Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Z Nowego Wspaniałego Światu klikasz?
    Twoja docinka nie ma sensu - w NWŚ miałby lecieć mecz ligowy? Pożywka dla kiboli tam? Skaranie boskie!

A ja mam właśnie całkiem odwrotne odczucia, mecz dobry i miło się oglądało.
    Szczerze mówiąc nie ukrywam, ze mógłbym tego nie zauważyć w moim obecnym stanie

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      Ja znam znaczenie słowa frustracja ;]

@Mort i Arczi ale ja nie piszę tylko o jaraniu się piłkarzami. Tutaj generalnie jest co chwilę wrzutka "Jesteśmy najlepsi" "Jesteśmy najwięksi" etc. Z perspektywy klubu który wyniki w ostatnich latach osiąga średnie jest troszkę dziwne czy np coś takiego oraz inne pojawiające się tego typu wpisy:
      http://forum.legionisci.com/showpost...postcount=7558
      http://forum.legionisci.com/showpost...postcount=7559
      My to średnie, za to Lechia ze Śląskiem od 10 lat, rok rocznie, biją się o mistrza. Podsumowując to generalnie wg Ciebie to tylko Wisła ma prawo mówić o sobie, że jest najlepsza, vide ostatnie lata.

Jednakże, może nie zauważyłeś, my od lat jesteśmy najlepsi, ba, powtarzamy to na każdym kroku. Chcesz zwać to megalomania, proszę bardzo. Nie jesteśmy Motorem Lublin czy jednosezonową Jagiellonią. Zacytuję pewne przysłowie odnośnie tej megalomanii (nie bierz użytych w nich sformułowań do siebie): Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
      podpis under construction

Komentarz

• Zamieszczone przez szewczyk dratewka Zobacz posta
        Masz jakiś konkretny powód, by nazywać Wilka pizdusiem, czy tak po prostu, bo z Wisły?
        Kazdy* nie grajacy w Legii jest "pizdusiem".

Z perspektywy klubu który wyniki w ostatnich latach osiąga średnie jest troszkę dziwne
        Mysle, ze kibic Lechii powinien być ostatnim ktory cos tam przebąkuje pod nosem o średnich wynikach Legii. Owszem, nie sa to wyniki ktore mnie satysfakcjonują(zwłaszcza w poprzednim sezonie), ale najpierw powtorzcie chociazby nasz wynik z poprzedniego sezonu a pozniej o średnich wynikach kogokolwiek dyskutujcie.

Zreszą Daimler Ci już odpowiedział.

Powodzenia w walce o utrzymanie.

*Nie licząc tych ktorzy grali w przeszłosci z eLką na piersi i sa ogolnie przez nas szanowani.
        Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Tak wszyscy czekali na stratę punktów Sląska i stało się. Zobaczymy co nasi z tym zrobią. Remis oczywiście byłby lepszy ale nie ma co wybrzydzać. Mamy koniec rundy więc nawet jak Wisła poczuje jakiś przypływ mocy to za bardzo nie będzie miała gdzie się rozpędzić. No i przynajmniej czarnuchy za dwa tygodnie nie będą mieli z nimi łatwo
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
            Tak oglądam ten mecz i jak dla mnie Jóźwiak mógłby się postarać i wyciągnąć Wilka z Wisły i tego Sobotę ze Śląska
            a po **uja?
            I tylko LEGIA, LEGIA WARSZAWA

Komentarz

• Zamieszczone przez Bangoo Zobacz posta
              Co to to nie Nikt nam mistrza nie musi pomagac zdobywac.
              dobrze mówisz...polać wódki
              I tylko LEGIA, LEGIA WARSZAWA

Komentarz

• Tymczasem w przypadku zwycięstwa z kieleckimi rzeźnikami mamy szansę na mistrza jesieni. Ostatni raz liderowaliśmy na półmetku.... za czasów Janasa. (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę). Jeśli się uda jutro wygrać, to oby powtórzenie tego osiągnięcia było symbolicznym nawiązaniem do tamtej ekipy
                "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• mistrzem jesieni a potem (L)iderem po dwóch kolejkach awansem z wiosny oraz wygrac grupe C w LE
                  Ostatnio edytowany przez Gregor79; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Mieszkam w Polsce
                  Mieszkam w Polsce
                  Mieszkam tu, tu, tu, tu

Komentarz

Tak oglądam ten mecz i jak dla mnie Jóźwiak mógłby się postarać i wyciągnąć Wilka z Wisły i tego Sobotę ze Śląska
                    Ależ Wilk już rok temu postawił sprawę uczciwie i nie ma co się zastanawiać nad tematem:

Zamieszczone przez "legia.net'
                    Dziś w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Wilk przyznaje, że do Legii by się nie przeniósł. - Ten klub nie wchodzi w rachubę. Uważam, że jeśli jest się wychowankiem Polonii Warszawa to temat transferu na Łazienkowską nie istnieje. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji - podkreśla piłkarz.
                    pomijam już wartość sportową zawodnika (dość dobry, ale na tej pozycji moim zdaniem nie mamy się co obawiać o przyszłość, na bliskim horyzoncie jest już piłkarz o dużo wyższych umiejętnościach technicznych i waleczny; o ile fizycznie da radę, to czeka go świetlana przyszłość)
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Obejrzałem sobie ten mecz tak pół na pół z Udnie - Roma i.. uff ciężko to było. Śląsk się lekko osrał, a Wisła grało tak chaotycznie, że gdyby nie ten karny byłby remis. Co by nie mówić, wynik korzystny dla nas.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                        Tymczasem w przypadku zwycięstwa z kieleckimi rzeźnikami mamy szansę na mistrza jesieni. Ostatni raz liderowaliśmy na półmetku.... za czasów Janasa. (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę). Jeśli się uda jutro wygrać, to oby powtórzenie tego osiągnięcia było symbolicznym nawiązaniem do tamtej ekipy
                        A za Wdowczyka nie było podobnej sytuacji? Bo jeżeli nie to chyba faktycznie.... grubo. Dlatego jestem raczej pesymistą. Gdyby pokonali Koronę to grają rundę jaką będziemy wspominać..

A do 'Tamtej Ekipy' już symbolicznie nawiązaliśmy rewanżując się za karnego z dupy, mordę Jurana, i perfidną rękę po strzale Pisza golem Gola
                        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta

pomijam już wartość sportową zawodnika (dość dobry, ale na tej pozycji moim zdaniem nie mamy się co obawiać o przyszłość, na bliskim horyzoncie jest już piłkarz o dużo wyższych umiejętnościach technicznych i waleczny; o ile fizycznie da radę, to czeka go świetlana przyszłość)
                          Furman?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta
                            Ależ Wilk już rok temu postawił sprawę uczciwie i nie ma co się zastanawiać nad tematem:

Dzięki Raffi, nie miałem pojęcia że to wychowanek czarnych. Widziałbym go u nas tylko dlatego, że to potencjalne wzmocnienie na pierwszy skład, a wychowanek niesie ze sobą ryzyko - brak doświadczenia czy fizyczność właśnie.

Ale to nie temat o wzmocnieniach. Po tym co Wisła wczoraj pokazała śmiem twierdzić że jeśli zimą nie znajdą trenera to mogą się pożegnać z marzeniami o pucharach w przyszłym sezonie. Jasne, wygrali ze Śląskiem, ale tylko dlatego że byli spięci na maksa...
                            Ora et labora

Komentarz

Ale to nie temat o wzmocnieniach. Po tym co Wisła wczoraj pokazała śmiem twierdzić że jeśli zimą nie znajdą trenera to mogą się pożegnać z marzeniami o pucharach w przyszłym sezonie. Jasne, wygrali ze Śląskiem, ale tylko dlatego że byli spięci na maksa...
                              Zobaczymy. Moim zdaniem wczoraj mogli wrócić do gry. Mają jeszcze dwa mecze, ze słabym Widzewem i czarnymi, oba u siebie. Jeśli ich popchną, a Śląsk się zacznie po wczorajszej porażce, pruć, to może być z ich punktu widzenia ciekawe. Trzeba pamiętać że na wiosnę dojdzie do nich Melikson, a to będzie najprawdopodobniej ich "najlepszy transfer"(jak to kiedyś mawiano u nas w przypadku Szałachowskiego ) Mam nadzieję że w tym wszystkim my utrzymamy równą dobrą formę i ich wszystkich w maju wykolegujemy.
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Dzięki Raffi, nie miałem pojęcia że to wychowanek czarnych. Widziałbym go u nas tylko dlatego, że to potencjalne wzmocnienie na pierwszy skład, a wychowanek niesie ze sobą ryzyko - brak doświadczenia czy fizyczność właśnie.

No i teraz adrenalinka jeszcze skacze, bo mecz w LE (jak ogólnie mam w dupie wyniki innych klubów w LE, tak teraz życzę Wiśle zwycięstwa lub conajmniej remisu), a potem już hormonów nie starczy, zamiast spięcia pojawi się rozluźnienie i strata punktów z Widzewem i Gorclinem.
                                Pytanie, czy po meczu z PSV u nas się znów rozluźnienie pokaże, i jak sie zachowa Zagłębie. Czy wyjdą obsrani, po porażce w środę i przegrają mecz już w szatni, czy się będą spinać i parkować autobusy i tramwaje w bramce.
                                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Pracuję...
                                X