Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Patrząc na ich skład (sami zagraniczni emeryci, polscy emeryci plus 2-3 grajków lekko przepalonych) pojawia się dość mocna szansa na kolejne ligowe przesilenie w stylu odesłania do stanów średnich kolejnej ekipy po Górniku, Lechu i Widzewie.

Oni muszą kupić w najbliższych dwóch okienkach z 15 piłkarzy, by dalej być w czołówce. Jest szansa na kryzys na lata. Ot taki Widzew 1999 roku albo Gónik 1994 albo Lech 1992

A Legia jak to Legia - teraz zapraszamy Śląsk na kilka lat.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Wisła powinna coś urwać Śląskowi bo czy mistrzowi Polski wypada przegrać cztery mecze z rzędu . :

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
        Czemu się tak podniecasz? Prawdę napisał, dzisiaj Wisła to dramat na kółkach, tylko nie wiem, czy spowodowany zniżką formy, czy wewnętrznymi rozgrywkami związanymi z Maskantem.
        zbinky'iemu nie chodziło raczej o to, czy ma racje czy nie. Bo pewnie i ma. Ale czestotliwosc z jaka pisze o tej Wisle. Co post to szpila w Wisle, jaka to chvjowa jaka daremna, gdzie ona teraz powinna byćitp itd.

No chyba, ze nie mam racji i zbinky'iemu o cos innego chodziło. to mnie wtedy poprawi

A Legia jak to Legia - teraz zapraszamy Śląsk na kilka lat.
        Ja to bym najchetniej nikogo nie zapraszał tylko zdominował tą lige tak jakbysmy chcieli
        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Oni muszą kupić w najbliższych dwóch okienkach z 15 piłkarzy, by dalej być w czołówce. Jest szansa na kryzys na lata. Ot taki Widzew 1999 roku albo Gónik 1994 albo Lech 1992
          Ja wiem... chyba jednak nie do końca. Za duży budżet mimo wszystko na trwały kryzys. W tym roku raczej obsuwa, chyba że na wiosnę się ogarną (niewykluczone), w przyszłym wszystko zależy od ruchów transferowych, ale o ile potrafię sobie wyobrazić że zsuną się na pozycję "mocnego średniaka", to niżej już raczej nie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
            A Ciebie co ugryzło? Ma rację przecież, Wisła słaba jak nigdy, a "wysokie" miejsce w tabeli zawdzięcza wpadkom sędziowskim.
            Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
            Czemu się tak podniecasz? Prawdę napisał, dzisiaj Wisła to dramat na kółkach, tylko nie wiem, czy spowodowany zniżką formy, czy wewnętrznymi rozgrywkami związanymi z Maskantem.
            panowie poczytajcie posty tego gamonia po każdej kolejce. Tylko tyle i aż tyle
            Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
            zbinky'iemu nie chodziło raczej o to, czy ma racje czy nie. Bo pewnie i ma. Ale czestotliwosc z jaka pisze o tej Wisle. Co post to szpila w Wisle, jaka to chvjowa jaka daremna, gdzie ona teraz powinna byćitp itd.

No chyba, ze nie mam racji i zbinky'iemu o cos innego chodziło. to mnie wtedy poprawi

nie ma czego poprawiać

Komentarz

• Chciałbym tylko delikatnie przypomnieć, że nie tak dawno (sezon 2006/2007) Wisła skończyła rozgrywki na 8 miejscu. Od tego czasu zdążyła zdobyć trzy razy MP, więc tak bym się nie zapędzał z tym skreślaniem ich na lata. Zwłaszcza w połowie sezonu.
              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Śląsk w piątek straci punkty z Wisła, Biała Gwiazda nie może cały czas przegrywać, przypomnijcie sobie mecz Śląska z Lechią, że tak naprawdę po błędzie sędziego zespół Lenczyka ograł słabiutką Lechię..remis murowany.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z.
                  Oni muszą kupić w najbliższych dwóch okienkach z 15 piłkarzy, by dalej być w czołówce. Jest szansa na kryzys na lata. Ot taki Widzew 1999 roku albo Gónik 1994 albo Lech 1992

Zamieszczone przez matx Zobacz posta
                  Chciałbym tylko delikatnie przypomnieć, że nie tak dawno (sezon 2006/2007) Wisła skończyła rozgrywki na 8 miejscu. Od tego czasu zdążyła zdobyć trzy razy MP, więc tak bym się nie zapędzał z tym skreślaniem ich na lata. Zwłaszcza w połowie sezonu.
                  Też wydaje mi się to mało realne. Wisła wyrobiła sobie już zbyt mocną markę, dzięki niesamowitej częstotliwości zdobywania tytułów. Poza tym dopóki jest Cupiał, dopóty mogą spać spokojnie. W Górniku zawinął interes Kozubal, w Widzewie Pawelec z Grajewskim i dlatego się posypało.

Poza tym nawet jeśli BC jakimś cudem się obrazi i zostawi klub, to Wisła osierocona nie zostanie. Kraków to za duży ośrodek żeby nie mieć drużyny bijącej się w Ekstraklasie o mistrza. Zwłaszcza z nowym stadionem.
                  Ostatnio edytowany przez Slyboots; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
                    Chciałbym tylko delikatnie przypomnieć, że nie tak dawno (sezon 2006/2007) Wisła skończyła rozgrywki na 8 miejscu. Od tego czasu zdążyła zdobyć trzy razy MP, więc tak bym się nie zapędzał z tym skreślaniem ich na lata. Zwłaszcza w połowie sezonu.
                    Niby tak, a z drugiej strony dlaczego Wisła wzięła mistrzostwo w zeszłym sezonie? Bo Lech nie chciał, a Legia i Śląsk zdecydowały że chcą - ale za późno.
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                      Kozubal
                      tak OT, szukałem o tym gościu jakiegokolwiek infa w sieci - jak widać nieskutecznie, bo się pytam kim był ten gość??
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
                        panowie poczytajcie posty tego gamonia po każdej kolejce. Tylko tyle i aż tyle

nie ma czego poprawiać
                        No ok, ale też nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Jest to forum wymiany opinii które niekoniecznie muszą być ze sobą zbieżne. Piszą tu różne osoby i młodsze i starsze, ci co przygodę z piłką dopiero zaczynają i starzy wyjadacze chleba. Jeśli uważasz, że w jego postach jest coś nie na miejscu napisz mu to na priva.
                        Trochę jest nie ok przywalanie się do wszystkiego włącznie z tym, że nie przjeżdża na mecze. Skoro pisze, że nie może to pewnie jest jakiś tego powód. Może ma taką pracę, może mieszka za granicą a może leży przykuty do łóżka, ja tego nie wiem i nie mi oceniać czyjeś postępowania. Gdyby wszystkie posty były takie same, forum stałoby się nudne, a tak jest ...ciekawe

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                          tak OT, szukałem o tym gościu jakiegokolwiek infa w sieci - jak widać nieskutecznie, bo się pytam kim był ten gość??
                          Biznesmen , dobroczyńca Górnika w latach 90tych , jeśli mnie pamięć nie myli .

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                            Przez parę lat prezesował Górnikowi. Pojawił się zupełnie znikąd, co było typowe w pierwszej połowie lat 90-tych. Przyjeżdża podejrzany biznesmen z workiem pieniędzy, kasa po pewnym czasie znika, podobnie jak sam dobroczyńca. Długi za to zostają. Podobny scenariusz przerabiany był na przykład w Mielcu.

Ktoś w stylu Stana Tymińskiego, tyle że Kozubal był bodaj z Szwajcarii.
                            "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                              Przez parę lat prezesował Górnikowi. Pojawił się zupełnie znikąd, co było typowe w pierwszej połowie lat 90-tych. Przyjeżdża podejrzany biznesmen z workiem pieniędzy, kasa po pewnym czasie znika, podobnie jak sam dobroczyńca. Długi za to zostają. Podobny scenariusz przerabiany był na przykład w Mielcu.

Ktoś w stylu Stana Tymińskiego, tyle że Kozubal był bodaj z Szwajcarii.
                              Dokładnie tak jak piszesz. Nagle zniknął i podobno popełnił samobójstwo.
                              Taka specyfika lat transformacji.

Komentarz

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
                                Biznesmen , dobroczyńca Górnika w latach 90tych , jeśli mnie pamięć nie myli .
                                tyle to o nim znalazłem
                                ciekawa i zagadkowa postać, podobno był całkiem nieźle ustawiony w Szwajcarii - kręcił jakieś interesy. w 99roku strzelił sobie oficjalnie w łeb. z ciekawostek, to zorganizował on w 95roku Motorowi mecz z Realem

tak sobie myślę, ze o polskiej ekstraklasie/I lidze 80/90 to mógłby powstać niezły serial sensacyjny
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X