Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
    No wtedy wydawał się OK. Dopiero z perspektywy czasu można uznać to za wtopę. Inna sprawa, że na nas zawsze jest spina i za takiego Urbana pewnie zamiast 0-0 byłoby 0-1 w plecy.
    Tylko, że nasza perspektywa też się zmienia i jest taka, że oby (oby!) we wtorek nie było już 5 punktów do WKS, bo nam forma zdecydowanie uciekła, a piłkarze totalnie wypaleni. Niestety ale spodziewam się porażki w Lubinie, soczystego wpierdzielu w Izraelu i męczarni z Cracovią.

A potem, co gorsza, soczystego wpierdzielu w 1/16 i porazki w związku z tym we Wrocławiu. Zobacz na terminarz Legii na wiosnę - początek jest trudny, a niestety drużyna, która zdobywa mistrza musi od początku dobrze wejść w rundę. Realia są takie, że dużo bardziej prawdopodobne jest dla mnie 'skupienie się na pucharze od kwietnia' niż 'walka o mistrza do końca'
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• i kolejne wymęczone zwycięstwo Sląska, wynik mógł wyglądac całkiem inaczej.....

bramka Soboty stadiony świata

Komentarz

• nie chodzi o to by grać pieknie lecz skutecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez Kociewiak Zobacz posta
          nie chodzi o to by grać pieknie lecz skutecznie
          Zgadza się
          Ole, To My kibole!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bangoo Zobacz posta
            Zgadza się
            Noo zabłysnąłeś.....

Komentarz

• Co to ma do meczu Śląska nie rozumiem. A jak chciałeś być złośliwy to Ci sie nie udało

Komentarz

• Zamieszczone przez ((L))ukasz Zobacz posta
                i kolejne wymęczone zwycięstwo Sląska, wynik mógł wyglądac całkiem inaczej.....
                ochłońcie, robią co muszą a styl jest mało istotny. My tracimy frajersko punkty z Podbeskidziem, Jagiellonią czy Koroną. Dwie ostanie drużyny grały padakę i na koniec sezonu znowu może być liczenie "głupio" straconych punktów. Zespół jest zmęczony i sukcesem będzie komplet oczek w lidze do przerwy zimowej.
                Tak dla przypomnienia forma Jagi i Korony od przerwy reprezentacyjnej w październiku. Niestety ale takie zespoły powinno się golić myśląc o mistrzostwie.

15-10-2011 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3-1
                22-10-2011 Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 1-0
                28-10-2011 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 2-0
                07-11-2011 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-0
                18-11-2011 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0-2
                26-11-2011 ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok 1-1
                03-12-2011 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie 0-2

14-10-2011 Lech Poznań - Korona Kielce 1-0
                21-10-2011 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 3-1
                30-10-2011 Korona Kielce - ŁKS Łódź 0-2
                05-11-2011 Korona Kielce - GKS Bełchatów 2-2
                20-11-2011 Widzew Łódź - Korona Kielce 0-0
                26-11-2011 Korona Kielce - Legia Warszawa 1-0
                03-12-2011 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0-0
                Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• voytek a czemu tak wybiorczo wybrales sobie kluby, ktore trzeba golic?

Np taki Slask przegral z Belchatowem, Wisla z Gornikiem, Lech z Widzewem. I tak mozna wymieniac i wymieniac. Za bardzo chciales to zrobic pod swoja teorie.

Tez mozna powiedziec, ze takie kluby trzeba golic. Legii sie udalo a innym nie.

Komentarz

• Piłem do rzekomego "farta" Śląska i naszych ostatnich wpadek, które niektórzy określali trudnym terenem albo wielką ambicją, a po prostu remisowaliśmy lub przegrywali z zespołami bez formy i do ogrania. Nie wiem do czego dążysz? Co mnie interesuje, z kim inni wygrywają lub przegrywają. Twierdzisz, że Jagiellonia czy Korona w takiej formie, albo Podbeskidzie na Łazienkowskiej nie były w naszym zasięgu? No chyba, że Lecha i Polonię wrzucisz do wora klubów do golenia, chociaż z tymi ostatnimi nie miałbym nic przeciwko
                    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Nie zrozumiales tego co napisalem. Wiadomo, ze Korona, Jaga i Podbeskidzie byly do ogrania. Ale napisales to w taki sposob jakby to tylko Legia miala takie wpadki. Wybrales sobie 2 kluby z ktorymi inni zdobywali wiecej pkt niz Legia. Ale jakby zrobic inne zestawienie np z Widzewem, Gornikiem i Belchatowem to okazaloby sie, ze Legia ma wiecej pkt na tych rywalach niz np Slask. zbyt wybiorczo podszedles do sprawy

Komentarz

• Jakby nie grali to poza tym, że osrali się z Wisłą u siebie grają do bólu konsekwentnie i zasłużenie są liderem. I nawet jak męczą konia to i tak widać, że zaraz coś wpadnie. Jedno spotkanie z Wisłą ewidentnie im nie wyszło, a tak grają dość stabilnie.

Teraz mają słabiutki ŁKS i zima. Mnie też się wydaje, że zgubimy w tym roku punkty.. jak nie jutro to z Cracovią. Granie cały czas jednym składem, przy stosunkowo wąskiej kadrze, i mamy zajechanych grajków..
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• @LioneL
                          Raczej Ty mnie nie zrozumiałeś i nadal nie rozumiesz. Napisałem wszystko co miałem napisać.

Komentarz

• Ja *******e co ten Mielcarz robi jeszcze w ekstraklasie. Piłka 3 metry od linii bramkowej sobie spokojnie opada, a ten lamus stoi na linii i sie patrzy. No nic, kolejka się zapowiada typowo przeciwko nam i jak jutro nie wygramy, to ze wspaniałej jesieni może zostać spory niedosyt.
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                              Ja *******e co ten Mielcarz robi jeszcze w ekstraklasie. Piłka 3 metry od linii bramkowej sobie spokojnie opada, a ten lamus stoi na linii i sie patrzy. No nic, kolejka się zapowiada typowo przeciwko nam i jak jutro nie wygramy, to ze wspaniałej jesieni może zostać spory niedosyt.
                              Taki to bramkarz. Chwilę wcześniej broni 100%ową sytuację Boguskiego, a potem takiego babola puszcza. Na miejscu Widzewa dałbym pograć jakiemuś młodemu bramkarzowi.

Kolejka kiepska, wszyscy z góry wygrali, albo remisy. Obyśmy jutro się nie wyłamali ze stawki i dopisali sobie 3 pkt...
                              Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Mnie tam bardziej od jego interwencji, to zadziwił ten jego tenor, komicznie gość brzmi przy tak ogromnych gabarytach.

Komentarz

Pracuję...
                                X