Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• WKS dalej ciśnie w tabeli, trzeba ich dogonić. Musimy wygrać z Jagą, Lechią i Zagłębiem, nie ma innej opcji. Nawet 1:0 mnie zadowoli. Swoją drogą, ciekawe co z Radoviciem, niby ma być gotowy na Lechię ale cienko to wygląda.
    (Legia:Śląsk) Reporter: 'Wiesz co się dzieje?' - Celeban : 'Nie'.

Komentarz

• Nasz czarny tydzień:
      Podbeskidzie, mecz w pucharach, derby -> 3x plecy

Czarny tydzień Wisły:

Komentarz

• z forum Wisły:

Za naszym adminem, Rafałem:

"Maaskant zwolniony. Info telefoniczne. Szukają nowego trenera".
        jeśli to prawda to szkoda, podoba mi się styl prowadzenia Wisły przez Maskancika

Komentarz

• Złotousty mówił na konferencji, że ma podpisać kontrakt na 3 lata

Jak widzę moją przyszłość w Wiśle? Będzie fantastyczna. Podpiszę kontrakt na kolejne trzy lata
          A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• niezłe bajeczki opowiada Maaskant Kolejny po Beenhakerze Holender z przerośniętym ego.

Do tego powiedział jeszcze:

Wisła od dawna nie przegrała z Cracovią w pierwszej lidze na jej boisku, ostatnie takie spotkanie odbyło sie w 1984 roku. - My po prostu przegraliśmy mecz. Powinniśmy strzelić kilka goli, bo mieliśmy szanse. Po prostu się nie udało - odpowiada Holender.
            To dyskwalifikuje trenera, skoro mecz derbowy to dla niego tylko przegrany mecz.

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
              Złotousty mówił na konferencji, że ma podpisać kontrakt na 3 lata
              To było to jego specyficzne, ironiczne poczucie humoru - to miało być śmieszne...
              podpis nieaktualny

Komentarz

• Zamieszczone przez Orzech Zobacz posta
                Nasz czarny tydzień:

Czarny tydzień Wisły:
                Ciekawe zestawienie.
                Oby tylko nie było tu pełnej analogii i nie nastąpiła teraz seria 8 wygranych Wisły z rzędu, jak było to w naszym przypadku .
                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                  A propos ''wielkiej trójki'' - Polonia - Lech 1:0, Cracovia - Wisła 1:0, Jagiellonia - Legia ..... obyśmy nie dołączyli jutro do tego towarzystwa.

Co do Śląska. Nie ma co zaklinać rzeczywistości. To nie to samo co Korona czy Levante. Musimy sobie jasno powiedzieć - w ubiegłym sezonie 2 miejsce, w tym prawdopodobnie będą w grze o mistrza do końca. Nie ma znaczenia, że nie są zespołem wybitnym. Słabych mistrzów mieliśmy w przeszłości dostatek. Czekają na tytuł 24 lata. To może być ten czas. Swego czasu my musieliśmy czekać 23.

Edit - 34 lata. Zapominałem, że to już 2011 a nie 2001
                  23 jest dobrze policzone, skąd Ci się wzięło 34 nie mam pojęcia .

A co do Śląska jak ktoś ich lekceważy, to znaczy, że ma krótką pamięć i nie pamięta tytułów ŁKS, czarnych czy Lubina. Nie mają drużyny na puchary, ale tzw. ekstraklasę z tym trenerem są w stanie wygrać.
                  "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                    23 jest dobrze policzone, skąd Ci się wzięło 34 nie mam pojęcia .
                    34 lata dotyczą Śląska, który zdobył tytuł w 1977 r.

Komentarz

Nie ma znaczenia, że nie są zespołem wybitnym. Słabych mistrzów mieliśmy w przeszłości dostatek.
                      Ale dlaczego Śląsk byłby słabym mistrzem? To już nie jest drużyna jednego sezonu, a odkąd objął ich Lenczyk chyba nikt nie zdobył więcej punktów.
                      raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                      ------------------------
                      Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
                        Ale dlaczego Śląsk byłby słabym mistrzem?
                        Me(L)u musisz jednak przyznać, że najlepsi mistrzowie ostatnich 20 lat - Legia Janasa, Widzew Smudy czy Wisła Kasperczaka - grali ciut bardziej widowiskowo, mieli w składach lepszych piłkarzy i w znacznie większym stopniu górowali nad rywalami, niż obecny Śląsk. No i nie dostawali od Bełchatowa po 0:3 . Stąd określenie, którego użyłem.
                        Jeśli na wiosnę Lenczyk zdobi z nich polski dream team - zmienię zadanie hehe.

Komentarz

34 lata dotyczą Śląska, który zdobył tytuł w 1977 r.
                          Biję się w piersi, że nie zajarzyłem
                          "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Też nie widzę w Śląsku 'mistrzowskiej drużyny'. Pamiętacie ostatni mecz na Łazienkowskiej? Wygrali ale w jakim stylu? Od 60 minuty kopali piłkę aby do przodu lub po autach, przy byle dotknięciu zwijali się z bólu jakby im nie wiadomo co było robione. Rozumiem, że Legia itd. ale takie praktyki to może mieć Podbeskidzie ale nie drużyna z aspiracjami na tytuł. Grać na czas to można w doliczonym czasie gry a nie prawie całą drugą połowę. Nie wyobrażam sobie aby Wisła czy Lech prowadząc w Warszawie aż tak wyczekiwały końcowego gwizdka.

Komentarz

• Do sytuacji Śląska najlepiej pasuje cytat z Weszło:

(...)Po tym pokazie siły jeszcze bardziej zasadne wydaje się pytanie: czy wrocławianie mogą zdobyć mistrzostwo Polski? Odpowiadamy – oczywiście, że mogą. Skoro w tamtym sezonie mogła tak grająca Wisła, to może każdy. Nie tacy znowu kozacy grają w tzw. „najsilniejszych drużynach”, żeby zawodnicy Śląska mieli się ich bać. Zresztą, jakim cudem mieliby się ich bać, skoro już ich ograli? Od roku zdobywają najwięcej punktów w ekstraklasie, a to musiałby być naprawdę zajebisty przypadek, żeby przez rok przypadkiem punktować najlepiej ze wszystkich.

Po trzynastej kolejce tabela mówi może nie za dużo, ale jednak już coś z niej można wyczytać – np. to, że Śląsk zdobył 25 goli w tym sezonie, co jest wynikiem zdecydowanie najlepszym. Strzelają tam napastnicy, pomocnicy i obrońcy, jest szeroka kadra, w której wszystkie pozycje są w miarę mocno obsadzone.(...)
                              Wrocław wcale nie ma takiej słabej drużyny. Cały czas pozostawali w cieniu bo mówiło się tylko o nas, Wiśle i Lechu. Trzeba przyznać, że od roku grają równo, wzmocnili swój zespół wzgledem ubiegłego sezonu, nabiorą entuzjazmu nowym stadionem.

Moim zdaniem najrówniej grająca drużyna w lidze i w tej chwili najgroźniejsza dla Legii w perspektywie walki o tytuł.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

Me(L)u musisz jednak przyznać, że najlepsi mistrzowie ostatnich 20 lat - Legia Janasa, Widzew Smudy czy Wisła Kasperczaka - grali ciut bardziej widowiskowo, mieli w składach lepszych piłkarzy i w znacznie większym stopniu górowali nad rywalami, niż obecny Śląsk. No i nie dostawali od Bełchatowa po 0:3 . Stąd określenie, którego użyłem.
                                Jeśli na wiosnę Lenczyk zdobi z nich polski dream team - zmienię zadanie hehe.

Rozumiem do czego zmierzasz, ale nie stawiałbym znaku równości pomiędzy mało widowiskową grą a słabym mistrzem. Skoro już drugi sezon mają wyniki, to tacy słabi nie są. No i mają najwięcej zdobytych bramek.

A Legia Janasa też miała wpadki, chociaż nie 0:3. Np. z Wartą, czy Stalą Stalowa Wola.
                                raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                                ------------------------
                                Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

Pracuję...
                                X