Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Szawar
    Równiez uwazam, ze fajnie im to wyszło.
    Też tak sądzę, ale może to dlatego, że lubię takie rocznicowe oprawy. To było takie zdecydowanie gorsze, ale jednak Malmo. Co nie zmienia faktu, że umieszczenie wśród 5 czy 6 najważniejszych kart historii Józka Wojciechowskiego to kompromitacja pierwszej wody. Jestem nawet w stanie zrozumieć, że oni chodzą na tą 'Polonię', bo nie każdy ma zapędy do działania w stowarzyszeniu i do organizowania bojkotu czy budowy nowej drużyny od C klasy (w tak nieprzyjaznym środowisku). A na Legię przecież nie pójdą.

Ale tak jawny podliz dla gościa, który do tego doprowadził to jakieś pomieszanie pojęć.

A wynik bardzo dobry, bo Polonia zapewne jeszcze pogubi z 10 punktów do wiosny, przecież są beznadziejni. Ważne, że ziemniaki tracą.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Wynik dla nas dobry, ale ta oprawa... no nie wiem, jak ja to zobaczyłem to mi się ich żal zrobiło, może i jakiś pomysł mieli, ale wykonanie, i ten JW... i to super sztuczne ognie No, ale może jestem subiektywny.

Komentarz

• Groclin prowadzi w derbach Wielkopolski.
        A Wy biedactwa derby Wołynia mieć nie będziecie

Cóż z jednej strony żal ze widac nie spadnie Legia w tym roku niżej (bo Wasi graja niezle) z drugiej szczere gratulacje za Lige Europy (sam kibicowalem byscie lali tam inne zespoly - co innego Wasz stosunek do Polonii, a co innego Polski zespol w LE.

Komentarz

• dobry mecz Podbeskidzia. Aby wszystkiemu stało się zadość, muszą jeszcze tylko opitolić Śląsk i Lecha na ich stadionach
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Slaska już nie dadzą rady, bo 2 tygodnie temu przejebali we Wrocławiu, choc moim zdaniem mogli to wygrac. A co do derbów wielkopolski... najlepszy byłby remis, choć z drugiej strony jezeli juz ktos mial wygrac to lepiej, zeby to był Groclin bo tak jak Z. pisze, oni do konca rundy jeszcze z 10 punktów stracą wiec ich nie ma co sie bać, a Lecha badz co badz wypadałoby.

Zamieszczone przez cougar Zobacz posta
            Cóż z jednej strony żal ze widac nie spadnie Legia w tym roku niżej
            Ziutek was sprzeda predzej czy pozniej to w A-klasie bedziecie miec derby co mecz.
            Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• I jest szansa odskoczenia na 7 punktów od Lecha.

Trzeba przyznać, że na swoim boisku Polonia w derbach mocna jest. To już 4 derbowym mecz z rzędu wygrany na swoim kurniku.
              Ostatnio edytowany przez Playboy; 26517.

Komentarz

• "Kibice zrobili kawał fantastycznej roboty. Nie znam drugich takich w całym kraju" - mówi o oprawie na 100-lecie klubu prezes Polonii Warszawa, Józef Wojciechowski

Jedna jest siła w tym mieście ...LEGIA to potęga - a wy kim jesteście ?

Komentarz

• Niepotrzebnie rozwijacie wątek oprawy parchów w tym temacie.
                  Poruszyliście kijem w kupie i mucha przyleciała od razu.Na cholerę?

Komentarz

• Zamieszczone przez matador Zobacz posta
                    "Kibice zrobili kawał fantastycznej roboty. Nie znam drugich takich w całym kraju" - mówi o oprawie na 100-lecie klubu prezes Polonii Warszawa, Józef Wojciechowski

Z tym akurat trudno się nie zgodzić.
                    My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Całkiem dobre informacje napływają z Poznania. Rudnevs najprawdopodobniej wypada z gry do konca roku(kontuzja miesnia dwugłowego).
                      Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                        Całkiem dobre informacje napływają z Poznania. Rudnevs najprawdopodobniej wypada z gry do konca roku(kontuzja miesnia dwugłowego).
                        W formie z ostatnich meczów to nie wiem czy to taka wielka strata? Jak pisałem już wcześniej Stilić gra słabo (pokazał się już to wrócił do dawnej formy i olewania ligi) to nie ma i Rudnevsa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                          W formie z ostatnich meczów to nie wiem czy to taka wielka strata? Jak pisałem już wcześniej Stilić gra słabo (pokazał się już to wrócił do dawnej formy i olewania ligi) to nie ma i Rudnevsa.
                          Wcale nie był taki słaby. Do sytuacji dochodził tylko gorzej ze skutecznością. Niemniej Lech zostaje bez napastnika i to cieszy.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta
                            Wcale nie był taki słaby. Do sytuacji dochodził tylko gorzej ze skutecznością. Niemniej Lech zostaje bez napastnika i to cieszy.
                            Po setce w każdym meczu miał, ale gdy Stilić szalał to tych sytuacji było znacznie więcej. Teraz jadą do Podbeskidzia (oby i ich ograli), a potem teoretycznie łatwe mecze u siebie z Widzewem, ŁKS-em i Zagłębiem.

Komentarz

• W formie z ostatnich meczów to nie wiem czy to taka wielka strata? Jak pisałem już wcześniej Stilić gra słabo (pokazał się już to wrócił do dawnej formy i olewania ligi) to nie ma i Rudnevsa.
                              Zniżkę formy zaliczył w 3 ostatnich meczach, ale w poprzednich 10 sieknął 14 bramek. Wystarczy, żeby znowu zaczął trafiać czysto w piłkę po tym jak sam fenomenalnie dochodził do sytuacji (to jak on jednym zwodem potrafi obejść obrońcę, to poezja) i znowu siałby spustoczenie.

Poza tym kontuzja do końca rundy to zawsze szansa, że nie wróci do swojej życiowej formy - a to by oznaczało, że Lech będzie mógł zapomnieć o tych 12 () milionach, jakie miał za niego dostawać od Porto.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                                won gnoju, nienawidze.

dobry mecz Podbeskidzia. Aby wszystkiemu stało się zadość, muszą jeszcze tylko opitolić Śląsk i Lecha na ich stadionach
                                A możesz mi kulturalnie odpowiedzieć dlaczego go nienawidzisz. Ja kibicuję Legii od 93 roku i pamiętam, że jak poszedłem pierwszy raz na mecz z Polonią to słyszałem bluzgi na Polonię i nie za bardzo rozumiałem tej nienawiści. Czytam już od kilku lat to forum i może źle przeglądam, ale nie znalazłem przyczyn tego zjawiska. Jestem z okolic Warszawy i kibicuję warszawskim drużynom, ale bardziej Legii. Może jestem chory, bo tu wszyscy jadą po Polonii nieźle...

Komentarz

Pracuję...
                                X