Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No popatrz, a mnie się wydawało że napastnik ma strzelać bramki...
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• o ile mnie pamięć nie myli, to najskuteczniejszy napastnik zostaję królem strzelców, ale to nie daję mu jeszcze tytułu najlepszego napastnika.

Zresztą oceniając obiektywnie(bo tak ja to robię) to chyba nie powiesz, że DUDU miał lepszą rundę od Danjela? abstrahując oczywiście od tego, ze to nagrodę powinien zdobyć Rudnev.
      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Ljuboja to nie napastnik Znaczy się, chciałbym bardzo aby takim z krwi i kości był

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
          o ile mnie pamięć nie myli, to najskuteczniejszy napastnik zostaję królem strzelców, ale to nie daję mu jeszcze tytułu najlepszego napastnika.
          Nie daje? Ciekawe...

Mógłbym się zgodzić, że inny napastnik może być najlepszym piłkarzem, ale najlepszego napastnika powinno wyróżniać nie co innego jak zdobyte bramki właśnie
          raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
          ------------------------
          Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
            Nie daje? Ciekawe...

Mógłbym się zgodzić, że inny napastnik może być najlepszym piłkarzem, ale najlepszego napastnika powinno wyróżniać nie co innego jak zdobyte bramki właśnie
            to czemu DUDU został najlepszym napastnikiem ?
            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Napisz do Eurosportu i zapytaj
              raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
              ------------------------
              Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zapewne dlatego że Rudnevs został wyróżniony tytułem najlepszego piłkarza, a kolejni strzelcy to:
                Biton - 9 goli w e-klasie, 3 w LE i 2 w PP. Średnio 1 bramka na 129 minut
                Frankowski - 9 goli w e-klsie, 1 w LE. Średnio 1 bramka na 137 minut
                Ljuboja - 8 goli w e-klasie, 1 w LE. Średnio 1 bramka na 254 minuty
                Cani - 8 goli w e-klasie, 2 w PP. Średnio bramka co 95 min
                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
                  Napisz do Eurosportu i zapytaj
                  ok.

Komentarz

• Rafał Ulatowski zwolniony z Lechii Gdańsk

Zarząd Lechii Gdańsk rozwiązał kontrakt z trenerem Rafałem Ulatowskim.

- Na pewno chcielibyśmy podziękować trenerowi za to, że podjął wyzwanie i poprowadził drużynę, w sytuacji gdy znalazła się ona na zakręcie. Niemniej jednak nasze wizje wychodzenia z kryzysu różniły się i dlatego podjęta została taka decyzja - powiedział prezes Lechii Gdańsk Maciej Turnowiecki.

Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Ulatowski poprowadził Lechię w 4 spotkaniach, w których jego piłkarze zdobyli 3 punkty.
                    http://www.90minut.pl/news/176/news1...ii-Gdansk.html

Coś mu nie idzie trenerka w e-klasie. W tamtym roku same porażki z Cracovia, teraz fartem zwycięstwo z Ruchem i reszta porażki ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Svitlica_Stanko Zobacz posta
                      http://www.90minut.pl/news/176/news1...ii-Gdansk.html

Coś mu nie idzie trenerka w e-klasie. W tamtym roku same porażki z Cracovia, teraz fartem zwycięstwo z Ruchem i reszta porażki ...
                      Akurat poszło zapewne o to,że chciał transferów ,a od dawna wiadomo,że Kuchar robi biznes na Lechii i do transferów skory nie jest,dla niego idealny był przydupas Kafarski

Komentarz

• Myślę,że tak marna ilość bramek zdobytych przez Lechistów, spowodowana jest wypięciem się przed sezonem na nich Olisadebe... Ten czarnoskóry polski snajper by był prawdziwym "rządłem" u nich
                        Ostatnio edytowany przez Svitlica_Stanko; 48063.

Komentarz

• Zamieszczone przez Svitlica_Stanko Zobacz posta
                          Myślę,że tak marna ilość bramek zdobytych przez Lechistów, spowodowana jest wypięciem się przed sezonem na nich Olisadebe... Ten czarnoskóry polski snajper by był prawdziwym rządłem u nich
                          jak już to żądłem...

Komentarz

• fajny filmik, Hubert Siejewicz na podsłuchu w meczu Legia - Cracovia.

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

Komentarz

• Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
                              Akurat poszło zapewne o to,że chciał transferów ,a od dawna wiadomo,że Kuchar robi biznes na Lechii i do transferów skory nie jest,dla niego idealny był przydupas Kafarski
                              Zapewne masz racje niestety

Komentarz

• Czyzby Maaskant?
                                Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X