Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ten Borski to dopiero gamoń...

No i dobra.

Teraz Ljuboja, Rybus i spóła maja tego nie spaprać.
    Ostatnio edytowany przez Nazgul; [ARG:4 UNDEFINED].
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
      Buziek kliknij .

No i koniec meczu we Wrocławiu, dobry wynik, w sumie się tego spodziewałem. Oby tylko jutro wygrać w Kielcach

Komentarz

• Ja znam znaczenie słowa frustracja ;]

@Mort i Arczi ale ja nie piszę tylko o jaraniu się piłkarzami. Tutaj generalnie jest co chwilę wrzutka "Jesteśmy najlepsi" "Jesteśmy najwięksi" etc. Z perspektywy klubu który wyniki w ostatnich latach osiąga średnie jest troszkę dziwne czy np coś takiego oraz inne pojawiające się tego typu wpisy:
        http://forum.legionisci.com/showpost...postcount=7558
        http://forum.legionisci.com/showpost...postcount=7559

Przyznasz że wygląda to dziwnie biorąc pod uwagę że kompletu jeszcze u was na lidze nie było?

Z mojej strony koniec tematu, bo zaraz do frustracji dorzucą mi tutaj kompleksy na punkcie Legii. Pozdro
        Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• No tak, ale może porównamy ceny biletów? Poza tym masz rację - żadnych sukcesów w ostatnich kilku latach i... jednak ta frekwencja w tym kontekście nie najgorsza, co?

A poza tym... TAK, jesteśmy najlepsi

Komentarz

• a to akurat ja sam mam ignora na takie teksty i jak pewnie nieraz zauważyłeś wyjątkowo wkur.wia mnie to zajmowanie sie innymi a nie sobą
            ...ta ziemia do Polski należy
            choć Polska daleko jest stąd,
            bo wolność krzyżami się mierzy
            historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• dobry wynik dla Nas... szkoda tylko że czarnuchy wygrały... ale patrząc optymistycznie jutro możemy przeskoczyć Śląsk no i przewaga nad Wisłą to całe 8 pkt. sporo
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Wracając do tematu, ja jednak bardziej kibicowałem remisowi. W dłuższej perspektywie byłby to wynik leszy dla nas.
                Ale **** z tym, jutro tylko 3 punkty i do przodu.

Komentarz

• Buziek, ja jebie. Na podstawie dwóch-dziesięciu postów kogoś tam, taka złota myśl się nagle naszła? Komentarze na onecie tak samo dogłębnie analizujesz? Po przejrzeniu kibiconetowni musisz chyba nienawidzić całej ludzkości
                  Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                    Ten Borski to dopiero gamoń...

i do tego....z Warszawy

dobrze posędziował, miała wygrać Wisła i wygrała

Zamieszczone przez daimler Zobacz posta

A poza tym... TAK, jesteśmy najlepsi
                    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                      Buziek, ja jebie. Na podstawie dwóch-dziesięciu postów kogoś tam, taka złota myśl się nagle naszła? Komentarze na onecie tak samo dogłębnie analizujesz? Po przejrzeniu kibiconetowni musisz chyba nienawidzić całego świata
                      Patrz: mój post + http://lechia.gda.pl/forum/1/
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Podobnie jak Daimler kibicowałem remisowi, ale i tak wynik nie jest zły.

Teraz wszystko w nogach naszych piłkarzy.

@Buziek daj się nacieszyć ludziom. Legia gra najlepszy futbol od wielu lat, więc nie dziwne, że czasami puszczają wodze fantazji i odzywa się nutka megalomanii, która nomen omen jest nam wypominana od zawsze, nie od dziś, czy od wczoraj. U Was byłoby podobnie

Komentarz

• @Buziek: seiro, znalazłbbym na naszym forum bardziej maerne komentarzxe

Szczerze mówiąc jak na lidera ligi vs Mistrza Polski meczc maniuriutki. Akurat odwiedził mnie kumpel z Niemiec, mecz wlecał w tle. Liczyłem na to, że potywierdzi, że PL liga jednak mimo wszkystko trzyma poziom, ale niestety - nie dał się prekonać Wisła chciała, ale nie umiała, Śląsk chciał, ale się bał, ogólnie m,ecz mocno marny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
                            Akurat odwiedził mnie kumpel z Niemiec
                            Z Nowego Wspaniałego Światu klikasz?

Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                              e tam Buziek, bez przesady

na dzis faktycznie ja osobiscie nie chciałbym Wilka w Legii bo szczerze mówiąc o ile uznaje jego potencjał i umiejetnosci to zwyczajnie nie widze dla niego miejsca w kadrze.

nie ma to nic wspólnego z megalomanią, po prostu naprawde nie wyobrazam sobie - za kogo?
                              Borysiuk prędzej czy później zostanie sprzedany, sam Ivica w środku pola nie da rady, proste.
                              Dziwne że Soboty nikt nie kwestionuje
                              Ora et labora

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
                                @Buziek: seiro, znalazłbbym na naszym forum bardziej maerne komentarzxe

Szczerze mówiąc jak na lidera ligi vs Mistrza Polski meczc maniuriutki. Akurat odwiedził mnie kumpel z Niemiec, mecz wlecał w tle. Liczyłem na to, że potywierdzi, że PL liga jednak mimo wszkystko trzyma poziom, ale niestety - nie dał się prekonać Wisła chciała, ale nie umiała, Śląsk chciał, ale się bał, ogólnie m,ecz mocno marny.
                                A ja mam właśnie całkiem odwrotne odczucia, mecz dobry i miło się oglądało.

Komentarz

Pracuję...
                                X