Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gratulacje dla Wieszczyckiego z okazji debiutu. Oby został do wiosny, to w marcu dostanie bęcki na Ł3.

Komentarz

• A tymczasem dzisiaj na Lechii Gdańsk 14k widzów. To było pewnie , że frekwencja poleci tam na łeb na szyje po paru meczach.

Komentarz

• na kiego chvja wy tyle o tych kvrwiszonach gadacie ?
        fajna oprawa
        fajna trawa
        pier.dolenie o szopenie
        fajnie pewnie tez bedzie jak wam po głowie poskaczą i kozikiem dupe rozprują
        skończcie ********.ć bo sie słabo robi
        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Druga minuta meczu, Śląsk prowadzi...

Edit: 4 minuty meczu, a już bramka + setka Zagłębia ...

Komentarz

• No i już 2:0 dla Śląska.
            Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Ehh z tym Śląskiem :/

Komentarz

• 2:0 ;-)
                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• To co, to już jest ten moment, kiedy Śląsk puchnie? Bo podobno jest to 100% pewne, że tam się zaraz wszystko zawali...

Komentarz

• Śląsk znowu w pucharach odpadnie z jakimś Rapidem, czy innym patałajstwem...już wolałbym w pucharach Legię, Wisłę i Lecha. Przynajmniej w pierwszych rundach byliby rozstawieni i jest większa szansa na podbicie punktów w rankingu UEFA..

Komentarz

• Zamieszczone przez elmoro87 Zobacz posta
                      Śląsk znowu w pucharach odpadnie z jakimś Rapidem, czy innym patałajstwem...już wolałbym w pucharach Legię, Wisłę i Lecha. Przynajmniej w pierwszych rundach byliby rozstawieni i jest większa szansa na podbicie punktów w rankingu UEFA..
                      Akurat Śląsk w tym roku w pucharach to zrobił więcej niż się można było spodziewać, więc z tą jazdą po nich to nie przesadzaj.

Tak patrząc na nich w meczu z Zagłębiem to w tej chwili widzę w nich naszego największego rywala do mistrzostwa. To nie jest przypadkowy zespół. Już w poprzednim sezonie, a w zasadzie w rundzie wiosennej pokazali że liczenie na to iż "w końcu spuchną" to pobożne życzenia. To nie są grajki pokroju Korony, którzy po zimie pewnie będą się bronić przed spadkiem. Jak tak dalej pójdzie to wrocławianie mogą w tym sezonie "pogodzić" nas Wisłę i Lecha w walce o pierwsze miejsce.
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• akurat Rapid aż takim cienkim zespołem nie był, myślałem że już z Dundee polecą. A dzisiaj jednak liczyłem że Zagłębie się zmobilizuje bardziej z racji nowego trenera, ale jeszcze mamy drugą połowę może chociaż remis
                        Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Komentarz

• No, Zagłębie momentami przyciska tak, że jeszcze nie wszystko stracone, ale ja bym tam za bardzo się na szanse Lubinian nie nakręcał.

Edit: Ćwieląg jakie teksty rzuca "Pewnie już w tym sezonie nie strzelę bramki, więc dedykuję ją mojej żonie i dziecku. Cieszę się, że strzeliłem, bo jak widać pogoda nie dopisuje..."

Komentarz

• 3:0, po meczu
                            Zwyciężąją tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Komentarz

• Celeban to może nad zmianą pozycji na napastnika powinien pomyśleć?

Komentarz

• 3:0

Komentarz

Pracuję...
                                X