Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez PabloVK
    Zamieszczone przez Jaco
    Włodar bramkę strzelił :O :O :O
    Wielkanoc idzie, cuda się dzieją ')
    Widziałem piętnaście minut Włodara przeciwko Lechowi i nawet z głowy uderzył taką piłę, że Kotorowski ledwo wyjął. Teraz gol, co to będzie w Warszawie!? ')
    Legia

Komentarz

Gol i euforia.
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

chyba po zgodzie

http://video.google.pl/videoplay?doc...arch&plindex=0
        OFMC

Komentarz

po czym?

Komentarz

Tak bez napinki chciałbym poznać opinie na ten temat ze strony kibiców Widzewa, bo ze strony Lecha już znam. Wiem, że trudno mówić za ogół ludzi, ale jak zapatruje się na to większość.

P.S.
            Krzpac ma racje, trudno to było nazwać zgodą, raczej układem
            ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

powiedziałem to z przekąsem, troche luzu w pory i dystansu drodzy forumowicze
              OFMC

Komentarz

Zamieszczone przez GregorAE
                P.S.
                Krzpac ma racje, trudno to było nazwać zgodą, raczej układem
                Coś takiego... A z tego forum wynikało, że najlepiej było to nazywać "lizaniem się" zamiennie z "włażeniem w dupę"... :O
                M jak Mecz!
                W społeczeństwie aborygenów wolimy być białymi najeźdźcami

Komentarz

Wy twierdziliście, że nawet układu nie ma Po za tym chyba nie bierzesz sobie do serca wszystkich komentarzy pisanych tutaj na Wasz temat

Komentarz

No to żeby wszyscy byli zadowolenie to był to układ ... o lizaniu się

...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

http://www.legia.net/news.php?id=27797

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

Chyba to będzie dobre miejsce:

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5008813.html

Już gdzieś o tym pisałem, że ręce mi opadają, jak słucham polskich speców trenerów, z takimi międzynarodowymi sukcesami, że taki Benhacker to może im buty czyścić.

Pierwszy akapit - to jest rezerwowa reprezentacja, ale jednak reprezentacja. Słowa Wdowca wyrażają jakąś gorycz, takie krytykowanie na siłę.

Drugi akapit - Roger, ja również jestem przeciw, ale o ile pamiętam, to jak Olisadebe był powoływany, to Wdowiec był jednym z orędowników, wraz z Engelem.

Trzeci akapit - to chyba dobrze zorganizować taki mecz właśnie dla ludzi? Niektórym to ucieka, że piłka nożna jest właśnie dla ludzi, a nie dla wyłącznie biznesmenów, menadżerów i innych zarabiających w sporcie.

Generalnie to Panie Wdowczyk
                        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Zamieszczone przez reynevann_org
                          Już gdzieś o tym pisałem, że ręce mi opadają, jak słucham polskich speców trenerów, z takimi międzynarodowymi sukcesami, że taki Benhacker to może im buty czyścić.
                          To że ktoś nie odniósł jeszcze takich sukcesów jak Leo, nie oznacza, że nie może go skrytykować.

Pierwszy akapit - to jest rezerwowa reprezentacja, ale jednak reprezentacja. Słowa Wdowca wyrażają jakąś gorycz, takie krytykowanie na siłę.
                          Ja bym tego też nie nazwał reprezentacją, raczej powinien być to mecz kadry B.

Drugi akapit - Roger, ja również jestem przeciw, ale o ile pamiętam, to jak Olisadebe był powoływany, to Wdowiec był jednym z orędowników, wraz z Engelem.
                          Olisadebe mieszkał kilka lat dłużej, miał żonę Polkę i znał język a obywatelstwa nie chciał tylko po to, żeby wejść do kadry od razu. Co nie zmienia faktu, że wielkie NIE dla obydwu w kadrze.

Trzeci akapit - to chyba dobrze zorganizować taki mecz właśnie dla ludzi? Niektórym to ucieka, że piłka nożna jest właśnie dla ludzi, a nie dla wyłącznie biznesmenów, menadżerów i innych zarabiających w sporcie.
                          Nie kłócę się, ale jednak organizowanie meczu w środku ligi i pucharów może być dla niektórych trenerów ligowych mało wygodne. Ja bym wolał, żeby nasze grajki zapierdzielały na treningach po piątkowym upadku.

Komentarz

Zamieszczone przez kiubz
                            To że ktoś nie odniósł jeszcze takich sukcesów jak Leo, nie oznacza, że nie może go skrytykować.
                            Ok, jasne, że może. Chodzi mi o to, że odnoszę takie wrażenie, że zarówno Wdowiec, jak i np. Piechniczek czy Engel kreują się na nie wiadomo jakie autorytety, mając listę sukcesów bardzo wątpliwą, w przeciwieństwie do krytykowanego.

Zamieszczone przez kiubz
                            Ja bym tego też nie nazwał reprezentacją, raczej powinien być to mecz kadry B.
                            Zgoda, ale dla mnie kadra B też reprezentuje Polskę.

Zamieszczone przez kiubz
                            Olisadebe mieszkał kilka lat dłużej, miał żonę Polkę i znał język a obywatelstwa nie chciał tylko po to, żeby wejść do kadry od razu. Co nie zmienia faktu, że wielkie NIE dla obydwu w kadrze.
                            No właśnie NIE i już, a to czy jeden mieszka dłużej od drugiego, zna język czy nie to już inna bajka i inna dyskusja. Co do meritum się zgadzamy.

Zamieszczone przez kiubz
                            Nie kłócę się, ale jednak organizowanie meczu w środku ligi i pucharów może być dla niektórych trenerów ligowych mało wygodne.
                            Dla niektórych trenerów to najlepiej jakby w ogóle nie było sparingów, wtedy byliby najbardziej zadowoleni. Mi bardziej chodziło o to, że taki mecz dla trenera (Benhacker) może być przydatny, a przy okazji jednak promuje tą naszą ligę, co jej jest dalej bardzo potrzebne, mimo ostatniego wzrostu zainteresowania i frekwencji na stadionach. Podsumowując, dla mnie taki mecz ma więcej plusów niż minusów
                            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Leo zajał 3 miejsce na świecie krajem w którym był stan wojenny i bieda, że az piszczy?

Rozumiem, ze mozna nie cenić polskiej mysli szkoleniowej, ale nie wciskaj mi kitów, ze Piechniczek nie ma się czym pochwalić.

A na niewiadomo jaki autorytet to media kreują Leo. Polecam wywiad z Kowalczykiem, który jest w szoku, ze Górnik Zabrze ma 8 byłych/obecnych kadrowiczów i... jest 8 w tabeli i... wszyscy chwalą i kadrowiczów i trenera.
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Z. - wiedziałem, że na niego napadniesz za tego Piechniczka Łączycie się z Tosiem przy kominku na skype`ie czy co? ')
                                1982, a teraz mamy yyyy 2008? czekaj, czekaj, czy to nie jakieś 26 lat? Piłka chyba "troszkę" się zmieniła.
                                To że facet miał duże sukcesy (nie zamierzam tego negować) nie może jednak zmienić tego, że o dzisiejszej piłce ma pojęcie mgliste.

Nie mówmy proszę o polskiej myśli szkoleniowej, bo takowej nie ma!
                                Polski wydział szkolenia to Apostel, Piechniczek, Engel? Nie mam pytań.
                                Darmozjadów i kretynów banda, nikomu się za przeproszeniem siedzenia nie chce ruszyć!
                                Czy zapewniają ligowym (II, III ligowym) trenerom jakieś staże, szkolenia zagranicą? Czy przez te kilka lat spróbowali chociaż uporządkować futbol młodzieżowy (o czym było głośno przy okazji naszego klubu)? Nic z tych rzeczy.
                                Pierdzą w stołki, komentują w tv i czasem od biedy wyjadą na jakąś europejską konferencję, gdzie Apostel z Piechniczkiem nie rozumieją nic, a Engel pewnie łoi wódę za filarami...
                                Legia

Komentarz

Pracuję...
                                X