cen biletów. Tak jak napisałem, niech jakiś Wiślak się wypowie
                            Ostatnio edytowany przez LioneL; 48995.

Komentarz

Nawet jeśli jest od imienia Messiego to co w tym złego?
                              bo tylko jakaś fujara może mieć taki nick.

Chcesz jeszcze o tym pogadać ?
                              Ostatnio edytowany przez Senator; 48283.

Komentarz

• A ch*j mnie obchodzi co ty na ten temat myślisz nie rób z siebie nie wiadomo jakiej wyroczni

Jak nie masz nic więcej ciekawego do napisania na temat o którym była mowa, to OT

Komentarz

Pracuję...
                                X