Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A może Zieliński .

Komentarz

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
      A może Zieliński .
      Zielinski plus cała frajernia z Konwiktorskiej? Jestem jak najbardziej na "tak"
      Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• farmazon
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
          Akurat poszło zapewne o to,że chciał transferów ,a od dawna wiadomo,że Kuchar robi biznes na Lechii i do transferów skory nie jest,dla niego idealny był przydupas Kafarski
          Akurat z Ulatowskim to dla mnie byli kandydatem do spadku. Widać szybko się ogarnęli i nie czekają do trzeciej kolejki od końca ze zwalnianiem go.

Komentarz

• Kiedyś był na forum przymierzany do Legii - jakby coś to za poźno: Nika Dzalamidze podpisał 4-letni kontrakt z Jagiellonią.
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Niecodzienna sytuacja ze Swierczokiem. Gosc jest jedną noga w Wiśle, a tu nagle okazuje sie, ze SKWK jest w posiadaniu zdjec w ktorych ten pilkarzyk paraduje w szaliku "Smierc Wisle", jednoczesnie Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków wydaje oswiadczenie w ktorym informuje, iż nei beda go tolerować i szanowac jak innych piłkarzy, o ile faktycznie zdecyduje sie na transfer do Wisły.

EDIT: Fakt, zle sie wyraziłem
              Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                Śmieszna sytuacja ze Swierczokiem.
                Czemu śmieszna? My też mieliśmy przypadek Kaczorowskiego.
                Prawidłowa postawa SKWK.

Komentarz

• Nie ma co im się dziwić. Chyba nikt z nas nie tolerowałby tu zawodnika, który paradowałby sobie np. w szaliku obrażającym Legię albo chórzysty typu Kaczorowski..

Komentarz

• Janas w Lechii.

Komentarz

• Jak poinformowała stacja Orange Sport - Paweł Janas został nowym szkoleniowcem Lechii Gdańsk. Na tym stanowisku zastąpi zwolnionego niedawno Rafała Ulatowskiego.
                      Nie wiem, na ile to wiarygodne.
                      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Nie potwierdzone, także mam nadzieje, że nikogo na tyle nie jebło, żeby tego dziada zatrudniać.

Komentarz

• Orange Sport = Zarzeczny więc więcej niż pewne.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kociewiak Zobacz posta
                            Nie potwierdzone, także mam nadzieje, że nikogo na tyle nie jebło, żeby tego dziada zatrudniać.
                            Niech ktorys z tych dzisiejszych polskich trenerów osiagnie tyle ile ten "dziad" Janas to moze pogadamy.

Pozatym nie zapominaj gdzie jestes.

Komentarz

• To co osiągnął to było kiedyś, gość jako trener jest wypalony jak dla mnie. jeśli info sie potwierdzi znaczy to, że zarząd przyszłość klubu ma głęboko gdzieś.

PS.nevermind czymś Cie uraziłem?

Komentarz

• A co to za różnica, czy Urban, czy Janas, czy Szatałow. W Lechii nie ma kto grać i z g... nic się nie ulepi. A nie sądzę, abyście poszaleli zimą na rynku transferowym. Skład jest na ogon ligi i w ogonie ligi skończycie ten sezon.

Komentarz

Pracuję...
                                X