Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja w temacie bajkowym.

Czy wiadomo już co będzie jak JW kupi udziały w Lechii?

Czy chodzą jakieś słuchy co zrobi z licencją Groclinu?

Czy Polonia Warszawa przestanie istnieć?

Byłaby bajka!

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
      Bangoo podesłał mi już fotkę, na której znalazłem swoją odpowiedź

Że też gościa nie korciło, żeby to podjebać. Nikt by się tam nawet nie ogarnął, że czegoś im brakuje
      Ilu ich było? Może ktoś wykropkować?

Komentarz

• No bez jaj Z 5-6 dyszek ich było

Komentarz

• Ze względów zdrowotnych nie bywam od kilku tygodni na meczach, co do waszego pytania biletów kupili trzynaście tuzinów, a ilu ich przyjechało cholera wie
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
            Ja w temacie bajkowym.

Czy wiadomo już co będzie jak JW kupi udziały w Lechii?

Czy chodzą jakieś słuchy co zrobi z licencją Groclinu?

Czy Polonia Warszawa przestanie istnieć?

Byłaby bajka!
            Ta historia się nie kończy, lecz dopiero zaczyna

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
              No wtedy wydawał się OK. Dopiero z perspektywy czasu można uznać to za wtopę. Inna sprawa, że na nas zawsze jest spina i za takiego Urbana pewnie zamiast 0-0 byłoby 0-1 w plecy.
              Dla mnie osobiście to już wtedy była to wtopa, po tym co pokazała Jagiellonia. Ten zespół był nie dużo lepszy od Zagłębia czy Lechii, które pyknęliśmy na miękko z tym że to było u nas. Inaczej należy patrzeć na remis z Lechem, gdzie tamci na nas siedli i uratował nas Kuciak, czy też nawet na porażkę w Kielcach gdzie Korona zagrała niesamowicie ofiarnie w defensywie. Mnie takie straty punktów strasznie wkurzają, zwłaszcza jak w analogicznej sytuacji inne zespoły potrafią spokojnie zdobyć 3 pkt.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Niech mi ktoś dalej wmawia, że ta padaka w Białymstoku była "dobrym wynikiem", o wielkiej twierdzy niezdobytej, Franku co strzela co mecz u siebie..
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• A mam Ci przypomnieć wynik Legia - Podbeskidzie?

Komentarz

• Zamieszczone przez etyk
                    Własnie,remis na wyjeździe ze średniakiem padaczkotragedią nie jest,porażka z Podbeskidziem jest i padaką i obciachem bo to wykracza poza tradycyjne gubienie punktów poprzez remisy w meczach ,które powinniśmy wygrywać,wszystkiego się nie da,może w przyszłości...jak wybudują przedszkole
                    Biorąc pod uwagę, w jakiej formie była wtedy Jaga, oraz, że my sami byliśmy wtedy na fali remis w Białymstoku jest porażką jak najbardziej. Porażka u siebie z Podbeskidziem na początku sezonu w żaden sposób nie usprawiedliwia straty punktów z Jagą. Tym bardziej, że Podbeskidzie spisuje się naprawdę nieźle jak na swoje możliwości i przedsezonowe prognozy. Większość pewnie ich widziała jako murowanego spadkowicza.
                    My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Dobra postawa Podbeskidzia nie dziwi wiedząc KTO może zostać jego prezesem .

Komentarz

• Slask po raz kolejny pokazuje jak sie powinno grac z frajerami na wyjezdzie...
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• I znowu Śląsk wygra na farcie te 1:0 po bramce Celebana. Yhhh

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                            I znowu Śląsk wygra na farcie te 1:0 po bramce Celebana. Yhhh
                            A ten dalej przeżywa...

Właśnie dzięki takim "fartom" są liderem.
                            Ole, To My kibole!

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                              I znowu Śląsk wygra na farcie te 1:0 po bramce Celebana. Yhhh

przestań ich oglądać, to przerżną.
                              Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez Bangoo Zobacz posta
                                A ten dalej przeżywa...

Właśnie dzięki takim "fartom" są liderem.
                                Przeżywam, przeżywam, bo potem będą mieli te 2 fartowne punkty za dużo i znowu będzie po mistrzostwie.

Komentarz

Pracuję...
                                X