Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    ...................Jak do tej pory Śląsk idzie na pięknym farcie,ale i fart się skończy...
    Więcej obiektywizmu

Komentarz

• Niestety ale dla mnie to oni nie koniecznie jadą na farcie. Raczej są zajebiście konsekwentni w tym co grają. Nawet w słabych meczach wymęczają wygraną. Przypominają mi Legię z mistrzowskiego sezonu 2006.

Komentarz

• Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
        Niestety ale dla mnie to oni nie koniecznie jadą na farcie. Raczej są zajebiście konsekwentni w tym co grają. Nawet w słabych meczach wymęczają wygraną. Przypominają mi Legię z mistrzowskiego sezonu 2006.
        Najbliższe 2 mecze zweryfikują to,grają z Wisłą u siebie i z Górnikiem wyjazd ,jak zdobędą więcej niż 3 punkty to sam zweryfikuje mój pogląd,ale powątpiewam w to.

Komentarz

• Wisłę to pojadą na miekko.
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• 2 tygodnie temu gol samobójczy dobił Zagłębie dziś powtórka, z tym, że dobił Jagę

Komentarz

Najbliższe 2 mecze zweryfikują to,grają z Wisłą u siebie i z Górnikiem wyjazd ,jak zdobędą więcej niż 3 punkty to sam zweryfikuje mój pogląd,ale powątpiewam w to.
              Jasne, już mecz z Jagiellonią miał zweryfikować... No i zweryfikował jak "cenny" jest nasz remis, z którego tak się niektórzy dwa tygodnie temu cieszyli. Gadanie że grają na farcie to zwykłe zaklinanie rzeczywistości. Na jesieni już ich raczej nie dogonimy, a wiosnę meczów mało...
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

.Jak do tej pory Śląsk idzie na pięknym farcie,ale i fart się skończy...
                A tutaj dokument potwierdzający tezę o farcie Śląska, tabela od kiedy w Śląsku jest Lenczyk...
                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Dlaczego niby te 2 najbliższe mecze mają coś weryfikować? Zobacz na tabelę odkąd Lenczyk objął Śląsk. 37 kolejek i 73 punkty, czyli o 6 więcej niż druga Wisła(i 7 więcej niż my, przy czym mamy mecz zaległy). Czas wreszcie przejrzeć na oczy, Śląsk będzie walczył o mistrzostwo.

E: Buziek mnie ubiegł.

Komentarz

• I Śląsk pokazał jak się wygrywa z beznadziejną Jagiellonią. A te opowieści o twierdzy niezdobytej, wielkim Franku (co strzela w każdym meczu u siebie) i dobrym remisie można sobie włożyć między bajki. W Białymstoku nie ma druzyny tylko zbieranina.. po sprzedaży Sandomierskiego gra niepewny Ptak, który będzie puszczał takie bramki jak dzisiaj i pełno małolatów z drepczącym Frankiem na szpicy.

Za tydzień Śląsk pojedzie słabą Wisłę, wszystko na to wskazuje. Dlatego pozostaje żałować, że nasi przeszli obok meczu.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Swoja siłe pokazali z Rapidem.

Wciagniemy ich nosem na wiosne. No chyba, ze bedziemy sie do maja bić w Europa League to wtedy moze być ciezko
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• No cóż, choćby się nasze grajki mieli posrać to MUSZĄ wygrać te najbliższe dwa mecze w 5 dni i dojść Śląsk na 2 punkty. Potem oni łapią się z Wisłą, my jedziemy do Kielc. Spokojnie, do końca roku Śląsk punkty straci, pewnie wtedy, gdy się tego nikt nie będzie spodziewał.

Ja bym się raczej martwił czy my będziemy w stanie wszystko wygrać, będąc dodatkowo na musiku...
                        Ostatnio edytowany przez padre; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                          Swoja siłe pokazali z Rapidem.

Wciagniemy ich nosem na wiosne. No chyba, ze bedziemy sie do maja bić w Europa League to wtedy moze być ciezko
                          Liga to nie puchar. A to, że z nimi wygramy na wiosnę (właściwie to zimą) może o niczym nie świadczyć.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Trzeba wygrywać wszystko i nie oglądać się na Śląsk . Nie tak dawno Lenczyk też szedł na mistrza i na finiszu przegrał , mam nadzieję że historia się powtórzy .

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                              Dwa do czterech dni po spotkaniu w LE? Szczerze wątpię...
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta
                                Liga to nie puchar. A to, że z nimi wygramy na wiosnę (właściwie to zimą) może o niczym nie świadczyć.
                                Nie pisze o meczu bezposrednim(ktory zresztą tez wygramy ), ale o efekcie koncowym.

Jak sie nie uda, trudno. Bedziemy mieli mistrza pokroju Zaglebia Lubin.

Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                                Dwa do czterech dni po spotkaniu w LE? Szczerze wątpię...
                                yhm a Ty wiesz, co sie bedzie działo za 4 miesiace, i kto w jakiej formie bedzie.

E:

Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                                Ale uda się
                                No i tak ma być, a nie jeczenie ze Slaskowi sie udało wygrac. Na wiosne dla odmiany zaczna ciagnac kiche i zeby zobaczyc Mistrzów beda musieli przyjechac do Warszawy w maju.
                                Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X