Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ytong Zobacz posta
    Myślałem, że chodzi ci o kabaret w Wiśle.
    Nie, Wisłą ma całkiem ogarniętych grajków tylko wyłapała coś w rodzaju zwisu, brakuje im adrenaliny. Ale Zabrze to totalna porażka, trzech podań prosto nie umieją wymienić. Jak oni to wygrali? Mnie się w pale nie mieści...
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
      Śląsk u siebie Wisłę rozjedzie kilkoma bramkami
      Mam nadzieję, że we Wrocławiu już wiedzą że nie ma po co na boisko wychodzić
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together

Komentarz

• Wygląda na to że krakusy mają stracony sezon. Eliminacje ligi Europy będą dla nich sukcesem. Ciekawe czy Cupiał wyłoży jakąś kasę w okienku transferowym. Ma prawo się zdenerwować po tych ostatnich miesiącach w wykonaniu jego pupili.
        Ktoś jest w krzakach! Kto to? Kto to? Kto to?
        Dickson Choto. Choto. Choto. Choto.

Komentarz

• Nazgul, myśle ze przesadzasz z ocena Górnika, bo akurat wcale tak tragicznie nie było, jak piszesz. Kilkukrotnie wyszli paroma podaniami z własnej połowy i stworzyli kilka sytuacji, głownie w I połowie.
          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
            I szkoda tych wpadek sędziowskich, bo Wisła w tym momencie byłaby w strefie spadkowej.
            Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
            Śląsk u siebie Wisłę rozjedzie kilkoma bramkami. W tym momencie to chyba najłatwiejszy rywal w lidze. Jeszcze tak słabej Wisły to nie pamiętam.
            zamknij już dupsko kibicu w kapciach

albo jak tak nienawidzisz tej Wisły to jedź z nami do Kielc - poczujesz się jak u siebie!

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
              Nazgul, myśle ze przesadzasz z ocena Górnika, bo akurat wcale tak tragicznie nie było, jak piszesz. Kilkukrotnie wyszli paroma podaniami z własnej połowy i stworzyli kilka sytuacji, głownie w I połowie.
              No, akurat moje wrażenia odnoszą się do zdarzeń z drugiej, tak od 55 minuty. Wiśle brakło ognia, Górnikowi wszystkiego.
              Cały czas mam przed oczami nasz mecz z Zabrza z wiosny, zwłaszcza jego drugą połowę...
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together

Komentarz

• zamknij już dupsko kibicu w kapciach

albo jak tak nienawidzisz tej Wisły to jedź z nami do Kielc - poczujesz się jak u siebie!
                A Ciebie co ugryzło? Ma rację przecież, Wisła słaba jak nigdy, a "wysokie" miejsce w tabeli zawdzięcza wpadkom sędziowskim.

Komentarz

• Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
                  zamknij już dupsko kibicu w kapciach

Czemu się tak podniecasz? Prawdę napisał, dzisiaj Wisła to dramat na kółkach, tylko nie wiem, czy spowodowany zniżką formy, czy wewnętrznymi rozgrywkami związanymi z Maskantem.
                  Ostatnio edytowany przez gizo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Moskal zawiódł moje oczekiwania.Jako nowy trener miał przegrać minimum trzema bramkami

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Wszystkie nowe miotły do dupy .

Komentarz

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
                        Wszystkie nowe miotły do dupy .
                        Się wszystkie miotły połamali

Komentarz

• Bo to miotły-ulicznice były

Komentarz

• No to jeden z kandydatów do mistrza nam odpadł definitywnie.

Kuźwa, jakbym ja chciał, aby nasi piłkarzole spięli dupy i się w tym sezonie postarali w lidzę. Jest właściwie jeden konkurent - Śląsk, który wcale lepszy od nas nie jest. Taka okazja może się prędko nie powtórzyć.

Ogólnie kolejka na plus. My wprzód, Wisła i czarnuchy w plecy.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Mi dzisiaj pierwszy raz w zyciu bylo szkoda Wisly i jej kibicow. Chyba sie starzeje.

Komentarz

• Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
                                Mi dzisiaj pierwszy raz w zyciu bylo szkoda Wisly i jej kibicow. Chyba sie starzeje.
                                To przypomnij sobie te wszystkie lata w minionej dekadzie, w których zdobywali tytuł. Może już wystarczy tej - nie oszukujmy się - hegemonii.

Komentarz

Pracuję...
                                X