Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Też nie widzę w Śląsku 'mistrzowskiej drużyny'. Pamiętacie ostatni mecz na Łazienkowskiej? Wygrali ale w jakim stylu? Od 60 minuty kopali piłkę aby do przodu lub po autach, przy byle dotknięciu zwijali się z bólu jakby im nie wiadomo co było robione. Rozumiem, że Legia itd. ale takie praktyki to może mieć Podbeskidzie ale nie drużyna z aspiracjami na tytuł. Grać na czas to można w doliczonym czasie gry a nie prawie całą drugą połowę. Nie wyobrażam sobie aby Wisła czy Lech prowadząc w Warszawie aż tak wyczekiwały końcowego gwizdka.
    No i co z tego że niby się kładli i leżeli. Zdobyli 3 punkty i tyle. Grają w tej chwili najlepiej i zarzucanie im jakiś gierek na czas czy brzydkiego futbolu to moim zdaniem czepianie się na siłę. Może nie mają w składzie jakiś wielkich gwiazd ale grają niezwykle skutecznie. Zarówno z przodu jak i z tyłu. Wkurza mnie to, bo nie lubię tego Lenczyka ale takie są fakty.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
      No i mają najwięcej zdobytych bramek.
      Głównie dzięki dzisiejszemu wynikowi z Lubina, który - przyznajmy - jest nadzwyczajny .

Wyszło trochę przewrotnie, jakbym nie doceniał Śląska lub deprecjonował wartość tej drużyny, a przecież mój pierwszy dzisiejszy post na ten temat miał odwrotny cel - aby trochę otrzeźwić piszących (i myślących) w stylu: ''Śląsk w końcu spuchnie'', ''nie mieli szans z Rapidem, który dwa razy ograliśmy, więc nie ma się co ich obawiać'' etc.
      Tabela nie kłamie i sprawa wygląda jasno. Na chwilę obecną Śląsk, który wygrał i z nami i z Lechem ma największe szanse na tytuł. Jeśli Legia jutro nie wygra te szanse jeszcze się zwiększą. Oby tych szans nie wykorzystali. Dobranoc.
      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Oni grają najlepiej w ogólnym rozrachunku, uśredniając całą grę w jakimś okresie. Bo poszczególne mecze Legia, Lech czy Wisła potrafią rozegrać na poziomie dla Śląska nieosiągalnym. Natomiast piłkarzy to oni mają moim zdaniem bardzo solidnych i mam wrażenie, że ich się dyskredytuje za to, że nie grają w Wielkiej Trójce. Brakuje im może jakichś większych osobowości w ataku, bo w obronie (Celeban, Fojut) i w pomocy (Mila, Kaźmierczak) takie osobowości mają.

Głównie dzięki dzisiejszemu wynikowi z Lubina, który - przyznajmy - jest nadzwyczajny
        Z ŁKS - 4:0.
        Z Polonią - 4:0.
        Z Lechem - 3:1 na wyjeździe.
        Z Zagłębiem - 5:1 na wyjeździe.

Takie wyniki też trzeba umieć zdobywać. Oczywiście nie ma to w ostatecznym rozrachunku wielkiego znaczenia, bo liczy się zwycięstwo a nie jego rozmiar, ale mimo wszystko - potrafią te gole strzelać, i po trafią tych goli strzelać dużo.
        Ostatnio edytowany przez Sgt.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
          Z Lechem - 3:1 na wyjeździe.
          Z Lechem grali u siebie.
          Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
            Oni grają najlepiej w ogólnym rozrachunku, uśredniając całą grę w jakimś okresie. Bo poszczególne mecze Legia, Lech czy Wisła potrafią rozegrać na poziomie dla Śląska nieosiągalnym. Natomiast piłkarzy to oni mają moim zdaniem bardzo solidnych i mam wrażenie, że ich się dyskredytuje za to, że nie grają w Wielkiej Trójce. Brakuje im może jakichś większych osobowości w ataku, bo w obronie (Celeban, Fojut) i w pomocy (Mila, Kaźmierczak) takie osobowości mają.
            Jak dla mnie to Wisła jest w tej chwili daleko za Śląskiem nie tylko w tabeli ale i jeśli chodzi o indywidualne umiejętności piłkarzy. W środku pola gdy nie ma Melikssona to Wisła praktycznie nie istnieje, z przodu też tylko Biton robi im grę, ten Genkow to paralityk jakich mało, Iliev też nie jest żadnym zbawieniem dla Wisły, to że rok temu to wystarczyło to bardziej wina nasza, że dostawaliśmy u siebie od wszelkiej maści ogórów, Śląska że nie zatrudnił Lenczyka od początku sezonu i Lecha że grając w LE olewał ligę. W tym roku wszystkie te drużyny grają nieźle od początku rozgrywek a Wiśle czasem wyjdzie jakiś mecz a ogólnie grają jak zwyczajny średniaczek, co przy takim składzie i braku dwóch czołowych grajków nie może specjalnie dziwić, gdyby nie pomyłki sędziów, nawet uwzględniając, że dziś ich skrzywdzili przy tym wolnym gdzie murzynek ewidentnie chciał tego wolnego wymusić, to mieliby 4 punkty mniej, więc jak dla mnie Wisła w obecnym składzie nie jest w stanie zagrać meczu na poziomie nieosiągalnym dla Śląska.
            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Tarasiewicz trenerem ŁKS.

Komentarz

• Będzie ciekawie, wg. mnie trenerem jest słabym a jego metody treningowe często wywołują śmiech, zaś ogólnie równy z niego gość, zresztą nie jest też powiedziane że w ŁKSie pójdzie mu tak słabo jak we Wrocławiu, w Łodzi akurat potrzebny jest ktoś kto mógłby tam piłkarzy za mordy pociągnąć.
                Ostatnio edytowany przez Breados; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                  Będzie ciekawie, wg. mnie trenerem jest słabym a jego metody treningowe często wywołują śmiech, zaś ogólnie równy z niego gość, zresztą nie jest też powiedziane że w ŁKSie pójdzie mu tak słabo jak we Wrocławiu, w Łodzi akurat potrzebny jest ktoś kto mógłby tam piłkarzy za mordy pociągnąć.
                  A co on takiego robi bo nie słyszałem?
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez orson Zobacz posta
                    To było to jego specyficzne, ironiczne poczucie humoru - to miało być śmieszne...
                    Pewnie cała salka konferencyjna się głośno roześmiała Ale słowa Wilka po meczu do kibiców pokazują co w tej Wiśle się tak naprawdę dzieje:

Wyszedł Sobol i Wilk z którymi nawiązała się rozmowa - Wilk powiedział, mając obok siebie internacjonałów: "Sami widzicie jakie te euro-gwiazdki mają podejście do gry, derbów". Kibice najbardziej wygwizdali i zwyzywali Lameya i Jaliensa. Hasła typu: "Go home", "No more Frantic (popularny lokal w Krk)"
                    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta
                      A co on takiego robi bo nie słyszałem?
                      Raz kazał biegać piłkarzom w korkach po betonie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                        Będzie ciekawie, wg. mnie trenerem jest słabym a jego metody treningowe często wywołują śmiech, zaś ogólnie równy z niego gość, zresztą nie jest też powiedziane że w ŁKSie pójdzie mu tak słabo jak we Wrocławiu, w Łodzi akurat potrzebny jest ktoś kto mógłby tam piłkarzy za mordy pociągnąć.

niektórzy robią sobie podśmiechujki z metod treningowych Lenczyka (piłki lekarskie itp.) a wystarczy spojrzeć w tabelę i zobaczyć na którym miejscu jest Śląsk.

Komentarz

• NIc takiego Wilk nie powiedział.Wymysł dziennikarzy z faktu.

Komentarz

• Maaskant zwolniony.

Komentarz

• Na miejscu Wiślaków bym się nie cieszył. No, chyba że rzeczywiście przyjdzie Manolo Jimenez.

A może Janek
                              "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Szkoda. Konkretnie ich już rozmotowywał.
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X