Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeśli suma szczęścia i pecha jest równa to ja się boję co będzie się działo przez resztę sezonu. Chyba, że to los nam oddaje za sezon 2009/2010.
    Po burzy słońce...

Komentarz

• Rozumiem jeden błąd, drugi ale od kilku kolejek w prawie każdym meczu takie błędy...

Komentarz

• Od razu zale. Ale ta mizeria sedziowska jest przerazajaca. I nawet nie o WIsle tu chodzi.

Komentarz

• Wisła wiceliderem. Do czasu naszego meczu

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
            Co najśmieszniejsze sędziowie mylą się na ich korzyść 3 mecz z rzędu, i niby nam wszyscy sprzyjają
            dobra ale czym jest winna Wisła, prócz gapiostwa w danej sytuacji gdzie pada bramka dla ŁKSu? Sędziowie są tragiczni i to raczej nie wina klubów

Komentarz

• Robert "international referee" Małek i jego brygada

Są 3 punkty, ale znowu pojawia się wielki niesmak, strasznie szkoda mi było ŁKSu w końcówce meczu. Nie wiem, skąd ten liniowy wziął spalonego, przecież nawet obrońcy Wisły pogodzili się z tym, że dali dupy i nie sygnalizowali żadnego ofsajdu..

Komentarz

• Zamieszczone przez Kociewiak Zobacz posta
                dobra ale czym jest winna Wisła, prócz gapiostwa w danej sytuacji gdzie pada bramka dla ŁKSu? Sędziowie są tragiczni i to raczej nie wina klubów

Ale ja nie winie klubu w tym przypadku, ja wylewam żale, że nasz główny rywal do mistrzostwa dostaje darmowe punkty, tyle.

Komentarz

• Tak naprawdę było to jedyny bardziej widoczny błąd sędziego w całym meczu. Nie wiem czy liniowego zaćmiło, czy był źle ustawiony ale trochę przejebane teraz ma.

Żeby trochę odwrócić uwagę od Wisły to przypomnę, że 1/3 dorobku strzeleckiego Artioma Rudneva jest zdobyta nieprawidłowo Generalnie fatalny sezon jeśli chodzi o sędziowanie jak narazie.
                  Po burzy słońce...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
                    Ale ja nie winie klubu w tym przypadku, ja wylewam żale, że nasz główny rywal do mistrzostwa dostaje darmowe punkty, tyle.
                    Równie dobrze, dzisiaj Wy możecie wygrać po błędzie sędziego. No ale oby nie, jeśli już zwycięstwo to bez pomyłek arbitrów. No niestety mecze sędziują amatorzy więc takich błędów może byc tylko więcej (oby nie). Zresztą wiesz jak to jest raz sędziowie coś dadzą, a za jakiś czas zabiorą, jak to w piłce.

Komentarz

• Żale żalami ale niesmak jest naprawdę duży .

Komentarz

• Małek to policjant tak?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kociewiak Zobacz posta
                          Małek to policjant tak?
                          Tak. Jakaś teoria?

Komentarz

• Zamieszczone przez pablos Zobacz posta
                            Tak. Jakaś teoria?
                            Jedna jest siła w tym mieście ...LEGIA to potęga - a wy kim jesteście ?

Komentarz

• Chciałem zwrócić uwagę na komentarz Dziewickiego, który mówił o technicznym, który obejrzał powtórkę i przekazał liniowemu, że popełnił błąd. Pomimo tego Małek po konsultacji z liniowym bramki nie uznał. Jeśli rzeczywiście tak było to nie wydaje się wam to dziwne?

Ja mam tylko nadzieję, że Wałek nie będzie sędziował za tydzień na Bułgarskiej. Ile ten człowiek (i jego asystenci) musi jeszcze błędów popełnić i wyników wypaczyć, żeby go w końcu ktoś wypierdolił?

Komentarz

• nie, nie poprostu "ciekawy" zawód na codzien wykonuje ten sędzia

Komentarz

Pracuję...
                                X