Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
    Lech to przykład zespołu uzależnionego od jednego piłkarza , a odkąd Rudniev dowiedział się że jedną nogą jest już w FC Porto przestał strzelać . Jest tu też duże podobieństwo do Wisły i Bitona . Dzisiejszy wynik bardzo dobry , teraz koniecznie trzeba puknąć Zagłębie i będzie już 7 pkt nad Lechem .
    dla mnie, to onie są bardziej uzależnieni od niemocy Bakero, niż od Rudniewa
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jeśli wygramy z Zagłebiem to możemy śmiało powiedzieć, że w tej kolejce ubyło nam dwóch, wydawałoby się najgroźniejszych rywali do mistrza. Po 4 kolejce i po tym jak Legia i Wisła weszły do grupy LE byłem pewny, że to Lech wypracuje sobie po jesieni parę oczek przewagi. Tymczasem sprawiają miłe niespodzianki, o Wiśle nie wspomne, w ostatnich kolejkach osiągnęli apogeum nieudolności, ale mam nadzieję że jednak w piątek wygrają we Wrocławiu, tak jak już raz wygrali na Lechu gdzie mało kto na nich stawiał. Są słabi ale jednak czterech spotkań z rzędu to nawet Cracovia nie przegrywa i myślę że w piątek Śląsk w końcu straci punkty.
      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Bakero jak w Polonii elegancko zaczął, a potem w dóóóóół.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
          Nie wiem czy gdzieś było:

http://www.101greatgoals.com/vote-to...eek-40/116041/

głosować na Rafała!
          Narazie Rafał bezdyskusyjnie prowadzi, ale głosować nadal trzeba

Komentarz

• Rafał 250 głosów (wyraznie prowadzi), a na drugim miejscu Immers z Hagi- elegancko
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
              Rafał 250 głosów (wyraznie prowadzi), a na drugim miejscu Immers z Hagi- elegancko
              WP o nas pisze http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html :P
              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
              Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
              Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Dziś obejrzę Śląska z Wisłą.
                Za nikogo nie będę trzymal kciuków, nie będę kibicował, bo nie umiem cieszyć sie z bramek ani jednych ani drugich. Pewnie będzie tylko szydera z mojej strony. Legia i tak będzie miała MP 2012, a każdy wynik w spotkaniu lolków z południa Polski mnie ucieszy
                I tylko LEGIA, LEGIA WARSZAWA

Komentarz

• Ale tłumy u dziewczyn na trybunach...i oni chcą nowy stadion. Po co, dla kogo ?

e: o i już w plecy dziewczęta
                  Ostatnio edytowany przez Ytong; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Podbeskidzie powoli staje się takim następcą Odry w ekstraklasie - większych sukcesów nigdy nie osiągną, ale w meczach z tuzami ligi sprawiają faworytom, niespodziewanie, wielkie problemy.
                    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
                      Podbeskidzie powoli staje się takim następcą Odry w ekstraklasie - większych sukcesów nigdy nie osiągną, ale w meczach z tuzami ligi sprawiają faworytom, niespodziewanie, wielkie problemy.
                      No chyba czarni nie są tuzami tej ligi

Komentarz

• Można ich nie lubić/olewać ale patrząc na budżet ("ile dam tyle będzie") to powinni tymi tuzami być.
                        http://www.youtube.com/watch?v=lQEA9u9w9Fg

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                          No chyba czarni nie są tuzami tej ligi
                          Tak ogólnie napisałem, nie no, jasne że do tuzów ich nie zaliczam. Tym bardziej szkoda że z nimi nie wygraliśmy

E: Nosz, ku*wa mać, a taki fajny wynik był
                          Ostatnio edytowany przez Paw(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• I ch** krzyknęli indianie. Dobrze żarło i zdechło, już 2:1 dla czarnuchów. A taki się ładny wieczór zapowiadał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Astral Zobacz posta
                              I ch** krzyknęli indianie. Dobrze żarło i zdechło, już 2:1 dla czarnuchów. A taki się ładny wieczór zapowiadał.
                              wejscie jokera zaliczył nasz pogromoca

Komentarz

• Nie można mieć wszystkiego. Za to w meczu który właśnie za chwilę się rozpocznie będzie remisik
                                Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

Pracuję...
                                X